Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomcrack27

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomcrack27

  1. ja mam takie orginalne 18 u mnie jest et45 jak ci cos to pomoze
  2. witam kolegow...mial ktos moze podobny problem jak ja a mianowicie pojawia sie to zawsze jesienia i na zime,otoz na tapicerce klapy pojawila sie plesn,wiec zdemontowalem tapicerke zeby zajzec do srodka i zbadac przyczyne.faktycznie byla wilgoc ale ku.....wa nie mam pojecia czym to jest spowodowane.czy to moze byc szyba nieszczelna czy cos innego??nie mam naprawde pojecia.mial moze juz ktos podobny problem????za wszystkie sugestie dziekowac
  3. poza tym pompa powinna byc wymieniana razem z rozrzadem
  4. ni mam ta mala co pokazuje tylko na fisie i panel sterowania ma w tunelu
  5. jak koles jest tepy to by sie nie domyslil od kogo i za co hehe
  6. witam wszystkich....stalem sie posiadaczem fajnej rns-ki i chcialbym ja zalozyc u siebie ale mam ta mala navi ds i moje pytanie brzmi czy nie trzeba tam czegos przerabiac czy tylko odlaczam mala navi i montuje rns????z gory dzieki za wszelka pomoc
  7. no stary chip boxa to bym sobie odpuscil.bylo juz sporo tematow o boxach na forum
  8. sluchaj to juz zalezy od lakiernika czy sie bedzie rzucalo w oczy i w jakim tepie on to zrobi
  9. no to musisz liczyc sie z tym ze mysi byc pomalowany caly element,nie wiem skad jestes ale w moich stronach lakiernik krzyczal 300 stowki
  10. jak szumi to stawial bym na lozysko
  11. po pierwsze to kup sobie lepiej orginalny podlokietnik od b5.po drugi to napewno po zamontowaniu podlokietnika nie bedzie problemu z wlozeniem wtyki od vaga.montowalem w swojej poprzedniej orginal podlokietnik,wycialem kawalek plastiku w tunelu i po sprawie
  12. tomcrack27 odpowiedział(a) na tomekhxc temat w Audi A4 B6
    ledy to pasuja do audi ale ringi to raczej nie
  13. jak bys zapodal jakies foty twego wnetrza to wtedy mozna byloby cos wiecej powiedziec a tak to nie umiem wrozyc z fusow
  14. fotele jesli sa skorzane
  15. standardowa to raczej nie bo byly rozne w b5,wartosci to zbyt duzej nie ma
  16. ja czesto uzywam takich kobylek i do takiego grzebania to zdaja egzamin
  17. no dobra to zaczne od 800 hehe teraz ty mi napisz ile za nie chcesz i bedzie wszystko jasne abo spotkamy sie gdzies po srodku ok
  18. jak bys nie duzo chcial to bym sobie chetnie takie sprawil hehe
  19. z ta wymiana to akurat nie ma zadnego problemu.kladziesz sie pod auto i demontujesz stary filtr,przy odpinaniu wezykow musisz uwazac bo troche poleci paliwa.poczekasz az zleci i bierzesz nowy i wstawiasz w miejsce starego,wiec nic trudnego.a jesli chodzi o filtr paliwa to w kazdym sklepie go dostaniez i nie jest to droga rzecz ale mysle ze ten z allegro tez podejdzie..wiec powodzenia
  20. tomcrack27 odpowiedział(a) na Raf_kk temat w Audi A4 B5
    jak bys wyjal fotel to moze bys mogl sie lepiej przyjzec

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.