Maagik1984

• Ostatnia wizyta

O Maagik1984

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Maagik1984

Reputacja

1. Witam, ktoś może polecić w siedlcach sprawzonego mechanika co wymieni mi rozrząd w audi b7 silnik 2.0 ALT
  2. Witam, Potrzebuje kompletny rozrząd do audi b7 silnik 2.0 ALT proszę o wycenie na PW
  3. Jeżeli ktoś chce iść na aplikację prokuratorską lub sędziowską to odbywa się ona tylko w Krakowie, gdzie mieści się Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury. Ciężko się dostać warunki odbywania aplikacji są bardzo dobre i aplikanci dostają za kształcenie stypendium.
  4. Porównanie z Dzikim Zachodem odnoszę do sytuacji gdy koleś się odwrócił i zaczął uciekać, padło wówczas 8 strzałów w tym jeden jak koleś się przewracał a ostatni jak już leżał. Jak uważam, iż mogli zareagować nawet ostrej w sytuacji zagrożenia tak trochę nie mieści mi się w głowie strzelać uciekającemu w plecy. Wydaje mi się ze nawet w tak często przywoływanych tutaj USA policjanci za strzelanie w plecy do uciekającego mieli by problem, tym bardziej, że koleś już nie był uzbrojony..... Ale to moja prywatna opinia i jestem w stanie zrozumieć punkt widzenia funkcjonariuszy.
  5. Według mnie policjanci mówiąc łagodnie się nie popisali. Po rzucie kluczem francuskim w 15 sekundzie powinni strzelić mu w nogi ( padły dwa strzały ale chybione) dalej jak szedł w ich kierunku od 24 sekundy powinni strzelać w nogi (policjantka strzelała ale w ziemie nie wiem czy to było zamierzone) jeśli by się nie zatrzymał i szedł w ich kierunku powinni go zabić i tyle. Poczuli się pewnie od 34 sekundy gdy koleś zaczął uciekać i nie było żadnego zagrożenia i wówczas zaczęli do niego walić w plecy jak na dzikim zachodzie. Nie winię do końca tych funkcjonariuszy a system szkolenia gdzie z uwagi funkcjonariusze nie potrafią strzelać a co ważniejsze nie są szkoleni jak w tak stresujacej sytuacji się zachować
  6. Jasne, że nie pisz i nie słuchaj bzdur. Policja zawiadomienie, jak Ci umorzą to jakieś zażalenie wyskrobiesz i powinno być dobrze. Jak zostanie wszczęte postępowanie to allegro chyba ma jakiś program ochrony.
  7. Jesteś pewny, że tak jest czy tak Ci się wydaje ? W twoim przypadku udowodnienie oszustwa jest niemal niewykonalne i prawidłowo odmówili wszczęcia postępowania a kwota 200 zł nie ma tutaj nic do rzeczy:wink:, prawo zwrotu nie przysługuje zarówno przy licytacji jak i " kup teraz" jeśli zakup od osoby fizycznej.
  8. mecz wyrównany więc wygra drużyna, która me lepsze układy "na górze"
  9. Ja do takich wniosków doszedłem po pierwszym roku , aplikację teraz stały się dosyć powszechne no może poza tą elitarną w Krakowie
  10. To jest przestępstwo oszustwa i tyle. Jeśli masz jakieś maile, smsy, które wskazują że chcesz kupić telefon a sprzedający pisze że Ci telefon sprzeda itp oraz podaje link do aukcji na której jak twierdzi wystawił rzekomo telefon to koleś będzie miał ciepło. Dla zaistnienia przestępstwa oszustwa nie ma znaczenie "wartość szkody". W poniedziałek udaj się na komendę, przedstaw dokumenty, złóż zeznania i będzie git. Przepisy o zwrocie w terminie 10 dni działają tylko w sytuacji gdy sprzedającym jest przedsiębiorca kupującym osoba fizyczną.
  11. studia prawnicze to pikuś nawet mały pikuś
  12. nie jestem naiwny tylko naświetalm ci problem jak to wygląda troche od kuchni, ale nie będziemy drążyć tematu:wink: miłego wieczoru.
  13. Łatwo rzucać co mu się należy i jeśli tego nie dostanie zwalić winę na Sąd ( bo się rozpłacze) prokuraturę tudzież policję. Nie chcę w tym miejscu wchodzić w polemikę z przedmówcami i bronić powyższych organów jednak zwracam uwagę ze organy działają one na podstawie przepisów a jakie one są to kierować pretensję do polityków. Samochodu nikt nie skonfiskuje, gdyż przepisy tego nie przewidują kodeks wykroczeń przewiduję karę grzywny do 5 tys zł, i żaden sędzia prokurator czy nawet sam Tusk tego nie przeskoczy jeśli nie zmieni się prawo. Kolega powyżej napisał, iż powinien odpowiadać za usiłowanie zabójstwa, przepis art. 148 kk wymaga udowodnienia że ktoś " podejmuje czynności z zamiarem bezpośrednim zabicia człowieka" - powodzenia w udowadnianiu że wsiadł za kółko bo chciał zabić człowieka. Przepis karny jaki może tutaj mieć zastosowanie to mówiący o sprowadzeniu bezpośredniego zagrożenia dla życia i zdrowia osób, ale to też nie takie proste jak się laikowi wydaje. Trzeba wskazać konkretnie który manewr czy też odcinek jazdy bezpośrednio zagrażał życiu i zdrowiu osób, ustalić których osób itp. Bo pośrednio to cała jazda zagrażała życiu i zdrowiu wielu osób i nikt nie ma wątpliwości ale między pośrednim zagrożeniem a bezpośrednim jest kolosalna różnica. Ps. co by nie zarzucono mi ze bronie tego kierowcy, oświadczam iż z całą stanowczością potępiam jego zachowanie.
  14. Jak oda kasę to policja odmówi wszczęcia postępowania @ Cabanmat - twoje pismo o umorzenie sprawy nie ma żadnego znaczenia dla sądu @ R7 JAREK -sprawy o oszustwa nie załatwia e-sąd jak nie zwróci za przesyłkę 15 zł to dało by się to odzyskać ale za dużo zachodu co do polityki stawiania negatywów to się nie wypowiem gdyż nie studiowałem nigdy ich regulaminów
  15. film nic specjalnego, ogladałem po 2 browarach i nie zasnełem wiec z nudów chyba można pójść