Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomcrack27

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomcrack27

  1. niestety przy takiej pogodzie to normalne jak deszcz ze sniegiem popaduje i jest mroz to robia sie sople z wycieraczek
  2. ktos ostatnio na forum wystawil w bardzo ladnym stanie
  3. to zmien wlacznik i bedziesz mial spokoj
  4. ja mialem podobnie jak ty i wlozylem antenke za zegarami i navi smiga jak trzeba
  5. musisz zdjac tapicerke.nie jest to trudne
  6. zagadaj do gwerty on sie zajmuje przerabiaiem lamp to ci doradzi
  7. moze masz cos z wlacznikiem i trzeba wymienic
  8. mialem ten sam proble.zbyt dluga nazwa lub jakies znaki.poskracaj tytuly i bedzie gitez
  9. to moze trzeba zmienic diagnoste
  10. podnies auto i jak pokrecisz kolem to bedziesz slyszal ktore jest glosniejsze
  11. mrozow az takich teraz nie ma zeby sie nie mogl dogrzac na 90.mozliwe ze termostat ci walnal
  12. ciagniesz dzwigienke od sprysku szyby i trzymasz troszecze wtedy wysuwaja sie spryski na lampy
  13. Lub też możesz spróbować odpowietrzyc wysprzeglik.moze to coś pomoże
  14. chodzi o to ze jak dasz turbawce po d*pie dobrze ze az jest czerwona to nie gasic tylko odczekac chwile i wtedy gasic
  15. niestety bez podpiecia pod kompa to mazemy wrozyc z fusow
  16. 17965 - Charge Pressure Control: o takim bledzie kolego mowimy
  17. jak ci cos syczy to moze masz nieszczelny dolot kolego.a jezeli chodzi o wymiane turbo to mozesz wladowac wieksze,wiekszy intercooler,wyciac kata i zrobic u kogos kto sie na tym zna dobry program.
  18. beda pasowac.ja mam u siebie 235/40/18 i jezdze czasem zaladowany i nic mi nie obciera
  19. hmm czytajac zachowanie twego auta to moge powiedziec ze lopatki w turbawce sie zacinaja,ale wtedy powinno ci wywalic na fisie blad
  20. ja bym proponowal johny walker gold 18 letnia i musze powiedziec ze bardzo smaczna.kosztuje chyba z 220 jesli mnie pamiec nie myli
  21. raczej powinno dac rade
  22. to musisz dokupic kluczyk z takim samym numerem co twoj stary jesli sie nie myle.numer zobaczysz jak rozlozysz kluczyk na dwie czesci(np.8Z0 837 231D).musisz zobaczyc jaki masz numer u siebie i szukac takiego.moze ktos ma tu na forum
  23. orginalnie miales klucz scyzoryk?
  24. no to trza wymienic pasek,rolki,napinacz i pompe wody przy okazji
  25. ogulnie na ebay nie jest widoczny numer telefonu..mozna tylko wyslac do niego wiadomosc przez ebay

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.