Treść opublikowana przez zybi67
-
Prośba o analizę logów / diagnozę usterki 1.8 T AEB
cześć mam rozumieć ze te skoki korekt na minus 18 można tolerować jeżdżę na pb ale chce wystroić lpg dlatego pytam o te korekty ogólnie auto chodzi na pb dobrze niema żadnych problemów
-
Durze korekty sondy
Witam borykam się z dziwnymi wskazaniami sondy zrobiłem logi w trakcie normalnej jazdy możne ktoś podpowie dlaczego sonda wyskakuje z takimi dużymi korektami na plus lub na minus a możne to normalne ??????? http://vaglog.pl/log_232980.html http://vaglog.pl/log_232981.html
-
Prośba o analizę logów / diagnozę usterki 1.8 T AEB
Witam borykam się z dziwnymi wskazaniami sondy zrobiłem logi w trakcie normalnej jazdy możne ktoś podpowie dlaczego sonda wyskakuje z takimi dużymi korektami na plus lub na minus a możne to normalne ??????? http://vaglog.pl/log_232980.html http://vaglog.pl/log_232981.html
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Kreft to szmelc wytszymal ummie dziesięć tysi i się sypie
-
Oznaczenie sprężyn
Witam panowie posiadam w aucie zawieszenie 1ba a na sprężynach znalazłem tylko dwie kropki jedna żółta i jedna biała ta żółta morze wygląda bardziej jak złota na jakie mogę zamienić bo obie mi pękły Panowie a co sadzicie o tarczach i klockach MS czy są warte uwagi !!!!!!
-
Mapy diego g3 do werifikacji
Witam panowie zmieniłem papkę paliwa bo sonda wyrzucała błędy mieszanki a teraz na pb jest dobrze sonda wskazuje w granicach -3% +6% ale nie wiem czy lpg jest dobrze zestrojone przy normalnej jeździe sonda pokazuje w granicach -3%+7 %ole przy nagłym odpuszczeniu gazu sporadycznie pokazuje -17 % jeśli ktoś morze niech oceni nastawy Sory popełniłem babola ale już się poprawiłem widzę ze oglądających trochę było i nikt nie wie czy dobrze
-
Duży problem z immo(migająca kontrolka) A4 B5 96r 1,9TDI
możesz spróbować po oczyszczeniu zaadoptować vagem
-
Duży problem z immo(migająca kontrolka) A4 B5 96r 1,9TDI
ja ostatnio miałem podobny problem wyczyściłem kostkę od cewki immo i pomogło spryskałem środkiem do kostek
-
Falują obroty
Witam podłącze się do tematu przepustnica zaadoptowana brak błędów a w czasie jazdy po wyspszegleniu obroty spadają do minimum i potem oscylują w granicy 400/600 na postoju jest okei morze macie jakiś pomysł
-
Prośba o analizę logów / diagnozę usterki 1.8 T AEB
Witam wstawiłem używkę oryginalny vdo jest dobrze
-
Prośba o analizę logów / diagnozę usterki 1.8 T AEB
tak teraz już wiem ze nawet nowy zegar nie musi być dobry- dzięki temat zakończony
-
Prośba o analizę logów / diagnozę usterki 1.8 T AEB
Dobra jutro podepnę manometr i zmierzę ciśnienie pod obciążeniem sadzisz ze to papka??? zrobiłem logi stateczne 07 i w czasie normalnej jazdy z grupy 07 http://vaglog.pl/log_191286.html http://vaglog.pl/log_191285.html Właśnie zmierzyłem ponownie ciśneinei palwia nowym manometrem i okazało się ,że poprzedni wskazywał błędnie.Teraz wyszło ,że ciśnninie paliwa wynosi 2 do 3 bar.
-
Prośba o analizę logów / diagnozę usterki 1.8 T AEB
Z jakich grup te logi stateczne.logi były robione na pb.
-
Prośba o analizę logów / diagnozę usterki 1.8 T AEB
koledzy potrzebuję pomocy w określeniu rodzaju usterki mojego silnika....auto na pb jest mułowate.Turbina bije 0.5 Sprawdałem ciśnienie paliwa na postoju trzymało 3.5 bar po odłączeniu regulatora 4bar.Chwilowe korekty dochodzą do 17-20 % a po przkroczeniu 25% na korektach długoterminowych auto wyrzuca błąd mieszanki i przechodzi w tryb awaryjny i spalanie diametralnie wzrasta.Nie mogę przez to wyregulować LPG. Wymieniłem nowe świece, filtr paliwa.Auto pali dość ciężko ... Wrzucam logi, które sam zrobiłem podczas jazdy z braku dobrej trasy nie udało się rozpędzić do odcięcia. http://vaglog.pl/log_191200.html http://vaglog.pl/log_191202.html
-
Blad 00561
Witam umnie problemem był zapchany filtr paliwa teraz dumam co dalej ponieważ błąd wywala po jeździe na gazie na pb już nie na pb sonda ma korekty w granicach -3%+6% a na lpg -16% do +18% lecz muszę dopracować pb zanim poprawie lpg nie wiem co jest przyczyną ze na pb strasznie zamula świece są nowe ngk pompa pompuje 4-4,5 bara dodam ze na lpg jest okei
-
Blad 00561
Witam panowie od paru dni borykam się z problemem składu mieszanki na początek wyskoczył mi 15-10 a teraz 14-10 o ile dobrze się doczytałem 15-10 to uboga mieszanka a 14-10 to bogata jeśli nie to proszę poprawić mnie , jakimi logami mogę to zdiagnozować chodzi mi które bloki logować zaobserwowawszy ze korekty sondy krotko terminowe a wysokie monetami ma skok do 27% długo terminowe przekraczając 17% sprawdzałem na pb i lpg jest podobnie
-
Korekty lambdy
Dzięki za wytlumaczenie 1 i 2 to regulacja biegu jałowego podobna zasada do korekty krótkoterminowej, ale ma trochę inne zadanie-czy pszy regulacji lpg auto kalibracji mam brać te dane pod uwage
-
Korekty lambdy
Witam panowie czy ktoś wie w której grupie są korekty sondy lambdy krotko terminowe i długo terminowe posiadam Vag-com 409.1us i 311.2-n potrzebuje tej wiedzy do wyregulowania map lpg chodzi mi o silnik 1.8t AEB ---------- Post dopisany at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ---------- Czy jest ktoś w stanie opisać te 5 punktów który to korekty długo terminowe
-
Logi do oceny 1.9 tdi
Morze masz pomysł na błąd 00779 [ Czujnik temperatury powietrza na zewnątrz odpięty lub zwarcie do masy]- tyle ze on pokazuje prawidłowo temperaturę chyba ze nie myślę o tym czujniku czy to ten co pokazuje na klimie temperatura zewnętrzną a problem jest w tym ze nie mogę go skasować bo powraca
-
Logi do oceny 1.9 tdi
czyli zamiana nie wchodzi w rachubę
- Logi do oceny 1.9 tdi
-
Logi do oceny 1.9 tdi
Dzięki za podpowiedzi sprawdzę czy coś się zmieni czy n75 i n18 czym się różnią po za tym ze n18 steruje egr
-
Logi do oceny 1.9 tdi
Witam czy nikt nie jest w stanie przeanalizować tych logów i podpowiedzieć od czego zacząć naprawę??
-
Logi do oceny 1.9 tdi
Witam panowie mam problem z autem mojego syna wiem ze to nie audi ale z grupy Volkswagena lecz motorki są te same po podpięciu kompa mam błędy : co o tym sadzicie jakie sugestie wykonałem tez logi ponieważ auto czasami traci kopa coś jak by turbina się nie włączała całkowity brak mocy co o tym sadzicie logi dynamiczne Grupy: 003,011,008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011,010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM logi stateczne Grupy: 003,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Autoscan
mam w addresie 08 błąd nie wiem nie mogę połączyć się z klima jak uda się to błędów niema o co chodzi czy potrafisz opisać wszystkie addresy 08 to klima 35 centralny 15 poduchy 17? 25? 35? 45? 55? 56? tych nie mogę ogarnąć