Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Diagnostyka zawieszenia.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zbliża mi się przegląd auta i chciałbym, żeby diagnosta zdiagnozował mi możliwie wszystko w zawieszeniu co nadaje się do wymiany. Zawieszenie zaczyna się troszkę trzaskać dlatego chciałbym wymienić wszystko co kończy swój żywot. Na co zwrócić szczególną uwagę? Będę wdzięczny za sugestie.

Opublikowano

koncowki drozka

Opublikowano

górny tylny wahacz, najszybciej siada

Opublikowano
górny tylny wahacz, najszybciej siada

potwierdzam , górne wahacze to trzeba tylko LMF wkładać bo one faktycznie szybko padają.

Opublikowano
  • Autor

Czemu jeszcze przyjrzeć się w zawieszeniu? Co może stukać, pukać, wyrobić się itp?

Opublikowano

Trzeba sprawdzić wszystko , z naciskiem na górne wahacze i końcówki drążka.

Opublikowano

-końcówki drążków

-górne wahacze

-banany też potrafią często paść

Opublikowano
  • Autor

Wszystko czyli co? Wybaczcie ale jestem cienki z mechaniki. Byłbym wdzięczny za wyszczególnienie:)

Opublikowano

No bez jaj , wszystko to wszystko :decayed:

8 wahaczy , 2 końcówki drążka , 2 drążki kierownicze , luz kolumny kierowniczej , łączniki stabilizatora , gumy na drążku stabilizatora .

Sprężyny na amortyzatorach ..... i zapewne wiele innych rzeczy się znajdzie

Opublikowano
  • Autor

No serio;/ bez jaj.

Opublikowano

dokładnie i bez jaj

Opublikowano

Jak diagnosta zna się na swojej robocie i powiesz Mu,żeby sprawdził całe zawieszenie to On już będzie wiedział o co chodzi.

Opublikowano

Dobra rada praktykowana przez mnie jest taka.

Jeśli chcesz diagnozować autko przed przeglądem rejestracyjnym, a nie długo jest kończy ci się przegląd, to lepiej od razu jechać na przegląd bo i tak sprawdzisz zawieche w aucie, to lepiej przegląd zrobic, a przy tym sprawdzisz co i jak jest.

Dodatkowo pare PLM-ów w kieszeni zostanie.

Opublikowano
  • Autor
Dobra rada praktykowana przez mnie jest taka.

Jeśli chcesz diagnozować autko przed przeglądem rejestracyjnym, a nie długo jest kończy ci się przegląd, to lepiej od razu jechać na przegląd bo i tak sprawdzisz zawieche w aucie, to lepiej przegląd zrobic, a przy tym sprawdzisz co i jak jest.

Dodatkowo pare PLM-ów w kieszeni zostanie.

Nic nie kumam z tego heh

Opublikowano

Po prostu po co płacić za diagnostyke zawieszenia dwa razy.

Bo przy przeglądzie i tak i tak sprawdzaja zawieche.

Opublikowano
  • Autor

No to oczywiste. Przegląd mam za 2 tyg i nie zamierzam jechac dwa razy.

Opublikowano
Dobra rada praktykowana przez mnie jest taka.

Jeśli chcesz diagnozować autko przed przeglądem rejestracyjnym, a nie długo jest kończy ci się przegląd, to lepiej od razu jechać na przegląd bo i tak sprawdzisz zawieche w aucie, to lepiej przegląd zrobic, a przy tym sprawdzisz co i jak jest.

Dodatkowo pare PLM-ów w kieszeni zostanie.

Nic nie kumam z tego heh

nie jestes jedyny,

po co ma jechac wczesniej na przeglad ?

a sprawdzenie zawieszenia kosztuje 20zł na stacji wiec nie wiem o jakich pln piszesz

Opublikowano

:decayed:

Wiec jedziesz na sprawdzenie zawiechy bulusz 20zl. Jak mowisz u mnie 40 zl kolega placil.

Jedzisz na przeglad placisz 100 zl.

Sumując 100zl + jak mowisz 20zl u mnie 40zl = 120 zloty u mnie 140zl.

Jadąc odrazu na przeglad płacisz 100zł.

Zostaje ci w kieszeni u ciebie 20zł u mnie 40zł.

O to mi chodzilo tylko ze i tak i tak diagnosta sprawdza ci to i tak i tak.

Wiec tobie zostaje w kieszeni 20zł z przeznaczeniem na co innego, a u mnie 40 zł.

Sugerujac sie tym ze przeglad rejestracyjny sie konczy.

Przetłumaczenie łopatologiczne.

Pozdrawiam Koniec OFF Topu.

Opublikowano
  • Autor

Heh nawet bym nie wpadł na to zeby dwa razy jechać.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.