Treść opublikowana przez imelvis
-
TP "Neostrada" vs. Netia
juz teraz mozesz spokojnie przejsc do netii, ktora i tak dopilnuje okresu wypowiedzenia, a przynajmniej nie bedziesz mial przerwy w dzialaniu neta
-
[ALL B5] Moja A-czworeczka
kolor pies tez
-
[B5 ADR] Moja audiczka
Mam wątpliwości czy to jest dobry przykład modyfikacji auta. Na polskajazda.pl może tak ale nie na a4-klub.pl Co do lusterek to sie zgodze, ze nie jest to zbyt trafiony mod ale to nie moje dzielo tylko poprzedniego wlasciciela, a jesli chodzi o śwatła to te zdecydowanie lepiej wygladaja bo tamte stare byly rozdupcone na całego:) oczywiscie w planach mam ich wymiane na zespolone po lifcie ale poki co z dukatami nie wyrabiam
-
[B5 ADR] Moja audiczka
no i jakas gleba sie wtedy przyda zeby fura nie wygladala jak traktor :> co do 17" calowych kół to mam, małe wątpliwości czy nie będą ocierać o nadkola przy dużych prędkościach na lekkich dołkach.... ps.: co to jest gleba... bo ja jeszcze nie kojarzę tych wszystkich potocznych nazw :decayed: gleba czyli obnizone zawieszenie:) ja mam 17" alusy, obnizone zawieszenie i nie obciera wiec nic sie nie martw:)
-
[B5 ADR] Moja audiczka
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t127615.0.html;highlight=moja+niunia
-
[B5 ADR] Moja audiczka
no i jakas gleba sie wtedy przyda zeby fura nie wygladala jak traktor :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Łamigłówka, znajdź moją
-
[B5 ADR] Moja audiczka
taka jak moja, tez mam 94 rocznik:)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Obczajcie reklamy Obmawiamy.pl - Reklama Volkswagena ... zaje*iste :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie wiem czy widzieliscie te reklamy, dobre :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Podoba się wam??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Już po spocie więc sie nie fatyguj frekfencja mała, 4 osoby były
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pany wezmie ktos vaga na spota?? bo jeszcze nie podlaczalem od zakupu i chcialbym zobaczyc jakie bledy pokaze, bedę bardzo wdzięczny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
branoc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
4.45 fajnie laska krzyczy ze strachu :polew: ale pewnie sam bym miał kupę jak nic nooo 6 minuta [br]Dopisany: 30 Maj 2010, 01:08_________________________________________________ ale mieli farta :shocked:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja tez się może wybiore polukac ok 22
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pany dzisiaj w przegini jak sie jedzie na olkusz pyknął mi zdjecie fotoradar, widziałem jak lampa błysnęłą jechalem 70 a ograniczenie tam jest chyba do 50 bo to teren zabudowany. Jest jakas szansa, ze nie dostane zdjęcia?? Czy jak juz zrobił fote to nie ma zmiłuj i bedzie mandat?? Czy moze miśki wybierają te zdjęcia z największymi przegięciami ;( http://www.antyradary.phi.pl/mapa_fotoradarow/f/przeginia.htm ten mi zrobił fote, oby tylko niunia fajnie wyszła :decayed:
-
TP "Neostrada" vs. Netia
no niestety takie rzeczy sie zdarzają u kazdego operatora
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.krakow.pl/mktv/mostdebnicki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przed chwila bylem nad wisłą przy moscie debnickim. Wczoraj wieczorem tez bylem ale to co zobaczylem dzisiaj to juz masakra, jak ta woda wali o most... mieszkam na salwatorze zaraz przy placu na stawach i sie zastanawiam czy samochodu gdzies nie odwiezc zeby go nie zalało
-
TP "Neostrada" vs. Netia
Tak dokładnie jest, tp wymaga miesięcznego (cały pełnyt miesiąc od 1 do 30, nie inaczej) okresu wypowiedzenia umowy czyli jesli np dzisiaj podpiszesz umowe z netia jeszcze w tym miesiącu wypowiedzenie trafi do tp, czerwiec bedzie tym miesiącem wypowiedzenia i dopiero od lipca bedziesz mogl miec aktywna netie:) oferta netii jest atrakcyjniejsza, zwłaszcza jesli jest się w zasięgu llu czyli centrali netii wtedy mozna miec nawet +8mb za 59 zł jesli ktos jest zainteresowany to moge sprawdzić mozliwości techniczne danego łącza po nr tel na pw bo... jestem przedstawicielem netii baaa jesli ktos chce to bardzo chetnie mu zmienie abonament z oczywistych powodow
-
[ALL B5] [B5 AFN] ## AUDI a4 AVANT 18" MAM 7 225/40 + EIBACH + xenon ... ## by Texi89
fura ok :good: pozdrawiam kolege zza miedzy:)
-
[ALL B5] Moja niunia
był letko puknięty przód bo jak sciagnalem zderzak w widziałem ze plastiki są poklejone, ale poduszka kierwocy jest wiec chyba nie bylo az tak bardzo rozwalone
-
[ALL B5] Moja niunia
no i jak?? bardzo jest źle??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.sadistic.pl/portal,4.htm To jest dopiero prawdziwy hardkor :shocked: