jak w temacie..jak zdjąc te czarne ramki w avancie okien...poniewaz chcemy u kolegi spróbować okleić je folią chrom..a przynajmniej przymierzyć jak to wygląda...
nic nie napisze..wszystko było napisane....Hugo...nie bałeś się 280 cisnąć jako pasażer..? głośno w środku hehe ;P? ja nie mam pytań...RS4 to jest jedno z najlepszych wynalazków..(zaraz po piwie) :mrgreen:
Ja nie mam furki ale jak ktoś będzie w Sosnowcu i okolicach i będzie potrzebował jakiejś pomocy..z odnalezieniem np. sklepu warsztatu lub jakiejś innej pomocy to zawsze do usług...co sądzisz o tym Hugo ? moge dołączyć do " wybranych " ?
szczena opada....a przebieg...nie mam słów.... a może opowiesz coś o wrażeniach z jazdy.. ile Ci to pali..ile leciałeś tym bolidem...ciekawe auto ciekawy silnik i kolorek...Gratulacje
witam. co trzeba zrobić ewentualnie dokupić aby można było wsadzić głosniki 16 cm w przednie drzwi ? jak najtańszym kosztem. czy da się to zrobić bez przerabiania większego drzwi ? licze na wyczerpujące odpowiedzi. pozdrawiam.
kolega dał za a4 avant 98 r 1.9 tdi AFN 110 km w tym samym kolorze z climatroniciem 4 poduchy alufelgi x 5 szyby prad lustra itp. opłaconą gotową do rejestracji 26500 zł