Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomcrack27

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomcrack27

  1. a moze ktos polecic jakies dobre firmy na podlasiu albo mazurach???
  2. no tak pomylilo mi sie z b7
  3. temat juz byl poruszany wiele razy.uzyj wyszukiwarki tam jest dokladnie opisane jak i co
  4. to jest doswietlanie zakretow.taka opcje ustawiasz sobie vagiem kolego
  5. a te od rs 4 18 cali mysle ze tez sa fajne,jak bys se jeszcze wymalowal srodki na czarno mysle ze byloby gitez
  6. w polaczeniu z czarnym lakierem moze wygladac spoko.a nie myslales o ciemnych tylko ledowych?
  7. szukalem ale nie bylo nic konkretnego kolego
  8. witam wszystkich....panowie pomozcie mi cos wybrac do autka bo chcialbym je troche upiekszyc jakas stacja multimedialna z navi.nie sklanial bym sie do RNS-e bo w tych czasach panel dotykowy jest juz norma.piszcie swoje propozycje i opinie.z gory dziekuje i pozdrawiam
  9. prawde ci napisali ze wysylka gratis...ja tez cos zamawialem z chin i wysylke mialem gratis no i doszla w ciagu 2 tygodni
  10. jak powoli wciskasz to ci bedzie zawsze opadal,wszystko gra
  11. ja mialem w starym aucie cos takiego i nie polecam bo sie nie trzyma i wyglada jak kupa
  12. ja stawial bym na termostat tez mialem tak u siebie
  13. no to fajnie...dzieki za podpowiedz
  14. panowie wiecie moze czy podejda do b6 lusterka od b8???z gory dzieki za pomoc
  15. witam kolegow....otoz ostatnio w trasie jechalem sobe spokojnie i gdy dodalem gazu to autku zabraklo mocy,nie wiadomo dlaczego.zatrzymalem sie na poboczy i przeskanowalem go vagiem i wyskoczyl mi takowy wlasnie blad.po chwili gdy juz odpalilem go ponownie moc juz byla.czy mial juz moze ktos podobna sytuacje???czytalem cos na necie i ktos cos wspominal o gruszce przy turbo ze sie zatyka????z gory dzieki za pomoc Oznaczenie silnika gdzie!? Nie ten dział!(przestawiłem)
  16. witam wszystkich....mam takie pytanko.zamontowalem jakis czas temu u siebie stacje multimedialna. I bluetooth firmy nakia i wszystko dzialalo pieknie ze starszym modelem telefonu do czasu kiedy kupilem telefon smarphone tez nokia i lipa bo nie laczy mi sie z autem przez bluetooth.......mial juz moze ktos taki problem i moze wie ktos jak go usunac?czy trzeba moze zakupic bluetooth z jakiejs innej firmy zeby laczylo sie ze smartphonami????z gory dziekuje
  17. http://allegro.pl/macrom-m-dvd5542r-nowa-stacja-w-wa-od-ss-i1933569669.html a moze cos takiego?zyjemy w 21 wieku i ekran dotykowy jest w vw i skodach a rnse audi nie ma
  18. witam wszystkich :hi:zastanawiam sie wlasnie nad kupnem navigacji to swojego autka,chcialbym aby mialo dotykowy ekranik i wogole wszystkie bajery ktore nowe radia posiadaja.wiec moje pytanie jest takie iz nie wiem na co sie zdecydowac i moze macie panowie jakies propozycje jakie najlepiej radyjko zapodac aby wspolgralo z fissem i kierowniczka?? cena nie gra az tak wielkiej roli.za wszelkie sugestie bede wdzieczny
  19. witam wszystkich...wiem ze temat byl dosc czesto poruszany ale chcialbym zeby mi ktos wreszcie powiedzial jaki naprawde olej sie leje do mojej skrzyni...kolega mi polecil olej typu ESSO LT71141 oznaczenia skrzyni mam EBU jesli to jest wazne..przegladalem forum i tam koledzy polecaja inne oleje i przez to znalazlem sie w kropce???bede bardzo wdzieczny za pomoc
  20. poduszka jest jedna i kosztuje jakies 70 zeta a wymiana to nie wiem bo sam wymienialem
  21. jezeli lata przy dodawaniu i ujmowaniu gazu to stawial bym na poduszke skrzyni
  22. czyli wkladam i jade tak?wiecej nic nie musze robic?
  23. szukam i nie moge nic znalesc czy moze mi ktos linka przeslac??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.