Treść opublikowana przez talib1990
-
[B5 1.6] Moje A4 1,6 ADP
nie ma to jak porządnie zaje.... głową w kawał metalu :twisted: :twisted: :twisted: chłopie..nie ma to jak ori... skórzana.. wyszukaj z sline kiere ze skórki i masz poduche też w tym..
-
2.4 V6 i chip ??
zapodaj nitro albo coś w mechanice.. chip da Ci troszke mocy..ale czy to odczujesz.. to jest pytanie..
-
[B5] Co myślicie o tych felgach ?
kolego nie będziemy.. każdy ma swój gust...TOBIE mają się podobac.. keśli tak jest to wszystko jest w porządku
-
335i Coupe
BMK'a jest ok ale było, jest i będzie zawsze TYLKO OK ...jest lepsze ale chyba tylko od A2 ..reszta modeli z naszej stajni ją przerasta :)a ta S4 ... mniami.. ciekaw jestem identycznego avancika o tym kolorze... mmm
-
Audi iceman - Kille !!
piekne kille Ice.. takie jedno pytanie.. nie myślałeś aby kupić jakieś inne A4 np. drugie S4 typowo jako demo car twojej firmy min. na 1/4 ? wtedy to by była reklama.. aerografem robione logo firmy itp. na pewno by to było ciekawą rzeczą dla wszystkich a dla Ciebie świetną reklamą.. a dla klubowiczów... bycie dumnym że Cie znamy hehe
-
Strefa Śmiechu
http://www.funner.pl/smieszne-filmiki/nurek-z-jaworzna/
-
[b6 avant 1.9tdi 130] SWAP S4
piękna .... naprawde... ciekawe czy była holowana.. hehe bo widać jeszcze nie wyciągneli haka z przodu
-
Strefa Śmiechu
http://student.agh.edu.pl/~priest/LOL.jpg minusy sexu analnego
-
Audi iceman - Kille !!
ale dobrze zaczynasz... tak trzymaj
-
Audi iceman - Kille !!
no Ice nieźle ...ale jest jedno " Ale " ...gdzie znów fajny komentarz ... hehe.. chciałbym zobaczyć jak objeżdżasz jakąś M .. może M3... M5 albo M6 hehe
-
[B6 1.9 TDI]NEW A4 B6 pracowita pszczółka
może fotki ex właściciela..
-
Strefa Śmiechu
http://www.schiz.pl/f/1652/Mistrz-bilardu- masakraaaa
-
[B5 A4 2.8 V6] Quattro 30V 2001 Tiptronic
świetna fura... zapraszamy na spoty śląskie
-
Audi iceman - Kille !!
może i trzymała ale napewno jest o wiele cięższa.. i dlatego dostała baty... hehe i dobrze jest udowadniać takim ludzią co to jest Audi
-
spalanie bez kata
oj widać że nie masz pojęcia o układach wydechowych skoro takie bzdury piszesz.. a po drugie nie wiesz co to była za 206 Murzyna ..jaką mocą dysponowała.. powiem Ci tylko tyle że wąchał byś smrodek z wydeszku u niej ... kto powinien to wie co to była za specialna edycja ... a rurka zamiast kata to dobra rzecz...przyspiesza opróżnianie spalin dlatego moc się troszke zwiększa..
-
Ubezpieczenie OC - wydruk komputerowy
słyszałem o tym.. jeśli jest potwierdzone jakimś tam podpisem elektronicznym to problemu nie ma.. mówili o tym w TVN Turbo..
-
Audi iceman - Kille !!
ładnie Ice.. masakra ..zrobiłeś z niego miazge hehe ... śmiejcie się, śmiejcie... trzeba było czuć to co ja czułem wtedy
-
[A6 c5] 2,4Q Nojes fotkos... pieknos autkos :P
zakładaj 18-20 cala na bootki i cioraj a ma Navi.. ? bo nie widze.. ładna niunia
-
4 -4,5 mm bieznika - opony letnie
dokładnie lepiej na tył.. przód to tylko lepsze przyspieszanie w przypadku zdrowszej opony..a tył przy hamowaniu i braku przyczepności poprostu ucieka tak jak to było pokazane na przykładzie skody w TVN TURBO...
-
Części na giełdach
oj nie ale za to z prawie łysymi oponkami ..masakra ale sie uśmiałem
-
Części na giełdach
ostatnio będąc się natknąłem na tak owe ..więc jedź i sprawdź ceny nie pamiętam ale nie była ogromna bo jej nie zapamiętąłem.. utkwiły mi tylko felgi UŻYWKI do A8 za 8800 zł
-
Kto gra w GTA:San Andreas i w jakim miejscu gry teraz jest ?
everyoneisrich - fajny kod że same lepsze fury jeżdżą... po co sięwozić złomami
-
4 -4,5 mm bieznika - opony letnie
zgadzam sie z icemankoszalin kup jakies uzywki ..moc tu nie ma znaczenia.. jak sie rozbujasz do jakiejs predkosci ..i poczujesz w zakrecie jak toba zamiata to wtedy nie bedziesz mial mozliwosci zmiany opon.. albo jeździj jak moi koledzy w BMW .. lato samochodem a zima PKS'em ale w twoim przypadko to będzie sucho-mokro ..
-
[B6 AVJ] Podniesienie mocy
nieprawda.. jakoś kupa ludzi jest z nich zadowolona więc chłopie nie mów..
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
to gorsze niż dostanie po łbie