Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zybi67

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zybi67

  1. cześć mam rozumieć ze te skoki korekt na minus 18 można tolerować jeżdżę na pb ale chce wystroić lpg dlatego pytam o te korekty ogólnie auto chodzi na pb dobrze niema żadnych problemów
  2. zybi67 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam borykam się z dziwnymi wskazaniami sondy zrobiłem logi w trakcie normalnej jazdy możne ktoś podpowie dlaczego sonda wyskakuje z takimi dużymi korektami na plus lub na minus a możne to normalne ??????? http://vaglog.pl/log_232980.html http://vaglog.pl/log_232981.html
  3. Witam borykam się z dziwnymi wskazaniami sondy zrobiłem logi w trakcie normalnej jazdy możne ktoś podpowie dlaczego sonda wyskakuje z takimi dużymi korektami na plus lub na minus a możne to normalne ??????? http://vaglog.pl/log_232980.html http://vaglog.pl/log_232981.html
  4. Kreft to szmelc wytszymal ummie dziesięć tysi i się sypie
  5. zybi67 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam panowie posiadam w aucie zawieszenie 1ba a na sprężynach znalazłem tylko dwie kropki jedna żółta i jedna biała ta żółta morze wygląda bardziej jak złota na jakie mogę zamienić bo obie mi pękły Panowie a co sadzicie o tarczach i klockach MS czy są warte uwagi !!!!!!
  6. Witam panowie zmieniłem papkę paliwa bo sonda wyrzucała błędy mieszanki a teraz na pb jest dobrze sonda wskazuje w granicach -3% +6% ale nie wiem czy lpg jest dobrze zestrojone przy normalnej jeździe sonda pokazuje w granicach -3%+7 %ole przy nagłym odpuszczeniu gazu sporadycznie pokazuje -17 % jeśli ktoś morze niech oceni nastawy Sory popełniłem babola ale już się poprawiłem widzę ze oglądających trochę było i nikt nie wie czy dobrze
  7. możesz spróbować po oczyszczeniu zaadoptować vagem
  8. ja ostatnio miałem podobny problem wyczyściłem kostkę od cewki immo i pomogło spryskałem środkiem do kostek
  9. Witam podłącze się do tematu przepustnica zaadoptowana brak błędów a w czasie jazdy po wyspszegleniu obroty spadają do minimum i potem oscylują w granicy 400/600 na postoju jest okei morze macie jakiś pomysł
  10. Witam wstawiłem używkę oryginalny vdo jest dobrze
  11. tak teraz już wiem ze nawet nowy zegar nie musi być dobry- dzięki temat zakończony
  12. Dobra jutro podepnę manometr i zmierzę ciśnienie pod obciążeniem sadzisz ze to papka??? zrobiłem logi stateczne 07 i w czasie normalnej jazdy z grupy 07 http://vaglog.pl/log_191286.html http://vaglog.pl/log_191285.html Właśnie zmierzyłem ponownie ciśneinei palwia nowym manometrem i okazało się ,że poprzedni wskazywał błędnie.Teraz wyszło ,że ciśnninie paliwa wynosi 2 do 3 bar.
  13. Z jakich grup te logi stateczne.logi były robione na pb.
  14. koledzy potrzebuję pomocy w określeniu rodzaju usterki mojego silnika....auto na pb jest mułowate.Turbina bije 0.5 Sprawdałem ciśnienie paliwa na postoju trzymało 3.5 bar po odłączeniu regulatora 4bar.Chwilowe korekty dochodzą do 17-20 % a po przkroczeniu 25% na korektach długoterminowych auto wyrzuca błąd mieszanki i przechodzi w tryb awaryjny i spalanie diametralnie wzrasta.Nie mogę przez to wyregulować LPG. Wymieniłem nowe świece, filtr paliwa.Auto pali dość ciężko ... Wrzucam logi, które sam zrobiłem podczas jazdy z braku dobrej trasy nie udało się rozpędzić do odcięcia. http://vaglog.pl/log_191200.html http://vaglog.pl/log_191202.html
  15. zybi67 odpowiedział(a) na zybi67 temat w 1.8T
    Witam umnie problemem był zapchany filtr paliwa teraz dumam co dalej ponieważ błąd wywala po jeździe na gazie na pb już nie na pb sonda ma korekty w granicach -3%+6% a na lpg -16% do +18% lecz muszę dopracować pb zanim poprawie lpg nie wiem co jest przyczyną ze na pb strasznie zamula świece są nowe ngk pompa pompuje 4-4,5 bara dodam ze na lpg jest okei
  16. zybi67 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam panowie od paru dni borykam się z problemem składu mieszanki na początek wyskoczył mi 15-10 a teraz 14-10 o ile dobrze się doczytałem 15-10 to uboga mieszanka a 14-10 to bogata jeśli nie to proszę poprawić mnie , jakimi logami mogę to zdiagnozować chodzi mi które bloki logować zaobserwowawszy ze korekty sondy krotko terminowe a wysokie monetami ma skok do 27% długo terminowe przekraczając 17% sprawdzałem na pb i lpg jest podobnie
  17. Dzięki za wytlumaczenie 1 i 2 to regulacja biegu jałowego podobna zasada do korekty krótkoterminowej, ale ma trochę inne zadanie-czy pszy regulacji lpg auto kalibracji mam brać te dane pod uwage
  18. Witam panowie czy ktoś wie w której grupie są korekty sondy lambdy krotko terminowe i długo terminowe posiadam Vag-com 409.1us i 311.2-n potrzebuje tej wiedzy do wyregulowania map lpg chodzi mi o silnik 1.8t AEB ---------- Post dopisany at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ---------- Czy jest ktoś w stanie opisać te 5 punktów który to korekty długo terminowe
  19. zybi67 odpowiedział(a) na zybi67 temat w 1.9TDI
    Morze masz pomysł na błąd 00779 [ Czujnik temperatury powietrza na zewnątrz odpięty lub zwarcie do masy]- tyle ze on pokazuje prawidłowo temperaturę chyba ze nie myślę o tym czujniku czy to ten co pokazuje na klimie temperatura zewnętrzną a problem jest w tym ze nie mogę go skasować bo powraca
  20. zybi67 odpowiedział(a) na zybi67 temat w 1.9TDI
    czyli zamiana nie wchodzi w rachubę
  21. zybi67 odpowiedział(a) na zybi67 temat w 1.9TDI
    dzięki
  22. zybi67 odpowiedział(a) na zybi67 temat w 1.9TDI
    Dzięki za podpowiedzi sprawdzę czy coś się zmieni czy n75 i n18 czym się różnią po za tym ze n18 steruje egr
  23. zybi67 odpowiedział(a) na zybi67 temat w 1.9TDI
    Witam czy nikt nie jest w stanie przeanalizować tych logów i podpowiedzieć od czego zacząć naprawę??
  24. zybi67 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam panowie mam problem z autem mojego syna wiem ze to nie audi ale z grupy Volkswagena lecz motorki są te same po podpięciu kompa mam błędy : co o tym sadzicie jakie sugestie wykonałem tez logi ponieważ auto czasami traci kopa coś jak by turbina się nie włączała całkowity brak mocy co o tym sadzicie logi dynamiczne Grupy: 003,011,008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011,010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM logi stateczne Grupy: 003,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  25. mam w addresie 08 błąd nie wiem nie mogę połączyć się z klima jak uda się to błędów niema o co chodzi czy potrafisz opisać wszystkie addresy 08 to klima 35 centralny 15 poduchy 17? 25? 35? 45? 55? 56? tych nie mogę ogarnąć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.