Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Banan1978

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Banan1978

  1. Powiem nawet ,że napewno nie zwracałem na to uwagi , bo wentylator zachowywał się ok, tzn. obracał się , ale tak jakby luźniej. Teraz to wygląda jakby był podłączony na sztywno. Jak przygazuję tak do 5 tyś. obr. to mam wrażenie, że auto poprostu odleci, jak samolot. No i mam wrażenie, że podczas jazdy wiatrak troche przymula auto. Tak nie było.
  2. Witam! Niedawno wymieniałem wszystkie paski klninowe ( 4-rowkowy, 5-rowkowy i klinowy).Po wymianie tych pasków i złożeniu auta wiatrak od chłodnicy zaczął pracować razem z silnikiem. Nadmieniam, że wiskoza nie była zdejmowana z wałka,tylko sam wiatrak.Wchodzi tak samo na obroty jakby był podłączony na stałe i nie ma znaczenia czy silnik jest zimny czy rozgrzany. Ale gdy sie go przytrzyma przed uruchomieniem silnika to po odpaleniu nie ma żadnych oporów . Nawet na wysokich obrotach można go przytrzymać jednym palcem.Z tym , że gdy się go puści wpada na obroty i, co ważne, nie mozna go już zahamować, a ztego co wiem powinien dać się zatrzymać.Ponadto nie ma ani luzów, ani łożysko nie daje o sobie znać. Po zgaszeniu silnika niemal natychmiast się zatrzymuje i nie budzi żadnych zastrzeżeń. Przeczytałem chyba wszystkie tematy z tym związane, ale żaden nie odnosi się do mojego przypadku, dlatego proszę o jakieś podpowiedzi. Wiem, że najprościej wymienić wiskozę, ale najpierw chcę się upewnić pytając znawców tejże marki . Z niecierpliwością oczekuję na jakieś podpowiedzi. Pozdrawiam. _________________
  3. Witam wszystkich! Pochodzę z małej miejscowości Osina koło Nowogardu.Od paru dni jestem posiadaczem pięknej srebrnej A4 1.6 z 97r. Jest to pierwsze Audi w moim życiu, ale już po pierwszych kilometrach stwierdziłem, że to była słuszna decyzja. :grin:Pozdrawiam Banan1978.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.