Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrikos28

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrikos28

  1. Ty to masz dar przekonywania :gwizdanie: kurcze jak szykuje się taka gruba impreza to może bez lepiej się zjawić
  2. Ja tez oglądałem rske :gwizdanie: Cena tylko ciekawe w jakim stanie i jak wygląda w całości bo zdjęcia są raczej
  3. trzeba iść spać :gwizdanie:
  4. Malo a ja myślałem że cos tam ma :gwizdanie:
  5. Egon ciężko będzie nam zebrać nawet te 5 aut do compotów , bo wszyscy teraz się szykują do Aligatora i tam zapłacą max 1000zeta . Wiec jeżeli będę mógł się podłączyć pod tą grupę to tak zrobię :gwizdanie:
  6. przy 5 osobach to Wam po 1700 zł załatwie po 1700zl ? ? no to promocja
  7. Co nie znaczy że musisz być cały czas ostatni przecież możesz być gdzieś w środku marudzicie jak stare baby będę pierwszy - znajdzie się taki co powie, że się afiszuje jestem ostatni - też źle ktoś tu kombinuje .... pierwsi będą ostatnimi , a ostatni pierwszymi :polew:
  8. ja bym chciał jednak w lutym , bo muszę po chipsie LPG ustawić , a w lutym wypadnie mi przegląd LPG więc akurat mi ustawią
  9. Tylko czy my sami uzbieramy jakąś ekipę :gwizdanie: pisałem ostatnio na gg do compotów po jakieś info nawet nie odpisali :polew:
  10. ja bym chcial jechac marzec kwiecien ten przelom mnie świerzbi i nie umie wytrzymać , tym bardziej że już na dniach będzie kasa na ten cel :gwizdanie:
  11. nie tyka 1.8 T na lince, czyli AEBów włacznie czyli 1.8T APU na elektronicznej przepustnicy ruszy ?? jeżeli tak to podpinam się pod te grupowe jak można
  12. jak wyżej zbyt duży balon zwłaszcza przy takim ET ja osobiście mam na lato 235/45/17 przy ET 42 i z przodu jest na styk (chodzi o stronę wewnętrzną ) Także przy tym ET najlepiej dystanse 10mm i oponkę 225/45/17 lub 235/45/17
  13. Arbeit Macht Frei :gwizdanie:
  14. co mi nie wyszło :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.