Treść opublikowana przez tomcrack27
-
Prośba o identyfikację felgi
ja mam takie orginalne 18 u mnie jest et45 jak ci cos to pomoze
-
wilgoc tylna klapa
witam kolegow...mial ktos moze podobny problem jak ja a mianowicie pojawia sie to zawsze jesienia i na zime,otoz na tapicerce klapy pojawila sie plesn,wiec zdemontowalem tapicerke zeby zajzec do srodka i zbadac przyczyne.faktycznie byla wilgoc ale ku.....wa nie mam pojecia czym to jest spowodowane.czy to moze byc szyba nieszczelna czy cos innego??nie mam naprawde pojecia.mial moze juz ktos podobny problem????za wszystkie sugestie dziekowac
-
Wyciek -pompa wody
poza tym pompa powinna byc wymieniana razem z rozrzadem
-
zmiana navi malej DS na RNSe
ok dzieks
-
zmiana navi malej DS na RNSe
ni mam ta mala co pokazuje tylko na fisie i panel sterowania ma w tunelu
-
Jak skutecznie rozwiązać problem z patologią
jak koles jest tepy to by sie nie domyslil od kogo i za co hehe
-
zmiana navi malej DS na RNSe
witam wszystkich....stalem sie posiadaczem fajnej rns-ki i chcialbym ja zalozyc u siebie ale mam ta mala navi ds i moje pytanie brzmi czy nie trzeba tam czegos przerabiac czy tylko odlaczam mala navi i montuje rns????z gory dzieki za wszelka pomoc
-
Chiptuning
no stary chip boxa to bym sobie odpuscil.bylo juz sporo tematow o boxach na forum
-
Lakierowanie tylni prawy błotnik
sluchaj to juz zalezy od lakiernika czy sie bedzie rzucalo w oczy i w jakim tepie on to zrobi
-
Lakierowanie tylni prawy błotnik
no to musisz liczyc sie z tym ze mysi byc pomalowany caly element,nie wiem skad jestes ale w moich stronach lakiernik krzyczal 300 stowki
-
Która felga lepsza...?
ja bym bral 2
-
Szumi alternator
jak szumi to stawial bym na lozysko
-
Podłokietnik - kilka pytań
po pierwsze to kup sobie lepiej orginalny podlokietnik od b5.po drugi to napewno po zamontowaniu podlokietnika nie bedzie problemu z wlozeniem wtyki od vaga.montowalem w swojej poprzedniej orginal podlokietnik,wycialem kawalek plastiku w tunelu i po sprawie
-
ringi led b6?
ledy to pasuja do audi ale ringi to raczej nie
-
Drogie czesci z wnetrza
szalu nie ma
-
Drogie czesci z wnetrza
jak bys zapodal jakies foty twego wnetrza to wtedy mozna byloby cos wiecej powiedziec a tak to nie umiem wrozyc z fusow
-
Drogie czesci z wnetrza
fotele jesli sa skorzane
-
kierownica czy ona była standardowa ??
standardowa to raczej nie bo byly rozne w b5,wartosci to zbyt duzej nie ma
-
Co sadzicie o takim Gadzecie??
ja czesto uzywam takich kobylek i do takiego grzebania to zdaja egzamin
-
Prośba o wycenę felunku.
no dobra to zaczne od 800 hehe teraz ty mi napisz ile za nie chcesz i bedzie wszystko jasne abo spotkamy sie gdzies po srodku ok
-
Prośba o wycenę felunku.
jak bys nie duzo chcial to bym sobie chetnie takie sprawil hehe
-
Wymiana filtra paliwa
dokladnie
-
Wymiana filtra paliwa
z ta wymiana to akurat nie ma zadnego problemu.kladziesz sie pod auto i demontujesz stary filtr,przy odpinaniu wezykow musisz uwazac bo troche poleci paliwa.poczekasz az zleci i bierzesz nowy i wstawiasz w miejsce starego,wiec nic trudnego.a jesli chodzi o filtr paliwa to w kazdym sklepie go dostaniez i nie jest to droga rzecz ale mysle ze ten z allegro tez podejdzie..wiec powodzenia
-
Krzywy fotel kierowcy
jak bys wyjal fotel to moze bys mogl sie lepiej przyjzec
-
lusterko wewnetrzne fotochrom
Dzieki koledzy za pomoc