Treść opublikowana przez tomcrack27
-
Rns - jakie macie karty sd ???
z tego co wiem to nowsze rnski czytaja SDHC byly w a3 i tt.moja niestety czyta tylko zwykle sd
-
Kierownica z aukcji
ale jaka kolego gdzie link??
-
Rozrzad.
z tego co mowia a kazdy mowi co innego to co 60 tys albo co 5 lat
-
Rozrzad.
to zalezy jakiej firmy kupowales rozrzad?bo jak w aso to co 90 tys sie zaleca
-
Pytanie o olej ?
jezeli chodzi o olej to tu znajdziesz wszystkie informacje http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-tdi-olej-tdi-9726/
-
Czy wymiana termostatu ? Jaki ?
jak kupisz wahlera to bedzie oki
-
Czy wymiana termostatu ? Jaki ?
dokladnie wedlug mnie tez wymiana jest nieuzasadniona poniewaz auto sie nagrzewa do 90C
-
Ręzanie - przyjemność czy uzależnienie
to jest watek o pasji i rezaniu a nie o pisowni kolego marekg
-
Czyszczenie klimatyzacji w ASO
no niezle.ja placilem 240 za nabicie i odgrzybianie tylko
-
Ręzanie - przyjemność czy uzależnienie
zgadzam sie to prawda ze po dobrym modzie to usmiech sie pojawia na twarzy.nie wazne ile to kosztuje my zrobimy duzo zeby to miec-uzaleznieni hehe
-
Wymiana czujnika parkowania, jak??
raczej trzeba zdemontowac zderzak kolego
-
Ręzanie - przyjemność czy uzależnienie
Ja swojej powiedziałem -kochanie kupię heble od s4 to będziesz pewna że sie zatrzymasz hehe ale nie powiedziałem jej ile za nie dałem bo pewnie by padła hehe
-
niedzialajacy tempomat
Vagiem możesz sprawdzic.i sprawdź czy działają czujniki sprzęgła i hamulca też vagiem.
-
skrzypi i wyje pompa? przy skręcaniu
no na to wyglada kolego
-
skrzypi i wyje pompa? przy skręcaniu
a sprawdzales stan plynu w zbiorniczku???bo to moze byc przyczyna
-
Zamiana radia Concert II na Concert III w B6 2002 AWX
Tak jak mówisz studnia bez dna,ale na własne rzyczenie przecież to robimy i dla wygody
-
Zamiana radia Concert II na Concert III w B6 2002 AWX
klimatronik do 2 din jeszcze potrzebujesz i tunel chyba ze chcesz rezac a i popielniczka tez
-
Ręzanie - przyjemność czy uzależnienie
Ja myślę że to jest na początku hobby ale po jakimś czasie przeradza sie w uzalerznienie tak przynajmniej stwierdziła moja kobieta hhehe.wiadomo że jak sie widzi u kogoś jakieś fajne mody to sie samemu ciula grosz i też robi jakieś tam małe mody,ale wszystko od tego sie zaczyna.
-
Zamiana radia Concert II na Concert III w B6 2002 AWX
Zagadaj do kolegi siemiana on powinien coś takiego mieć.poprzegladaj dział sprzedam do b6 i b7 tam powinieneś znaleść namiary do niego
-
Moduł bluetooth
oczywiscie ze trzeba mikrofon podlaczyc
-
Moduł bluetooth
bluetooth u mieszczony jest orginalnie pod fotelem kierowcy.a przydaje sie do dzwonienia jak masz rneske.no i plus taki ze nie dostaniesz mandatu za dzwonienie podczas jazdy heh
-
centralny z pilota
sam sterownik z pilotami ci wystarczy
-
Kolorowy Fis
niestety polskiego nie wklepiesz do fisa.mozesz sobie zmienic na niemiecki,angielski,fracuzki,wloski i espaniol jesli sie nie myle
-
Przyklejenie listw do drzwi
Polecam.też kleilem na klej do szyb i nie da rady niczym jej zerwać a kosztuje kolo 20 zeta
-
Zawieszenie s-line 1BV a komfort jazdy
W zeszłym roku kupiłem pirelli zero rosso za 2200