Treść opublikowana przez Azunia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
peter, świetny podpis
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jest net bo połaczyłam z siecią linksys :gwizdanie: niewiadomo kiedy sie zerwie...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam, jednak, na chwilkę net się znalazł, ale niewiadomo na jak długo ;( pewnie wiele nas omineło, cóż, szkoda. miłego dnia życzę.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeszcze nie, a liczysz na coś?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
może ja jeszcze coś dodam, (ale nie później jak do poniedziałku, tak mi się wydaje)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czekam na zmniejszenie podpisu, pisałam w tej sprawie do lukasza, a jest juz ankieta?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
madas26, blacharzowi sie należy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam, witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
za pozwoleniem, a czy te A4ki które inni wstawiają to są wasze?! NIE, a to co jest w tle to faktycznie Poznań w negatywie, mogę nawet wam przesłać ten oryginał panoramy w kolorze proszę bardzo: [br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 21:38_________________________________________________i efekt:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mówicie że dobry może być projekt z panoramą Poznania, to proszę, połączone: panorama poznania + audi, projekt 32 by azunia, jak dla mnie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
[ALL] Pomoc o wsparcie dla córki jednego z klubowiczy VU w petycji do NFZ
przesłałam to na inne forum, może "prezes" tamtego forum zamieści ten temat, mam taką nadzieję