Treść opublikowana przez Azunia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
Czy mieliście taką sytuację
nie złość się kolego... Nie złoszczę ..tylko żartować ze mną to trzeba umieć Boberek nie umie ..i polecą mu gumy w jego avancie no już, już, uspokuj się łobuziątko
-
Czy mieliście taką sytuację
nie złość się kolego...
-
Czy mieliście taką sytuację
..uczucie przenikającego ciepła :polew: :polew: [br]Dopisany: Grudzień 03, 2008, 11:11:08 _________________________________________________ No kolego wtedy pierdział byś cienko..i na pewno nie tak jak do tej pory :polew: raggus przerażasz mnie skąd ty wiesz takie rzeczy :polew: :polew: :polew: najwyraźniej już miał taką akcję... :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no wlasnie... w zawieszeniu to jakby kary nie bylo... a tak to istne dozywocie ja źle trafisz to nawet nie ma w zawieszeniu, ale jeśli trafisz dobrze, to nie będziesz narzekał... mój P. nie narzeka...
-
Czy mieliście taką sytuację
albo by zawołał strażnika marketu i by było przesrane na maxa... najlepiej zlać i tyle, po co sobie życie komplikować.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musashi, mówisz że masz laskę, to co to za problem...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niby, tak a polowa prezentow to skarpetki, albo kremy do golenia ale dla facetów czy kobiet o tych prezentach piszesz? no o sobie kobiety domyslnie dostaja mydelka i zele pod prysznic :shocked: kobiecie można coś lepszego kupić niż mydełko, to jak sugerowanie " idź się umyj" lepiej kupić jakąś extra bieliznę, kolczyki albo bransoletkę, ewentualnie zestaw kosmetyków, tylko trzeba wiedzieć jakie używa, albo fajny perfum... [br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 10:27_________________________________________________co jeszcze dla kobiety, wymieniać dalej żebyście mieli na gwiazdkę więcej pomysłów niż żele pod prysznic albo mydełka?!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niby, tak a polowa prezentow to skarpetki, albo kremy do golenia ale dla facetów czy kobiet o tych prezentach piszesz?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dlaczego błędem to nazywasz? przecież to nie wyrok smierci w zawieszeniu...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
btw, nike21 ty masz żonkę albo kogoś bo nigdy nie słyszałam żebyś coś o tym wspominał... :gwizdanie: sie masz Musashi
-
Czy mieliście taką sytuację
Dobrze kolego że go olałeś, takich właśnie najbardziej to wkur**a gdy szukają zaczepki, a jak byś mu sprawił łomot ( ) to jeszcze Ciebie by oskarżono że na niego napadłeś...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wy to macie problemy... tyle możliwości jest do kupienia na prezent, a wy sie martwicie o pomysł na prezent. Pomysłów nie brakuje, raczej może braknąć kasy :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 10:00_________________________________________________ a co, chciałbyś??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobrze, choć mogło być lepiej :gwizdanie: to mamy się spodziewać prezentów na 14go, pewnie później się już nie zobaczymy...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam widzę że o tej porze jeszcze spokój :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobranoc Azunia! slodkich snow weżcie mnie nie podrywać, wystarczy że jakiś łośśś się zalogował na TO forum i do mnie wypisywał, że moje zdjęcie na avatarku doprowadza go do ekstazy jeszcze trochę to mnie Przemek w sypialni zamknie na klucz i nie wypuści z zazdrości :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no pany, piszecie tu takie rzeczy że szok, ja już zmykam, idę pod prysznic i spać więc dobranoc
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
teraz to sie nie podlizuj nigdy się nie podlizuje to pokaz jezyk pokazywałem jak byłem mały ...wpłać 200 na konto moje to pokaże... tez pokazywalem jak bylem maly... teraz sie wstydze a chcialem tylko zobaczyc czy brazowy nie jest
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
och bo sie zarumienie az sie boje co bedzie dalej ja sie boje co na to Przemo spokojnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja się znam na żartach, ale k**wa bez przesady, jakieś UWAGA CICHO BO AZUNIA NA FORUM, i nabijanie że znów będzie "rebusik"! aż się zbulwersowałam i zrobiło mi się przykro!!! Aniu to na serio zarty nie ma sie o co wsciekac a jesli zrobilo Ci sie przykro to ja przepraszam za kolegow poprawiłeś mi trochę nastrój och bo sie zarumienie dziękować
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja się znam na żartach, ale k**wa bez przesady, jakieś UWAGA CICHO BO AZUNIA NA FORUM, i nabijanie że znów będzie "rebusik"! aż się zbulwersowałam i zrobiło mi się przykro!!! Aniu to na serio zarty nie ma sie o co wsciekac a jesli zrobilo Ci sie przykro to ja przepraszam za kolegow poprawiłeś mi trochę nastrój
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja się znam na żartach, ale k**wa bez przesady, jakieś UWAGA CICHO BO AZUNIA NA FORUM, i nabijanie że znów będzie "rebusik"! aż się zbulwersowałam i zrobiło mi się przykro!!!