Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mycha1236

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mycha1236

  1. czyli to samo tylko na nr 001 , 004 , 008 , 010 i na biegu jalowym 001 , 004 , 013 ,018 ,023 ? statyczne - na biegu jalowym wolne obroty ? ( w trybie normalnym czy basic ?) i jaki czas rejstrowac logi w trybie statycznym ?
  2. Witam wszystkich jestem w tym temacie ( czyt. logi ) laikiem nic poza cyferkami tam nie widze ;p takze was koledzy chcialbym prosic abyscie sprawdzili czy wszystko ok jest w tych logach zrobilem 2 proby dynamiczne 003 - przeplywomierz i 011- turbo, samochod dosc mulowato sie rozpedza na 130 km ( byc moze tak ma byc ). Czekam na opinie , pozdrawiam. Log (0 - 011) Log (1 - 003)
  3. LG 37LM620S Telewizor LED 3D LG 37LM620S w niskiej cenie! | Sklep OleOle.pl 37 idealny kompromis miedzy 32 a 42 bardzo dobra jakosc obrazu mam i sobie chwale ;] Polecam Odświeżanie 400Hz no i zużycie prądu 54 W . Ekran 37 cali / 94 cm, panoramiczny 16:9 Rozdzielczość Full HD, 1920 x 1080
  4. Zasilanie diody w podłokietniku to kabel czarny a masa czerwony ? rezystor jest na plusie czy masie ?
  5. Witam otoz dzis ubezpieczalem swoja A4 jestem jedynym wlascicielem ( brak wspolwlascicieli) , jest to pierwszy ubezpieczony pojazd na mnie nigdy wczesniej nie bylem wlascicielem ani współwłaścicielem pojazdow mam 22 lata. Otoz do sedna po przeczytaniu umowy widnieje tam ze zastosowano 40 % znizki wiec mam do was pytanie z kad ta znizka ? . Doczytalem sie o mozliwosci przejecia znizek po sprzedajacym , rok temu nabylem quada ktory mial wazne oc na 11 miesiecy , zglosilem sie do PZU i tam oswiadczono mi ze to ubezpieczenie jest normalnie wazne nic nie musze doplacac i moge jezdzic do konca waznoci tego OC wypisano mi tylko aneks do tego ubezpieczenia , zawierajacy informacje ze jestem obecnym wlascicielem pojazdu. Troche to zagmatwane ale mozecie mi w jasny sposob wytlumaczyc o co tu tak naprawde chodzi czy np. po sprzedaniu quada i zgloszeniu o sprzedazy w pzu lub poprostu uplywie waznosci tego OC , przy nastepnym kupnie Oc samochodu badz quada bede mial dalej te 40% znizek czy wroce do 0 + zwyżka ?
  6. Witam, potwierdzam tez jedyne co dostrzeglem ze nowe z allegro po 8zł sa lekko twardsze od tych ktore mialem wczesniej ( wyrobionych) jakosc jak najbardziej na plus. Pozdrawiam
  7. Witam wszystkich , uprzedzę odrazu ze zdaje sobie sprawe z tego ze nie jest to odpowiedni temat do tego typu postow lecz nie mam uprawnien do założenia nowego tematu , do rzeczy mam spory problem z prawa strona drzwi zarówno przód jak i tyl po otwarciu tych drzwi fis nie sygnalizuje otwartych drzwi co za tym idzie nie dziala oswietlenie w tych drzwiach ( przod elektryka , tyl na korbe ) szyba elektryczna oraz centralny zamek dziala , nie znalazlem odpowiedzi w podobnych tematach wiec postanowilem zwrocic sie do was o pomoc , dziwna sprawa gdyz nie dziala jedna strona a nie jedne - trzy pary drzwi . Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam za zly temat.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.