Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zibun

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zibun

  1. dzięki
  2. kupiłem lampy po II lifcie i jedno szkiełko jest takie przydymione "brudne",chciałbym dowiedziec sie jak sie rozczepia szkło od plastiku.... i gdzie mozna kupic samo szkło i za ile??
  3. była bita w pupe pewnie dlatego nie ma naklejki
  4. sprawdzałem i nie mam naklejek a chciałbym sie dowiedziec co za silnik jest pod maska
  5. naklejki w bagazniku brak. nie wiem jaki to silnik teraz w nim drzemie i nie wiem jak mam zweryfikować ten co jest pod maska??
  6. witam zakupiłem auto z silnikiem 2.8 - gdzie jest symbol silnika - jak go zweryfikowac czy to 2.8 193km - czy ten silnik odcina zapłon? przy max rpm? dzieki z góry
  7. zibun odpowiedział(a) na zibun temat w Audi A4 B5
    maiałem już S2 i nie wiem czy się bede pchał w eske:) ale dziekuje za rady;)
  8. zibun odpowiedział(a) na zibun temat w Audi A4 B5
    czyli nic nie grzebac przy 2.8 tylko zamiana na 2.7bi??
  9. zibun odpowiedział(a) na zibun temat w Audi A4 B5
    wiem ze wykrzesanie z tego silnika coś więcej jest ciężkie,ale może ktoś już coś wykrzesał??? Myślałem żeby zamontować jakiegoś superchargera,ktoś myślał nad czymś takim??
  10. zibun opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam wszystkich mam pytanie czy ktos próbował podnosić moc w a4 2.8??? jeśli tak jakie były tego efekty i w jaki sposób......???
  11. Witam wszystkich Byłem posiadaczem Audi S2 teraz mam zamiar kupić Audi A4 2.8 Quattro. miedzy innymi zarejstrowałem się aby dowiedzieć się coś więcej przed kupnę tego model na co zwracać uwage.... I oczywiście temat tuningu *proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.