Treść opublikowana przez tomcrack27
-
Zamarzające wycieraczki.
niestety przy takiej pogodzie to normalne jak deszcz ze sniegiem popaduje i jest mroz to robia sie sople z wycieraczek
-
Problem z włącznikiem świateł
ktos ostatnio na forum wystawil w bardzo ladnym stanie
-
Problem z włącznikiem świateł
to zmien wlacznik i bedziesz mial spokoj
-
Antena Gps
ja mialem podobnie jak ty i wlozylem antenke za zegarami i navi smiga jak trzeba
-
Rączka drzwi.
musisz zdjac tapicerke.nie jest to trudne
-
przeróbka z ori xenon na BI xenon
zagadaj do gwerty on sie zajmuje przerabiaiem lamp to ci doradzi
-
Problem z włącznikiem świateł
moze masz cos z wlacznikiem i trzeba wymienic
-
RNS E nie czyta wszystkich plików MP3
mialem ten sam proble.zbyt dluga nazwa lub jakies znaki.poskracaj tytuly i bedzie gitez
-
Czy to łożysko?
to moze trzeba zmienic diagnoste
-
Czy to łożysko?
podnies auto i jak pokrecisz kolem to bedziesz slyszal ktore jest glosniejsze
-
Problem z układem chłodzenia.
mrozow az takich teraz nie ma zeby sie nie mogl dogrzac na 90.mozliwe ze termostat ci walnal
-
Jak włączyć?
ciagniesz dzwigienke od sprysku szyby i trzymasz troszecze wtedy wysuwaja sie spryski na lampy
-
Sprzęgło - pedał wolno odbija
Lub też możesz spróbować odpowietrzyc wysprzeglik.moze to coś pomoże
-
[ALL B6] Jak dbać o turbinę??
chodzi o to ze jak dasz turbawce po d*pie dobrze ze az jest czerwona to nie gasic tylko odczekac chwile i wtedy gasic
-
Problem, traci moc po wymianie IC
niestety bez podpiecia pod kompa to mazemy wrozyc z fusow
-
Problem, traci moc po wymianie IC
17965 - Charge Pressure Control: o takim bledzie kolego mowimy
-
Wieksze turbo do BRB
jak ci cos syczy to moze masz nieszczelny dolot kolego.a jezeli chodzi o wymiane turbo to mozesz wladowac wieksze,wiekszy intercooler,wyciac kata i zrobic u kogos kto sie na tym zna dobry program.
-
Czy te felgi 18" beda pasowac?
beda pasowac.ja mam u siebie 235/40/18 i jezdze czasem zaladowany i nic mi nie obciera
-
Problem, traci moc po wymianie IC
hmm czytajac zachowanie twego auta to moge powiedziec ze lopatki w turbawce sie zacinaja,ale wtedy powinno ci wywalic na fisie blad
-
Jakie Whysky na prezent?
ja bym proponowal johny walker gold 18 letnia i musze powiedziec ze bardzo smaczna.kosztuje chyba z 220 jesli mnie pamiec nie myli
-
Problem z kluczykiem
raczej powinno dac rade
-
Problem z kluczykiem
to musisz dokupic kluczyk z takim samym numerem co twoj stary jesli sie nie myle.numer zobaczysz jak rozlozysz kluczyk na dwie czesci(np.8Z0 837 231D).musisz zobaczyc jaki masz numer u siebie i szukac takiego.moze ktos ma tu na forum
-
Problem z kluczykiem
orginalnie miales klucz scyzoryk?
-
Wymiana rozrządu w B6 1.8 T - BFB
no to trza wymienic pasek,rolki,napinacz i pompe wody przy okazji
-
Kupione auto na ebay.de, Niemiec się nie odzywa...
ogulnie na ebay nie jest widoczny numer telefonu..mozna tylko wyslac do niego wiadomosc przez ebay