Treść opublikowana przez tomcrack27
-
Dobrzy chiptunerzy
a moze ktos polecic jakies dobre firmy na podlasiu albo mazurach???
-
Zamiana na kierownice multimedialną
no tak pomylilo mi sie z b7
-
Zamiana na kierownice multimedialną
temat juz byl poruszany wiele razy.uzyj wyszukiwarki tam jest dokladnie opisane jak i co
-
Przeciwmgielne zalaczaja sie przy skrecie
to jest doswietlanie zakretow.taka opcje ustawiasz sobie vagiem kolego
-
co myslicie o tych felgach?
a te od rs 4 18 cali mysle ze tez sa fajne,jak bys se jeszcze wymalowal srodki na czarno mysle ze byloby gitez
-
Co myślicie o tych lampach ?
w polaczeniu z czarnym lakierem moze wygladac spoko.a nie myslales o ciemnych tylko ledowych?
-
jaka stacje multimedialna i navi?
Dzięki chłopaki za pomoc
-
jaka stacje multimedialna i navi?
szukalem ale nie bylo nic konkretnego kolego
-
jaka stacje multimedialna i navi?
witam wszystkich....panowie pomozcie mi cos wybrac do autka bo chcialbym je troche upiekszyc jakas stacja multimedialna z navi.nie sklanial bym sie do RNS-e bo w tych czasach panel dotykowy jest juz norma.piszcie swoje propozycje i opinie.z gory dziekuje i pozdrawiam
-
zakupy na ebay
prawde ci napisali ze wysylka gratis...ja tez cos zamawialem z chin i wysylke mialem gratis no i doszla w ciagu 2 tygodni
-
Powolne hamowanie - pedał w podłodze, normalne bądź szybkie ham. - normalna reakcja
jak powoli wciskasz to ci bedzie zawsze opadal,wszystko gra
-
Czy takie dekory są godne uwagi ?
ja mialem w starym aucie cos takiego i nie polecam bo sie nie trzyma i wyglada jak kupa
-
Czujnik temperatury silnika
ja stawial bym na termostat tez mialem tak u siebie
-
Pytanie o lusterka zewnetrzne
no to fajnie...dzieki za podpowiedz
-
Pytanie o lusterka zewnetrzne
panowie wiecie moze czy podejda do b6 lusterka od b8???z gory dzieki za pomoc
-
blad 17965 przekroczona granica turbodoladowania
witam kolegow....otoz ostatnio w trasie jechalem sobe spokojnie i gdy dodalem gazu to autku zabraklo mocy,nie wiadomo dlaczego.zatrzymalem sie na poboczy i przeskanowalem go vagiem i wyskoczyl mi takowy wlasnie blad.po chwili gdy juz odpalilem go ponownie moc juz byla.czy mial juz moze ktos podobna sytuacje???czytalem cos na necie i ktos cos wspominal o gruszce przy turbo ze sie zatyka????z gory dzieki za pomoc Oznaczenie silnika gdzie!? Nie ten dział!(przestawiłem)
-
pytanie o bluetooth
witam wszystkich....mam takie pytanko.zamontowalem jakis czas temu u siebie stacje multimedialna. I bluetooth firmy nakia i wszystko dzialalo pieknie ze starszym modelem telefonu do czasu kiedy kupilem telefon smarphone tez nokia i lipa bo nie laczy mi sie z autem przez bluetooth.......mial juz moze ktos taki problem i moze wie ktos jak go usunac?czy trzeba moze zakupic bluetooth z jakiejs innej firmy zeby laczylo sie ze smartphonami????z gory dziekuje
-
[ALL B6] RNS-E czy stacja multimedialna
http://allegro.pl/macrom-m-dvd5542r-nowa-stacja-w-wa-od-ss-i1933569669.html a moze cos takiego?zyjemy w 21 wieku i ekran dotykowy jest w vw i skodach a rnse audi nie ma
-
jaka navi polecacie?
tylko rns-e???
-
jaka navi polecacie?
witam wszystkich :hi:zastanawiam sie wlasnie nad kupnem navigacji to swojego autka,chcialbym aby mialo dotykowy ekranik i wogole wszystkie bajery ktore nowe radia posiadaja.wiec moje pytanie jest takie iz nie wiem na co sie zdecydowac i moze macie panowie jakies propozycje jakie najlepiej radyjko zapodac aby wspolgralo z fissem i kierowniczka?? cena nie gra az tak wielkiej roli.za wszelkie sugestie bede wdzieczny
-
[B5 AWT] Jaki olej do tiptronika
witam wszystkich...wiem ze temat byl dosc czesto poruszany ale chcialbym zeby mi ktos wreszcie powiedzial jaki naprawde olej sie leje do mojej skrzyni...kolega mi polecil olej typu ESSO LT71141 oznaczenia skrzyni mam EBU jesli to jest wazne..przegladalem forum i tam koledzy polecaja inne oleje i przez to znalazlem sie w kropce???bede bardzo wdzieczny za pomoc
-
[B5 1Z] "Latanie" lewarka skrzyni biegów
poduszka jest jedna i kosztuje jakies 70 zeta a wymiana to nie wiem bo sam wymienialem
-
[B5 1Z] "Latanie" lewarka skrzyni biegów
jezeli lata przy dodawaniu i ujmowaniu gazu to stawial bym na poduszke skrzyni
-
[ALL B5] Wymiana skrzyni
czyli wkladam i jade tak?wiecej nic nie musze robic?
-
[ALL B5] Wymiana skrzyni
szukam i nie moge nic znalesc czy moze mi ktos linka przeslac??