Treść opublikowana przez Banan1978
-
A4 b7 2.0 BLB pompa oleju
Dokładnie, koszt w sumie niewielki, ale spokój za to w czasie jazdy
-
A4 b7 2.0 BLB pompa oleju
Ja oczywiście samemu tego nie robiłem tylko w warsztacie i to było 2,5 roku temu, ale wiem ile płaciłem wtedy - nowa pompa oleju, olej i wymiana 2100 pln
-
A4 b7 2.0 BLB pompa oleju
U mnie robiłem przy 240 tyś. i już był dość mocno wyrobiony i ten imbus oraz gniazdo i było słychać metaliczny odgłos, dzwonienie od spodu silnika. Wymieniłem cały dół na bezawaryjny czyli od 1,9 i teraz spokój
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Wrzuć temat na fb na grupę Audi A4 B6B7 to na bank się ktoś znajdzie w okolicy. Ja sam tak kupiłem parę drobiazgów których nawet na allegro nie było. Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Liga narodów jest od IX do XI 2018, a potem zwycięzcy grup grają w Finał Four w VI 2019 Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Ale możemy się zrewanżować Portugalii za Euro Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
http://carserwis.szczecin.pl Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
-
[B7] Które 2.0tdi to najmniejsze zło?
Aha, więc nie ma problemu A koszty eksploatacji wydaje mi się, że podobne i wszystko zależy od tego jak będziesz o niego dbał Ja mam 140 KM BPW i tylko pompę oleju wymieniałem plus dobry olej i filtry, reszta na razie bezproblemowo. A jeśli chodzi o wybór pomiędzy 8v a 16v? Hmm... 16v jak dla mnie lepiej wygląda z tyłu, bo jak się nie mylę wszystkie mają dwa kominy, ale to moje zdanie
-
[B7] Które 2.0tdi to najmniejsze zło?
W 16v słabsze głowice, więc albo dobrze trafisz, albo kup 8v i ze 140 robisz sobie bez problemu na 170 KM
-
Serwis w Szczecinie i okolicach.
Polecam osobiście http://carserwis.szczecin.pl/
-
Wariator dla silnika 2.0 alt
06B109088A, 06B109088C, 06B109088D http://pl.realoem.me/Audi/RDW/A4/2001/249/R/1/109/109025
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Poniedziałek. Osina. Czerwoniutka B5 na ZS-ach z nalepeczką A4-klub.pl oczywiście. Dokładki, progi, piękne 17-ki i gleba. Zaparkowana pod moim blokiem. Piękny widok z okna
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kolegi w czerwonej B5 na ZS-ach, z nalepeczką a4-klub.pl oczywiście. Zaparkowana pod moim blokiem w Osinie. 17-ki, dokładki, progi i gleba - piękny widok z okna
-
[B5 AEB] Problem z wiskozą
Tak szczerze to nie wiem. Musisz poczytać A tak było u mnie http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b5_adp_problem_z_wentylatorem_chlodnicy-t24419.0.html;msg286851#msg286851
-
[B5 AEB] Problem z wiskozą
Problem tkwi w tym, że masz załączony wentylator. Ja miałem ten sam problem i okazało się, że miałem uszkodzony bimetal, który jest właśnie odpowiedzialny za załączanie wentylatora. Jeśli to nie bimetal to problem tkwi głębiej w wiskozie, ale ja już ci niestety nie pomogę.
-
ŻYCZENIA NOWOROCZNE
Upojnego sylwka i lepszego 2009 roku. Szkoda tylko ,że nasze będą o rok starsze.
-
[B5 ADP] Skrzypienie przedniego zawieszenia
Witam! Miałem u siebie ten sam problem. Na początku myślałem , że to jakaś guma , ale szybko stwierdziłem ,że to któraś z końcówek, bo skrzypiało nawet po naciśnięciu na przód auta. Okazało się, że to faktycznie końcówka drążka kierowniczego, bo przestała skrzypieć jak tylko wstrzyknąłem w gumowy mieszek za pomocą strzykawki z igłą trochę oleju. Od paru miesięcy nic nie skrzypi. :>
-
[B5 ADR] Stefanelli czy BRC
Ja mam u siebie BRC Sequent 24 i sprawuje się wyśmienicie. Róznica pomiędzy Pb a LPG niemal niewyczuwalna.
-
[B5 AWT] Dobre miejsce na butlę
Butla w kole jest najwygodniejszym rozwiązaniem, ponieważ w niczym nie będzie przeszkadzać, bo po prostu nie będzie jej widać. A jeśli chodzi o zapas, to wcale nie musisz wozić koła zapasowego. Lepsza będzie dojazdówka albo tzw. zapasówka w sprayu.
-
Ile pali Wam gazu?
Moja B5 1.6 ADP pali średnio 11-12 litrów gazu(BRC sequent 24) z trzema lub czterema osobami na pokładzie - głównie trasa , prędkość ok. 120 - 140 km/h. Samemu tyle samo , bo można szybciej pogonić.Ja nie narzekam . Pozdro.
-
[B5 ADP] czy silnik jest na pełnym wtrysku ? ? ? ?
Kolego NapSteR99 to proste. Układ wtryskowy jednopunktowy posiada tylko jeden wtryskiwacz w kolektorze dolotowym, a wielopunktowy ,w przypadku twojej Audi, cztery.
-
[A4 1,8T] wymiana paska rozrządu
Zgadzam się , że najlepiej jest zaznaczyć , nawet kredą, ale przecież nie kupujesz innego paska niż ten , który pasuje do twojego modelu, więc jeśli po prostu zdejmniesz stary i założysz nowy bez ruszania kołami to nie ma prawa ci się nic przestawić. Oczywiście dobrze jest przed założeniem nowego porównac go ze starym, czy jest taki sam, a nawet policzyć ilość zębów. Pozdrawiam.
-
[B5 ADP] czy silnik jest na pełnym wtrysku ? ? ? ?
Wszystkie silniki benzynowe w B5 mają wielopunktowy wtrysk paliwa. Silnik 1.6 (do VI 1996) oraz 1.8 - układ wtrysku MOTRONIC 3.2 Silnik 1.6 (od VII 1996) - układ wtrysku SIMOS Silnik 2.6 - układ wtrysku MPFI Silnik 2.8 ( 174 KM ) - układ wtrysku MPI Silnik 2.8 (193 KM ),2.4 i 2.7 - układ wtrysku MOTRONIC Pozdro.
-
[B5 ADP] Górny wąż do chłodnicy, jak ma być zamocowany?
U mnie wąż u góry jest tak samo zamocowany jak ten na dole , czyli charakterystyczna końcówka z zawleczką.
-
[B5 ADP] Problem z wentylatorem chłodnicy!!!
No i rozwiązałem problem. Okazało się, że to właśnie ten bimetal.Dokładnie to pękło jedno z żeberek , które przytrzymuje bimetal.Blaszka ta była lekko odchylona ku przodowi co spowodowało , że wiatrak był poprostu załączony tak jak po osiągnięciu odpowiedniej temp. Teraz jest już ok. Dziękuję za podpowiedzi.Pzdr.