Treść opublikowana przez Azunia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam i żegnam panowie, idę spać co ty do kobiety piszesz osetti to kobieta, czy ty już śpisz że nie rozróżniasz? [br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 23:50_________________________________________________Dobranoc pany śpijta dobrze
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to teraz każdy układa historyjkę obrazkową i inni ja tłumaczą- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale nudzicie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
umiem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
coś sie tu popierd***- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
poczekaj pół roku żeby nie było, że bedziesz rowerem jeździł bo na tdi Cie stać nie bedzie... ŁOMATKO stary, różne rzeczy chodzą po ludziach :wallbash: Ty mozesz nie napisać już żadnego posta, bo Cie np. szlak trafi :polew: ale namieszałeś, już nie wiem co jest przez kogo napisane :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
może, na lizaka starczy - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00