Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. talib1990 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    nie ma to jak porządnie zaje.... głową w kawał metalu :twisted: :twisted: :twisted: chłopie..nie ma to jak ori... skórzana.. wyszukaj z sline kiere ze skórki i masz poduche też w tym..
  2. zapodaj nitro albo coś w mechanice.. chip da Ci troszke mocy..ale czy to odczujesz.. to jest pytanie..
  3. kolego nie będziemy.. każdy ma swój gust...TOBIE mają się podobac.. keśli tak jest to wszystko jest w porządku
  4. BMK'a jest ok ale było, jest i będzie zawsze TYLKO OK ...jest lepsze ale chyba tylko od A2 ..reszta modeli z naszej stajni ją przerasta :)a ta S4 ... mniami.. ciekaw jestem identycznego avancika o tym kolorze... mmm
  5. talib1990 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    piekne kille Ice.. takie jedno pytanie.. nie myślałeś aby kupić jakieś inne A4 np. drugie S4 typowo jako demo car twojej firmy min. na 1/4 ? wtedy to by była reklama.. aerografem robione logo firmy itp. na pewno by to było ciekawą rzeczą dla wszystkich a dla Ciebie świetną reklamą.. a dla klubowiczów... bycie dumnym że Cie znamy hehe
  6. http://www.funner.pl/smieszne-filmiki/nurek-z-jaworzna/
  7. piękna .... naprawde... ciekawe czy była holowana.. hehe bo widać jeszcze nie wyciągneli haka z przodu
  8. http://student.agh.edu.pl/~priest/LOL.jpg minusy sexu analnego
  9. talib1990 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ale dobrze zaczynasz... tak trzymaj
  10. talib1990 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    no Ice nieźle ...ale jest jedno " Ale " ...gdzie znów fajny komentarz ... hehe.. chciałbym zobaczyć jak objeżdżasz jakąś M .. może M3... M5 albo M6 hehe
  11. może fotki ex właściciela..
  12. http://www.schiz.pl/f/1652/Mistrz-bilardu- masakraaaa
  13. świetna fura... zapraszamy na spoty śląskie
  14. talib1990 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    może i trzymała ale napewno jest o wiele cięższa.. i dlatego dostała baty... hehe i dobrze jest udowadniać takim ludzią co to jest Audi
  15. oj widać że nie masz pojęcia o układach wydechowych skoro takie bzdury piszesz.. a po drugie nie wiesz co to była za 206 Murzyna ..jaką mocą dysponowała.. powiem Ci tylko tyle że wąchał byś smrodek z wydeszku u niej ... kto powinien to wie co to była za specialna edycja ... a rurka zamiast kata to dobra rzecz...przyspiesza opróżnianie spalin dlatego moc się troszke zwiększa..
  16. słyszałem o tym.. jeśli jest potwierdzone jakimś tam podpisem elektronicznym to problemu nie ma.. mówili o tym w TVN Turbo..
  17. talib1990 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ładnie Ice.. masakra ..zrobiłeś z niego miazge hehe ... śmiejcie się, śmiejcie... trzeba było czuć to co ja czułem wtedy
  18. zakładaj 18-20 cala na bootki i cioraj a ma Navi.. ? bo nie widze.. ładna niunia
  19. dokładnie lepiej na tył.. przód to tylko lepsze przyspieszanie w przypadku zdrowszej opony..a tył przy hamowaniu i braku przyczepności poprostu ucieka tak jak to było pokazane na przykładzie skody w TVN TURBO...
  20. oj nie ale za to z prawie łysymi oponkami ..masakra ale sie uśmiałem
  21. ostatnio będąc się natknąłem na tak owe ..więc jedź i sprawdź ceny nie pamiętam ale nie była ogromna bo jej nie zapamiętąłem.. utkwiły mi tylko felgi UŻYWKI do A8 za 8800 zł
  22. everyoneisrich - fajny kod że same lepsze fury jeżdżą... po co sięwozić złomami
  23. zgadzam sie z icemankoszalin kup jakies uzywki ..moc tu nie ma znaczenia.. jak sie rozbujasz do jakiejs predkosci ..i poczujesz w zakrecie jak toba zamiata to wtedy nie bedziesz mial mozliwosci zmiany opon.. albo jeździj jak moi koledzy w BMW .. lato samochodem a zima PKS'em ale w twoim przypadko to będzie sucho-mokro ..
  24. nieprawda.. jakoś kupa ludzi jest z nich zadowolona więc chłopie nie mów..
  25. to gorsze niż dostanie po łbie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.