Treść opublikowana przez tomcrack27
-
Zderzak do B6 (podejdzie B7?)
Niestety nie podejdzie
-
Auto nie odpala
Sprawdz vagiem czy nie masz jakichś błędów
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
witam panowie....dzieje sie tu cos..jakies spoty????
-
czy sa tu na forum klubowicze ktorzy przebywaja w norwegii??
witam....tak jak w temacie jestem ciekaw ilu jest klubowiczow ktorzy przebywaja w norwegii.bo jesli bylo by troche to mozna byloby sie zgadac i zrobic malego spota,powiedzmy gdzies na jakiejs hycie.wiec koledzy czekam na zainteresowanych moim pomyslem
-
slizg sprzęgła
Jak sie za mocno nie slizga i nie będziesz dawał mu po d*pie to jeszcze trochę możesz posmigac
-
stukanie koło skrzyni przy wolnych obrotach
takie objawy to sprzeglo.komplecik lepiej wymienic i nie bedzie nic stukac
-
Jaki kolor felg????????
walnij sobie w grafit mat.fajnie wyglada bo juz spotkalem sie z takim
-
Jakie zawieszenie montowac
ja mam 1be i 18 fele.wyglada przyzwoicie
-
Jak zmienić język w fis?
nom.jak nie masz to zapytaj moze jest ktos na forum z twoich okolic kto ma vaga
-
Chipowanie silnika AHU B5
o i takie podejscie jest najlepsza alternatywa.jezeli nosisz sie z zamiarem kupna drugiego auta to nie ma sensu zebys kombinowal z tym bo mozesz przekombinowac i jeszcze cos ci padnie
-
Jak zmienić język w fis?
nie spotkalem sie jeszcze
-
Jak zmienić język w fis?
z tego co pamietam dostepne jezyki to angielski,niemiecki,wloski i jeszcze jakis ale polskiego niestety nie bylo
-
Chipowanie silnika AHU B5
pewnie wgral mu gotowca i tyle
-
Chipowanie silnika AHU B5
za 400 hehe no to sam jestem ciekaw co ten kumpel mu tam zrobil.ja bym omijal wielkim lukiem takich majsterkowiczow
-
Głośna praca Audi A4 B6 1.9TDI
jak słyszysz lekki gwizd przy gazowaniu to sprawdź dolot.i przede wszystkim cooler.
-
Głośna praca Audi A4 B6 1.9TDI
niech ktos pogazuje na postoju a ty posluchaj przy coolerze czy nie wydaje dziwnego dzwieku.jezeli bedzie tam glosno to znaczy ze cooler jest dziurawy
-
Jak zmienić język w fis?
vagiem mozesz zmienic a o recznej zmianie nie slyszalem jeszcze
-
Wymiana żarówki świateł mijania po stronie kierowcy bez wyciągania lampy ?
moim zdanie bedziesz mial mniej roboty ja wyjmiesz lampe to sa tylko 4 sruby i po sprawie
-
Dokładki zderzaka, daszek
a tu masz po promocji http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/lotka-s4-s-line-nowa-cena-349-a-240923/
-
Gdzie kupić grill maski czarny mat wzór RS4 B5
poszukaj na eBay - eine der größten deutschen Shopping-Websites moze tam cos znajdziesz
-
najpierw zamula potem idzie
1800 ja placilem za komplecik jakies 2 miechy temu
-
najpierw zamula potem idzie
jak piszesz ze przy wcisnietym gazie auto wyje a nie jedzie no to sa objawy konczacego sie sprzegla.
-
najpierw zamula potem idzie
takie objawy to tylko sprzeglo
-
Co to za zderzak ?
wyglada jak od s4 a jezeli masz watpliwosc czy podejdzie do twego to bez problemu
-
Mokra podloga pod dywanikiem kierowcy
ja po zidentyfikowaniu przyczyny wzialem odkurzacz budowlany i wyciagnalem cala wode z wykladziny pozniej odpalilem auto i troche pochodzilo z nawiewem na nogi i wsio wyschlo