Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zybi67

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zybi67

  1. Witam ponownie czy ktoś ma pomysł na rozwiązanie mojego problemu strasznie skacze podciśnienie i spada ciśnienie gazu czy zapętlanie wtryskiwaczy jest przyczyna tych skoków i co dalej zawiesza program nie mam drugiego laptopa by sprawdzić czy to nie laptop jest winny nagrałem filmiki zęby było bardziej przejrzysta sprawa AutoScreenRecorder 04 Dec 15 14 58 Własne 1024x768 XVID AVI - YouTube AutoScreenRecorder 03 Dec 15 14 55 Własne 1024x768 XVID AVI - YouTube nadmieniam ze zmieniłem sterownik akme 1.3 na kme diego g3 i mapa z pscc1 na pscct5 potnej wymianie zaczęły się schodki z ustawieniem
  2. zybi67 odpowiedział(a) na zybi67 temat w 1.8T
    To w końcu ile ma być
  3. zybi67 odpowiedział(a) na zybi67 temat w 1.8T
    Dzieki panowie
  4. zybi67 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam panowie chce zmierzyć ciśnienie oleju ale zastanawiam się na jakim silniku zimnym czy ciepłym i jakie w moim powinno być
  5. zybi67 odpowiedział(a) na zybi67 temat w 1.8T
    Dziki serdeczne
  6. zybi67 odpowiedział(a) na zybi67 temat w 1.8T
    \Na syntetycznym ale mechanik doradził półsyntetyk ---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:27 ---------- Dziki postaram się zmierzyć ciśnienie po niedzieli a jakie powinno być dla tego silnika robi się na zimnym czy ciepłym, nie bardzo ufam już mechanikom zrobię to sam. Czy mogę go zalać syntetykiem po tym półsyntetyku bo po zmierzeniu ciśnienia pewnie będę zmuszony rozebrać dol i wyczyścić smoczek czy to nie pomorze? panowie wiem ze to nie-ten dział ale morze ktoś podpowie jak ustawić zakres sondy
  7. zybi67 opublikował(a) temat w 1.8T
    Panowie od jakiegoś czasu pojawiła się głośna praca zaworów wymieniłem olej na motula 10/40 jakiś czas było lepiej teraz pojawiła się ponownie głośna praca czy to zawory morze jakieś sugestie ZAWORY A4 - YouTube ---------- Post dopisany at 11:23 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ---------- na tym oleju mam zrobione jakieś 5000tys
  8. dzięki wielkie chce zrobić logi nie podoba mi się wysoka temperatura zasysanego i cewki ---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ---------- Borykam się 16989- uszkodzenie pamięci wewnętrznej ROM. czy jest nato jakieś lekarstwo po za wymiana sterownika
  9. jeżeli możesz napisać czy na filmiku są parametry w normie ---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ---------- jak można prosić o podpowiedz to zęby zrobić logi dynamiczne to które bloki
  10. No dobrze to jak sprawdzić sondę w aeb
  11. Witam panowie mam problem z vag-com 3112 po połączeniu się z autem niby wszystko jest okei ale po wejściu w selekt i dalej 01-engine wszystko gra lecz gdy wejdę w bloki pomiarowe to mam dostęp tylko do 027 a potem nic niema czy to wina programu nagrałem filmik by było to bardziej przejrzyste proszę o pomoc z góry dziękuje dlaczego na 030 pojawia sie N/A AutoScreenRecorder 01 Dec 05 10 40 - YouTube ---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:48 ---------- Czy jest ktoś na tym forum ko odpowie
  12. Oto chodzi ze nie wiem czy on pojawił sie po wymianie licznika ole z tego co czytam na tym forum to przy wymianie licznika jest konieczna adaptacja a jak nadmieniłem ja odpopielam stary licznik i podpisem drugi używany czy to niema wpływu
  13. chodzi oto ze ja nic niewgrywalem porostu popielem sam drugi licznik i to wszystko ---------- Post dopisany 17-11-2013 at 10:30 ---------- Poprzedni post napisany 16-11-2013 at 19:55 ---------- czy ta podmianka licznika moze miec wplyw na ten blad
  14. Panowie czy błąd 16989 możne byc spowodowany ze rok temu zmieniłem cały licznik ---------- Post dopisany at 19:39 ---------- Poprzedni post napisany at 19:36 ---------- kasowałem ale on odrazo wraca co do logów mam problem z ogarnięciem tego ---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:39 ---------- kasowałem ale on odrazo wraca co do logów mam problem z ogarnięciem tego
  15. Witam szanowne towarzystwo podpiolem dzis vag i pokazaly sie takie bledy panowie czy to coś poważnego dodam też ze nie mogę połączyć się z klima tronikiem po próbie połączenia zawiesza program lub podczas wpisywania sie sterownika klimy pokazują sie dziwne kreski kropki itd jak to ogarnąć ---------- Post dopisany at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany at 18:13 ---------- dla czego w gru016 sa takie rurznice
  16. pewnie tak możne to licznik puki odpala to nie problem vag nie pokazuje błędu poza jego stałym błędem 16989 uszkodzona pamięć rom sterownika brak ospszetu nie związany ze sprzętem
  17. niema problemu z paleniem odpala okei gdy stoi dzień dwa a nieraz trzy ale często po paro dniowych postojach kasuje licznik i ustawienia radia pomimo ze kasuje odpala dobrze aku jest nowe a antek daje 13.8v
  18. :facepalm:Witam panowie mam następujący problem auto stalo trzy dni dzisiaj gdy wsiadłem zauważalnym skasowane stacje radiowe i licznik kilometrów tak jak by w ciągu tych dna zabrakło prądu ale odpalił normalnie mam takie zjawiska po dłuższych postojach morze ktoś miał coś takiego proszę o pomoc ​ ---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 16:57 ---------- Czy można liczyć na pomoc na tym forum
  19. zybi67 opublikował(a) temat w 1.8T
    WITAM SZUKAM KOGOŚ Z OKOLIC OSTRÓDY KTO OGARNIA VAG CHCIAŁ BYM ZROBIĆ LOGI JA TEGO NIE-OGARNIAM
  20. Witam obecnych mam pytanie czy padnięty stertownik akme1.3 można podmienić na diegoG3 czy muszę coś przerabiać proszę o porady
  21. Witam pad mi sterowni akme diego 1.3 zastanawiam się co wstawić czy ktoś mógł by mi coś doradzić taniego i coby pomykało czy coś takiego podejdzie KME DIEGO G3 4CYL
  22. :wallbash:witam dzisiaj nadal świecą niema problemu z nastawianiem tyle ze gdy vag4.9 polaczyllem sie z klima to to sie pojawiło
  23. Witam! Mam problem z klimatyzacją, a dokładniej z wyświetlaczem. Dzisiaj po podłączeniu laptopa do samochodu , pojawiło mi się takie coś: Proszę o "zdiagnozowanie" tego problemu. Pozdrawiam
  24. Witam, czy ktoś potrafi odczytać te błędy 771 64764 65034 64772 65028 16989 -czy to coś poważnego z góry serdecznie dziękuje
  25. Ostroda Witam wszystkich jestem Zbyszek posiadam a4 18t 97

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.