Treść opublikowana przez tomcrack27
-
Zawieszenie s-line 1BV a komfort jazdy
Ja mam 18 i jestem zadowolony
-
Dokładka przód
ja bym takiego czegos nie zakladal
-
Koło dwumasowe a objawy czy to napewno ono?
po niektorych objawach ktore wymieniles to stawial bym na poduszke skrzyni
-
Tiptronic szarpie tylko przy ruszaniu
to zalecalbym wymiane oleju razem z filtrem.
-
wymiana panelu klimatronik
napisz do kolego siemiana on napewno cos tam ci znajdzie
-
wymiana panelu klimatronik
no ze trzeba zaadoptowac klimatronik.ja u siebie wymienialem i nie musialem nic adoptowac.ty tez mozesz wymieniac bez problemu
-
wymiana panelu klimatronik
wyglada ok nie jest jakos zmeczony.ja za swoj placilem 250 takze masz juz odpowiedz
-
wymiana panelu klimatronik
czyli masz 1 din a ten klimatronik z aukcji jest ok do twego auta
-
wymiana panelu klimatronik
no i szukaj z b6 bo jak wezmiesz z b7 to tylna szyba nie bedzie grzala i bedziesz mial troche wiecej roboty
-
wymiana panelu klimatronik
spokojnie dasz rade sobie sam.klimatronik w aucie lapiesz od dolu i ciagniesz do siebie,wychodzi bez problemu.wyciagasz wtyczki i podlaczasz nowo nabyty
-
Tiptronic szarpie tylko przy ruszaniu
a olej w skrzyni i filtr byl wymieniany??
-
Dziwne tarcie w okolicach turbiny. Opóźnione przyspieszanie.
Jak masz dolot nieszczelny to auto nie ma takiego buta jak wcześniej oczywiscie.pogazuj nim trochę na postoju a kolega nie nasluc**je pod maską w którym miejscu chuczy
-
Dziwne tarcie w okolicach turbiny. Opóźnione przyspieszanie.
jak mowisz ze wydaje dziwne odglosy to sprawdz najpierw caly dolot i intercooler bo moze byc dziorawy
-
Czym i jak przyciemnic przednia lampe bi-ksenon
zagadaj do kolegi gwerty on sie specjalizuje w przerabianiu i malowaniu lamp
-
Tarcze klocki zwykle, nawiercane, nacinane, jakie??
ferodo sa dobre i zimmerman
-
audi b6 gril s-line czy s4
gorny jest ten sam a dolny wiem ze sie rozni
-
audi b6 gril s-line czy s4
chodzi ci o srodkowy gril??bo jak tak to slyszalem ze trzeba rezac zeby pasowal
-
audi b6 gril s-line czy s4
niestety nie
-
QUATTRO szarpie podczas puszczania sprzęgła przy ruszaniu
Moze to być dwumas.ile km masz nalatane i czy było robione już sprzeglo?
-
Skaczące obroty tiptronic
heehe ciekawe ktory madry ci powiedzial ze w automacie lepiej oleju nie wymieniac???jasne ze trzeba i to razem z filtrem a zwlaszczaw automacie bo potem mozesz miec problem
-
Dodanie turbiny
dokladnie taniej wyniesie zmiana auta.kup sobie lepiej 1.8 turbo i nie musisz kombinowac
-
Zapieczone turbo przyczyna
dokladnie po przeczytaniu mozna stwierdzic ze uszczelka sie szykuje do roboty
-
demontaż i regeneracja klimatronika
ja wyjmowalem radio po to zebym mial troche wiecej miejsca.a samo wyjecie duzo czasu nie zajmuje
-
Wymiana końcówki?
ja tam wymienialem zawsze dwie i jezdzilem spokojnie
-
jaki telefon pasuje pod ten adapter?
jesli sie nie myle to nokia 6210