Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana panelu klimatronik


mastapi

Rekomendowane odpowiedzi

witam , od niedawna posiadam a4 b6 avant z 2002r i pare rzeczy nosi ślady użytkowania w zwiazku z czym chciałbym je odswierzyć . Mam zamiar kupić świeższy klimatronik i go przelorzyc . prośiłbym o jakąś podpowiedz czy można to zrobić w tzw. własnym zakresie bedac średnio uzdolnionym manualnie czy lepiej niech to zrobią w warsztacie i jaki to koszt? KLIMATRONIK AUDI A4 B6 8E0 820 043H INNE CZESCI (2973438909) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . Z gory dziekuje za podpowiedż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie dasz rade sobie sam.klimatronik w aucie lapiesz od dolu i ciagniesz do siebie,wychodzi bez problemu.wyciagasz wtyczki i podlaczasz nowo nabyty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki kolego , ale nurtuje mnie jeszcze jedno : czy będzie pasował klimatronik z jakiegokolwiek b6 czy sa jakies zależnosci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy czy masz 1din czy 2din. jak masz duza nawi to szukaj 2din, klimatronik jest wtedy niżej, maja inaczej wyprofilowane boki niz 1din i odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i szukaj z b6 bo jak wezmiesz z b7 to tylna szyba nie bedzie grzala i bedziesz mial troche wiecej roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie dasz rade sobie sam.klimatronik w aucie lapiesz od dolu i ciagniesz do siebie,wychodzi bez problemu.wyciagasz wtyczki i podlaczasz nowo nabyty

Nie do końca. Jeszcze adaptacja VAG-iem. Pomijam fakt, że trzeba szukać takiego jak sie posiada czyli 1DIN albo 2DIN no i różnicę robią grzane stołki. Po drugie, panele z B7 mają problem z grzeniem tylnej szyby po przekładce do B6. Temat do ogarnięcia ale kolega jak rozumiem chce plug&play.

Polecam znaleźć jak najnowszy i w jak najlepszym stanie panel w potrzebnym rozmiarze (oraz grzenie stołków albo bez) a potem pobawić się śrubokrętem kilkanaście minut i przełożyć sam front panelu bebechy zostawiając te same. Wtedy tylko przepiać wtyczki i gotowe. Bez VAG-a i innych głupot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam navi ani grzanych fikołów co do din to nie wiem co to jest:facepalm: chciałbym kupić ten:KLIMATRONIK AUDI A4 B6 8E0 820 043H INNE CZESCI (2973438909) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i miałem nadzieje ze po prostu energicznym ruchue wyciagne stary i podepne nowy i bedzie ok ? tak czy nie? :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz wielkie dzieki ... a o co chodzi o ta adaptacje vagiem i czy w moim przypadku bedzie konieczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ze trzeba zaadoptowac klimatronik.ja u siebie wymienialem i nie musialem nic adoptowac.ty tez mozesz wymieniac bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki wciskam kup teraz he he:wink: czyli nie bede musiał adaptowac bankowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bzdury tu pisza...

Kup poprostu ladny klimatronik (moze byc i z b7) zwroc tylko uwage ze te mlodsze maja troszke inna powloke lepsza jakosciowo i minimalnie w innym odcieniu.

Nastepnie demontujesz swoj i demontujesz z niego panel przedni, potrzeba malego dobrego torxa i plaski srubokrent. Panel schodzi z przyciskami.

W ten sposob masz ladny panel i swoja elektronike i nic nie trzeba kodowac, przyuczac vin czy kasowac bledow

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten klimatronik z aukcji za ładnie to nie wygląda cały jakiś podziurkowany, szukaj u kolegów na forum, czesto lepsze ceny i lepsza jakość :wink:

przykład: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/kosz-oslona-filtra-modul-wklad-lusterka-247422/ - ten już sprzedany ale wystarczy szukać, lub chwilę się wstrzymać i coś na pewno będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to krople deszczu , gdzie szukac na forum tych rzeczy do kupienia i za ile swój sprzedałes jesli mozna zapytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może swój odmaluj

na pewno wyjdzie taniej

Ja u siebie odmalowałem + i -, a że ładnie wyszło to odmalowałem całą obudowę bez przycisków

koszt 11zł - spray czarny mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...