Treść opublikowana przez tomcrack27
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum:a4fan:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum:a4fan:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum:a4fan:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum:a4fan:
-
Montaż tempomatu. Czujnik sprzęgła- wiązki Audi 2000r
kolego jak wpiszesz w wyszukiwarke to sporo podobnych watkow by ci wyskoczylo:wink:a tu masz linka i poczytaj troche http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-modulu-kierownicy-tempomat-kierownice-multifunkcyjna-15393/
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
no hytta niezly pomysl tylko najpierw trzeba zebrac ekipe i ustalic gdzie tego spota mamy zrobic i wtedy szukac jakiejs hyty albo cos:wink:- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj:hi:- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj:hi:- Spojler, hokej do Audi A4 B6
http://www.audizine.com/forum/showth...th-Stock-Upper tu masz foty jak to wyglada- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum:a4fan:- Spojler, hokej do Audi A4 B6
no bez docinania sie nie obejdzie jezeli o to ci chodzi- Spojler, hokej do Audi A4 B6
jezeli jestes dobry w rezaniu to podejdzie:decayed: a tu masz po dobrym rezaniuhttp://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/zderzak-przod-a4-b6-s-line-pdc-264647/- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum:a4fan:- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj:hi:- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj:hi:- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj:hi:- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka:hi:- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj:hi:- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka:hi:- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj:hi: - Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?