Treść opublikowana przez tomcrack27
-
[ALL B5] Wymiana skrzyni
witam wszystkich...mam pytanko bo przykladam sie do wymiany skrzyni i znalazlem w internecie z takimi samymi oznaczeniami jak moja stara czyli np(EBU) tyle ze to jest od silnika 1,9 o mocy 110 koni i moje pytanie jest takie czy moge takowa zalozyc do swego auta o mocy 150 koni czy tez nie???z gory dzieki za pomoc
-
[B5 AWT] Duże spalanie
chlopaki czytalem gdzies ze sonde powinno sie wymieniac co 160 tys km czy to prawda???
-
[B5 AWT] Duże spalanie
szczerze mowiac w zwszlym tygodniu wymienialem filtr paliwa,ale sprawdzalem dokladnie i nie bylo wyciekow
-
[B5 AWT] Duże spalanie
witam wszystkich....mam problem a mianowicie ostatnio zauwazylem ze moje auto spala dosyc sporo.czytalem juz duzo na forum,sprawdzalem vagiem i nic nie pokazalo.temperatura tez jest ok(termostat jest nowy) i naprawde nie mam pojecia gdzie moze lezec problem?bede bardzo wdzieczny za pomoc
-
[ALL B5] Demontaż tunelu środkowego
ok.dzieki za pomoc
-
[ALL B5] Demontaż tunelu środkowego
witam..czy jest ktos kto demontowal juz tunel srodkowy?ja zaczalem probowac i nie chce wyjsc bo dzwignia od recznego mi przeszkadza a nie chcial bym niczego robic na sile i polamac bo to wiaze sie z kosztami.za kazda pomoc bede wdzieczny
-
[B5 AFB] Stukanie między czwartym a piątym biegiem
to trzeba płukac umiejetnie i wtedy bedzie wszystko ok
-
[B5 AFB] Stukanie między czwartym a piątym biegiem
nalezy ja wyplukac(sa do tego odpowiednie srodki) chodzi mi dokladnie o opilki ktore podczas eksploatacji sie osiadaja i zwroc uwage na kanaliki gdzie przeplywa olej bo musza byc oczyszczone z opilkow przez to jak sa zapchane dochodzi wlasnie do takiego dziwnego dzialania skrzyni jak opisales.....wiec znajdz zaufanego mechanika ktory sie na tym zna ale naprawde zna i zycze powodzenia..pisz jak cos
-
[B5 AFB] Stukanie między czwartym a piątym biegiem
wiesz tu kolega z forum tez mial takie same objawy co ty i wyczyscil dokladnie skrzynie i mowi ze problem znikl
-
[B5 AFB] Stukanie między czwartym a piątym biegiem
witam.....ja spotkalem sie z takim czyms bo mialem u siebie podobny problem tyle ze z 3 biegiem...kolega z forum mi doradzi abym dobrze wyplukal skrzynie i przedmuchac tez trzeba dokladnie takie kanaliki przez ktore przeplywa olej bo moga byc zapchane od opilkow i to moze byc powodem tych tych objawow.a podstawowe pytanie to czy wymieniales u siebie olej w skrzyni i filtr?
-
[ALL B5] Wymiana skrzyni biegów
a czy sa jakies komplikacje?bo skrzynie kupilem z takimi samymi oznaczeniami jakie mam w aucie
-
[ALL B5] Wymiana skrzyni biegów
witam...mam takie pytanie odnoszace wymiany skrzyni automata.czy da rade wymienic skrzynie bez wyciagania silnika?z gory dzieki za pomoc :)
-
[ALL B5] Skrzynia tiptronik problem
witam wszystkich...ma maly problem ze swoja skrzynia bo zaczyna mi szarpac,zana ktos moze dobrego mechanika z podlaskiego albo warminsko-mazurkiego.z gory dzieki
-
[B5 AWT] Szarpnięcie na zimnym silniku
witam wszystkich...mam maly problem poniewaz gdy jade na zimnym silniku to trojka wchodzi mi z malym szarpnieciem.pytalem juz o to na tym forum,polecono mi wymiane oleju,filtra itd.zrobilem to jak nalezy ale problem nie zniknal.czy wie ktos moze jaka jes inna przyczyna.dzieki z gory
-
[B5 AWT] Problem z podłączeniem sterownika
super..dzieki za pomoc.zabiore sie do tego w sobote..jesli cos nie wypali to sie odezwe
-
[B5 AWT] Problem z podłączeniem sterownika
mryganie kierunkami juz znalazlem.domykanie szyb z pilota tez.wiem tez ze szaroczerwony albo szarobialy otwiera a niebieski zamyka(tyle wyczytalem na forum) i nie wiem jakie kable ze sterownika mam podlaczyc do tej kostki
-
[B5 AWT] Problem z podłączeniem sterownika
witam...ostatnio kupilem sterownik do centralki marki RTX ranger.i szczerze mowiac mam problem z jej podlaczeniem.czy znalazl by sie ktos chetny kto moglby mnie pokierowac i pomodz w podlaczeniu.znalazlem juz do ktorej kostki mam sie podlaczyc i jakie kable sa od zamykania i otwierania auta.prawde mowiac to nie umiem rozszyfrowac schematu sterownika.dolaczam kilka fotek.z gory dzieki za pomoc jakakolwiek
-
[B5 AWT] Jaki rodzaj filtra do skrzyni
czy moze mi ktos powiedziec jaki mam kupic filtr oleju do mojej skrzyni.oznaczenia na skrzyni to EBU.skrzynia jest automatyczna.bede wdzieczny za pomoc
-
[B5 AWT] Problem z podłączeniem sterownika do centralki
witam.mam problem bo kupilem sobie sterownik do centralnego zamka i chcialbym sobie go podlaczyc.jest w nim funkcja domykania szyb i wogle jest ok.tylko nie wiem pod jakie kable mam go podlaczyc w aucie.czy wie ktos moze jakie kable sa od czego(chodzi mi dokladnie o kierunkowskazy,szyby) .poradzil bym sobie gdybym mial schemat elektryczny auta ale niestety nie posiadam.bede wdzieczny za pomoc
-
[B5 AWT] Szarpnięcie na zimnym silniku
oleju jeszcze nie sprawdzalem a skrzynia jest tiptronic
-
[B5 AWT] Szarpnięcie na zimnym silniku
mam skrzynie biegow automatyczna i jak jade na zimnym silniku to trojka gdy wskakuje to czuc szarpniecie a gdy autko juz sie nagrzeje to juz tego problemu nie ma.czy to moze byc cos powaznego?
-
[ALL B5] Czy warto chipowac przy duzym przebiegu
witam.chcialbym podkrecic swoje autko ze 150 na 190 koni.ale ma przejechane 196 tysiecy.czy jest mozliwe ze przy takim przebiegu turbina nie wytrzyma ?
-
[ALL B6] Kontrolka od EPC się nie świeci
wie ktos moze dlaczego nie wyswietla kontrolka od EPC.mam 150 konna jednostke w automacie i jak przycisne w pedal to pali gume a nie powinien
-
Nowicjusz - wątek powitalny
jestem posiadaczem audi a 4 1.8turbo.mam nadzieje ze w razie problemow bede mogl na was liczyc