Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrikos28

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrikos28

  1. No troszkę się nazbierało , więc już pewnie ta impreza dojdzie do skutku
  2. no widziałem niedługo chyba będą jakieś terminy ustalane
  3. no co tam spamerzy co tak cienko :gwizdanie:
  4. Ta której wzór masz w podpisie
  5. Somes jak tam naklejka przyklejona
  6. Patrikos ma tylko polski no całkiem możliwe, a ja mam wszystkie trzy a Ty co się chwalisz ,że masz trzy :gwizdanie: podałem ten który miałem , tak ładnie zapytał pewnie ten polski to był ...
  7. Skoro na gwałt to molestowanie ma pewne :gwizdanie: nie za wcześnie na takie tematy :gwizdanie: dopiero południe
  8. Pw poszło :gwizdanie: tylko co na to Gregor , znowu będzie molestowany
  9. Patrikos28 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Temat już jakiś czas temu ogarnięty Okazało się że Termostat już powoli nie domagał , po wymianie silnik utrzymuje temperaturę 90st
  10. Model Ale rozmiar trochę za mały , do B7 przynajmniej 17" choć to i tak troszkę mało ale już ujdzie Przy 17" nie będziesz musiał dawać dystansów oczywiście jeżeli felga będzie miał to samo lub zbliżone ET Zawiechy też nie trzeba obniżać jeżeli całkowita średnica zostanie taka sama jak 16" trzeba po prostu dać niższy profil opony i będzie
  11. Ano szkoda, że tylko po jednym :gwizdanie:
  12. nie no zartowali ,że na dupakę pojadą ... ...tylko z naszym tempem to na 10 000 zrobimy impre w jakimś night clubie [br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 00:28_________________________________________________no nic trzeba iśc spać :gwizdanie:
  13. nom wejść to wejdą ale będą bulgotali w niezrozumianym języku hehe będą pisać szyfrem hehehe To się dobrze zrozumiemy....... [br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 23:56_________________________________________________ Czyli co Pucek cię nie objechał :> ma się rozumieć :gwizdanie: [br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 00:20_________________________________________________podejrzana sprawa ,że nikt nie wszedł na forum :gwizdanie: chyba jednak do tego Queensa pojechali
  14. Bish-kopt zapisuj się w razie czego bo zapisy są chyba do początku tygodnia , póżniej będzie ustalony termin chipsowania tak na ok. połowę lutego
  15. ja już po spociku można go zaliczyć do tych udanych
  16. Zgadzam sie z tym , na kołach 235/45/17 komfort jest mniejszy i bardziej łapie się koleiny niż na 205/55/16 ,ale czego się nie robi dla lepszego wyglądu Wygląd wiele wybacza , no chyba że ktoś jest emerytem z obolałą każdą częścią ciała :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.