Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Petlik

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Petlik

  1. Starsze radia beda mialy problem z odtwarzaniem szybciej nagranych plyt, gdyz np. gdy naped w radiu obsluguje predkosc do 32x, a plyte nagramy z predkoscia 48x lub wiecej, nie bedzie ona prawidlowo dzialala, najlepiej zastosowac tak jak wyzej koledzy pisali-srodkowa predkosc(ja zawsze nagrywam 24x) i przede wszystkim dobrej jakosci plyty, bo plyty z biedronki czy innego tesco po 2 przesluchaniach beda nadawaly sie do smietnika, jest to przepraktykowane i prawie potwierdzone naukowo;) Swego czasu czarne plyty Esperanza byly najlepsze, gdyz posiadaly ochronna przeciw promieniowaniu warstwe i ogolnie byly mniej wrazliwe na jakiekolwiek smugi czy rysy. Aktualnie chyba TDK sa jednymi z lepszych plyt. Pozdrawiam
  2. Furka niesamowita, plany i ambicje rowniez Podziwiam:D
  3. Tak tak, zgadzam sie z kolega TTom3K w pelni:) Rowniez interesuje mnie podobna zabudowa, tylko brak mi czasu i w zasadzie checi...
  4. Aha:) to zle to zrozumialem, rzeczywiscie wszystko jest w warsztacie. Szukaczka cos nawalila, bo nic nt. gałek mi nie znalazla:/ Dziekuje, a temat proponuje zamknac Pozdrawiam
  5. Chodzi o to, ze gdy pod zapalniczke podlacze to bedzie swiecilo non stop...zle mowie? Gdzie masz podlaczone ze zapala sie z wlaczeniem swiatel??
  6. Witam, jak pisalem-niedawno nabylem a4 Avanta z roku 97, lecz narazie nie mam do niego dostepu bo stoi na warsztacie. Bardzo podoba mi sie podswietlenie wnetrza w tym samochodzie. Zastanawiam sie nad wymiana galki zmiany biegow na ta swiecaca z allegro, lecz nie wiem czy ten kolor bedzie sie ladnie komponowal z reszta podswietlenia(niby tez czerwony, ale...). Mial ktos jakies doswiadczenia z tym sprzetem?? Interesuje mnie jeszcze jedno-mianowicie chodzi, zeby galka podswietlala sie tylko wtedy gdy mam wlaczone swiatla(gdy swieci sie podswietlenie w srodku), a jest ona montowana do zapalniczki, jest mozliwosc podlaczenia jej gdzies niedaleko pod inny element podswietlenia(szeregowo), zeby nie swiecila mi ciagle, tylko razem z podswietleniem?? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
  7. Zapraszamy:)
  8. Witamy witamy
  9. Witam, wlasnie nabylem 1997r 1.8 125KM avant. Lecz jezdzic bede nia dopiero za dobre 2tyg. bo aktualnie sie gazuje i hakuje:) do tego sprawy estetyki i przerejestrowanie, wiec troche zejdzie. Jak wkoncu porzadnie do niej wsiade, to dam znac jak sie sprawuje:) P.S. Ciesze sie, ze istnieje taka stronka, bo przeczytalem tu wiele ciekawych informacji:) Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.