Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomcrack27

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomcrack27

  1. temat juz byl poszukaj na forum
  2. ja mialem tez rdzawe nadkole i malowalem caly element
  3. ja jak mialem b5 to kupilem sobie daszek z allegro (laminat) i jak go przymierzylem to stewierdzilem ze go nie zamontuje bo naprawde trzeba byloby nad nim duzo popracowac,ale sprzedawca opisal ze tylko przykleic i jest super,ale tak nie bylo
  4. prosze tu mala lektura z obrazkami http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-montaz-czujnikow-parkowania-parktronica-tyl-69720/
  5. mi sie tez w tym miejscu poci i u mego brata i kolegi i smigamy bez zadnych problemow.zajmij sie lepiej sprawdzeniem turbawki i tego czujnika
  6. kolego najpierw musisz zrobic skana.ale moge ci powiedziec na poczatek zebys sprawdzil dolot.jesli dolot jest szczelny to stawial bym na czujnik N-75 albo lopatki sie zapiekaja w turbawce
  7. jak masz parctronik z tylu to nie bedziesz mial zadnego guzika a jezeli nie dziala to podlacz auto pod kompa i sprawdz
  8. Bo masz jakiś błąd i czasem wywali kontrolke a po ponownym uruchomieniu jest już ok.też czasem tak mam
  9. pierwszy raz slysze o takim przegladzie a wracajac do tematu jezeli ci takowy diagnosta paluje jakis czas silnik i zaraz go gasi to faktycznie moze to bardzo wplynac na turbine
  10. dokladnie to sa jedne z lepszych opon
  11. koncowki drozka
  12. kolego jak kupisz uzywke to nie bedziesz wiedzial w jakim stanie jest i za ile czasu ci padnie znowu
  13. ja dolalem 0,5 l i bylo troszke ponad polowe na bagnecie
  14. mi trzy miesiace po dolewce oleju tez sie kontrolka zaswiecila to dolalem ile trzeba i jezdze juz bez problemow sporo czasu.moze jak dolejesz tez bedziesz mial spokoj,wiadomo od czasu do czasu trzeba dolac bo autko tez nie pierwszej mlodosci
  15. jezeli chodzi o te imitacje listw to temat byl obszerny i nie ma porownania do orginalu.wiadomo ze za ori musisz wylozyc troche siana,ale za to jak ladnie wyglada.a te podrobki z allegro po malowaniu to marszcza sie jak skora na waclawie
  16. masz chyba nie te wycieraczki co trzeba.normalnie powinno wchodzic i sie zatrzasnac bez zadnego problemu
  17. musisz posprawdzac wszystkie odplywy bo jak tam cos przymarzlo to dlatego masz mokro w srodku
  18. Kup sobie lepiej orginal to będziesz miał pewność że wszystko pasuje i będzie to jakoś wyglądało.w dziale sprzedam kolega miał na sprzedarz.ja kupiłem orginal i jestem zadowolony
  19. Z tego co wiem to Peiying nie za fajnie gra.Polecam Kenwood.
  20. wlaczajac sie do tematu-kolego Giede to wcale nie trzeba miec wiazki od bixow?wystarczy jak sie ma od xenonow i zmieniamy lamy tak?
  21. znajomy mial podobny problem co ty i po wymianie dwumasa minelo i smiga bez problemu
  22. Jeżeli chodzi o zamykanie drzwi po przekroczeniu 20 km to zmieniasz kodowanie vagiem.gdzieś jest to na forum a jezeli chodzi o składane lusterka to możesz nie mieć takiej opcji,trzeba wtedy zmienic silniczki w przednich drzwiach z taka funkcja.uzyj szukajki ktoś już opisywal na forum cały proces

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.