Treść opublikowana przez tomcrack27
-
Siwy dym,zwiększone obroty przy zapalaniu...koniec turbo?
stan turbawki mozesz sprawdzic vagiem u jakiegos magika w twojej okolicy wtedy bedziesz mial pewnosc czy to konczaca sie turbina
-
Spalanie po zawirusowaniu autka
mi tez wcale nie spadlo
-
Proszę o pomoc :)
zgadzam sie z kolega.ja to odczulem na wlasnej d*pie
-
Proszę o pomoc :)
duzo bylo tematow odnosnie v-tech poczytaj zanim sie zdecydujesz
-
dylemat po chipie w renomowanym zakladzie
<br /><br /> panowie a cos z tego wykresu mozecie powiedziec???
-
dylemat po chipie w renomowanym zakladzie
No to widzę że panowie nas tam ładnie wy.....li
-
dylemat po chipie w renomowanym zakladzie
a ile tak zajmuje mniej wiecej robienie indywidualnie chipa???
-
dylemat po chipie w renomowanym zakladzie
wiecie co to bylo moze jakies 10 do 15 minut i bylo juz po robocie.powiedzial mi jeszcze ze do kazdego auta idywidualnie pisza program
-
dylemat po chipie w renomowanym zakladzie
to byl zaklad V-tech w Lowiczu mowi wam ten zaklad cos.kolega mi polecil bo robil mu i jest zadowolony
-
dylemat po chipie w renomowanym zakladzie
witam wszystkich..mam maly dylemat ale oczywiscie po kolei.bylem kilka tygodni temu w pewnej renomowanej firmie ktora chipuje auta,oczywiscie pelen profesjonalizm.posprawdzali turbawke itd no i wgrali nowa mape,po wgraniu schamowali i wyszlo 157koni i 370 niutonow.troche sie panowie zdziwili bo powiedzieli mi ze wgrali mi progaram gdzie w tych modelach po wirusie wychodzilo 170 koni i 400 niutow no ale bylem zadowolony z tego co mam.zdziwilem sie tylko troche jak wsiadlem do takiego samego auta przez nich chipowanego i mialo lepszego buta,wiec pomyslalem ze moze cos nie tak z moja turbawka.podjechalem do warsztatu znajomego zeby mi sie podlaczyl i sprawdzil stan turbiny,sprawdzil mi wszystko i zuwazyl ze zaplon mam zle ustawiony bo byl na +7 gdzie powinien byc na 0 lub minimalnie wyzej.po ustawieniu zupelnie inny samochod zapierdzielal jak szalony.a teraz do rzeczy mialem wielki zal do panow co mi chipa robili ze tego nie sprawdzili i do nich napisalem a oni mi cos takiego napisali:zaplon nie ma wplywu na doladowanie.podczas modyfikowania programu parametr zaplonu nie ma znaczenia,autooddalo serie i to jest punkt wyjscia,byly robione logi i wszystko zachowywalo sie normalnie.nie sadzimy zeby to byla przyczyna>>> natomiast moj znajomy mechanik powiedzial ze to ma znaczenie.wiec koledzy moje pytanie co wy o tym sadzicie....z gory dzieki za wszelkie podpowiedzi
-
Telefon dla kobiety - ma być BIAŁY !
iphon 4s bialy kobietom pasuje,tylko cena jest dosc niezla
-
Pytanko o Tuning w WLKP
rogal w wawie
-
Piszczą hamulce
bosch jest do d*py juz wiecej ich nie kupie bo kiedys tez je zamontowalem i musialem jezdzic ze 3 miesiace az przestana piszczec
-
Tylny amorek wylany.
jak mi sie wylal to wymienilem dwa i raczej tak sie powinno robic
-
Stukanie w kole
dla swietego spokoju wymienilbym oba
-
Stukanie w kole
oczywiscie ze caly wahacz a jakiej firmy to juz zalezy od zasobu twego portfela,sa tez dostepne zamienniki w dobrej cenie,w sklepie ci poleca jakis dobry zamiennik
-
Olej w zbiorniku wyrównawczym
niestety uszczelka pod glowica
-
Czerwona kontrolka
nie napisales jaka czerwona kontrolka???
-
Brak paliwa... po dolewce kręci ale nie odpala- co teraz?
ja tez tak robilem a najbardziej polecanym srodkiem nawet przez mechanikow jest plak
-
Rozrząd -czy wymieniać?
z tego co ja wiem to pierwsza wymiana po 120 tysiacach
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
opel vectra A 2l 1993 opel omega B 2.5 1997 golf 3 2l 1994
-
Jaki koszt malowania dokładek?
jak ja malowalem to lakiernik mi powiedzial ze 200 stowki od elementu
-
Czujniki parkowania.....dylemat
ja to bym raczej zalozyl ori czujniki parkowania bo te troche tandeta zalatuja,ale to kwestia gustu
-
Czy takie dekory są godne uwagi ?
nie polecam tej listwy bo to lipa,przykleja ja sie i klej nie trzyma
-
Zamiana na kierownice multimedialną
wydaje mi sie ze operacja jest podobna jak w b6