Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomcrack27

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomcrack27

  1. Ja mam 18 i jestem zadowolony
  2. tomcrack27 odpowiedział(a) na SzakalA4 temat w Audi A4 B6
    ja bym takiego czegos nie zakladal
  3. po niektorych objawach ktore wymieniles to stawial bym na poduszke skrzyni
  4. to zalecalbym wymiane oleju razem z filtrem.
  5. napisz do kolego siemiana on napewno cos tam ci znajdzie
  6. no ze trzeba zaadoptowac klimatronik.ja u siebie wymienialem i nie musialem nic adoptowac.ty tez mozesz wymieniac bez problemu
  7. wyglada ok nie jest jakos zmeczony.ja za swoj placilem 250 takze masz juz odpowiedz
  8. czyli masz 1 din a ten klimatronik z aukcji jest ok do twego auta
  9. no i szukaj z b6 bo jak wezmiesz z b7 to tylna szyba nie bedzie grzala i bedziesz mial troche wiecej roboty
  10. spokojnie dasz rade sobie sam.klimatronik w aucie lapiesz od dolu i ciagniesz do siebie,wychodzi bez problemu.wyciagasz wtyczki i podlaczasz nowo nabyty
  11. a olej w skrzyni i filtr byl wymieniany??
  12. Jak masz dolot nieszczelny to auto nie ma takiego buta jak wcześniej oczywiscie.pogazuj nim trochę na postoju a kolega nie nasluc**je pod maską w którym miejscu chuczy
  13. jak mowisz ze wydaje dziwne odglosy to sprawdz najpierw caly dolot i intercooler bo moze byc dziorawy
  14. zagadaj do kolegi gwerty on sie specjalizuje w przerabianiu i malowaniu lamp
  15. ferodo sa dobre i zimmerman
  16. gorny jest ten sam a dolny wiem ze sie rozni
  17. chodzi ci o srodkowy gril??bo jak tak to slyszalem ze trzeba rezac zeby pasowal
  18. Moze to być dwumas.ile km masz nalatane i czy było robione już sprzeglo?
  19. heehe ciekawe ktory madry ci powiedzial ze w automacie lepiej oleju nie wymieniac???jasne ze trzeba i to razem z filtrem a zwlaszczaw automacie bo potem mozesz miec problem
  20. dokladnie taniej wyniesie zmiana auta.kup sobie lepiej 1.8 turbo i nie musisz kombinowac
  21. dokladnie po przeczytaniu mozna stwierdzic ze uszczelka sie szykuje do roboty
  22. ja wyjmowalem radio po to zebym mial troche wiecej miejsca.a samo wyjecie duzo czasu nie zajmuje
  23. ja tam wymienialem zawsze dwie i jezdzilem spokojnie
  24. jesli sie nie myle to nokia 6210

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.