Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrikos28

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrikos28

  1. 608039891 dzwoniłem tam kiedyś ale jakaś agencja towarzyska pod tym numerem sie zgłasza ja też właśnie.. : "burdel mama Jessica, słucham?" dobrze wiedziec , numer sie przyda i rozdam chlopakom w potrzebie :gwizdanie:
  2. co to za szyfr w następnym tygodniu jak będę na spocie to się dowiesz wiesz wolałbym szybciej ustalić jakiś termin diagnozy jak możesz to puść mi numer tel na PW do Mistrzunia
  3. to co Gregory nie będzie w PL w ten weekend ?
  4. najzwyklejsza pomyłka Mam nadzieje że sie wyjaśni bo wszyscy moi i mojej żony ziomki zagłosowali na nas :gwizdanie: już jest wyjaśnione no właśnie widze
  5. najzwyklejsza pomyłka Mam nadzieje że sie wyjaśni bo wszyscy moi i mojej żony ziomki zagłosowali na nas :gwizdanie:
  6. pamiętajcie o powysyłaniu linka do Swoich znajomych , aby zagłosowali w konkursie Auto świata na nasz Fun klub
  7. no i nikogo tu nie ma :gwizdanie: to idę pooglądać meczyk w szczypiora
  8. ja póki co zmykam , może będę trochę pózniej ...
  9. Witamy i żegnamy No to cześć możesz iść Ty miałeś wyjść E pomyliło ci się Ech jeszcze godzinę będzie cię trzeba znosić wiesz że Twoich postów i tak nie czytam Przecież ja nawet nie chcę żebyś je czytał Widzę że nie czytacie swoich postów :polew: po co i tak tam same glupoty i spam
  10. Witamy i żegnamy No to cześć możesz iść Ty miałeś wyjść E pomyliło ci się Ech jeszcze godzinę będzie cię trzeba znosić wiesz że Twoich postów i tak nie czytam No wiesz co jezeli zrobisz tym swoim "wybrakowanym" APU 3xx i przejedziesz nim 20 tys km to stawiam ci dziwkę ja nie napisałem że to będzie w apu :gwizdanie: a tak w ogóle to mam dziwkę Guru sorki ale ja myslalem o prawdziwej kobiecie
  11. Witamy i żegnamy No to cześć możesz iść Ty miałeś wyjść E pomyliło ci się Ech jeszcze godzinę będzie cię trzeba znosić wiesz że Twoich postów i tak nie czytam No wiesz co jezeli zrobisz tym swoim "wybrakowanym" APU 3xx i przejedziesz nim 20 tys km to stawiam ci dziwkę
  12. ja dalej mam webasto na k03 ale za rok będzie 3xx [br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 18:56_________________________________________________ Witamy i żegnamy No to cześć możesz iść za godzinkę a Ty już teraz :> Chyba sam w to nie wierzysz chyba ,że wymienisz wszystko co tylko możliwe w Swoim APU :gwizdanie:
  13. nie sprzedajesz fury ? Qri zmienia nastrój częściej niż baba wierz mi ze nie chcialbys miec takiej perspektywy - najgorszemu wrogowi bym nie zyczyl... no ale zycie czasem moze dac po pupie - na szczescie jest jak jest- mozna finalizowac projekt:D nie no napewno masz racje , skarbówka i windykacja to największe hieny :gwizdanie: dobrze , ze już jest ok
  14. ja bym tego nie kupił :gwizdanie: A nie lepiej GTRSa? dlaczemu ? bardziej się opłaca zainwestować w GT2871R :gwizdanie: A nie lepiej GTRSa?
  15. nie sprzedajesz fury ? Qri zmienia nastrój częściej niż baba
  16. i ile za taka suszareczke , to co pisze ?
  17. jakie 13 dni ... 600 stron chyba mnie cos ominelo
  18. taka mała rzecz a cieszy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.