Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 A4 2.8 V6] Quattro 30V 2001 Tiptronic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi A4 2.8 Quattro Tiptronic V6 30V 193KM S-line

Samochodzik kupiłem w stanach 20 maja 2006. Jezdziłem nim całe wakacje po Bostonie, pod koniec wakacji został wysłany do polski gdzie zarejestrowałem go i jezdze do dzisiaj. Nie jest to mój pierwszy samochód ale kocham go niesamowicie. Posiada wszystko co powinien mieć naprawde wypasiony wóz, poza dość dużą mocą i napedem quattro posiada m.in

10 poduszek powietrznych!!! (poduszka kierowcy, poduszka pasażera, poduszki w fotelach oraz kurtyny boczne)

Jasna skórzana tapicerka

Reflektory XENON

Halogeny w zerzaku przednim

System nagłośnienia BOSE - radio Audi SYMPHONY

Klimatyzacja automatyczna

Podgrzewane fotele

Elektryczne szyby (przednie oraz tylnie)

Elektryczne, podgrzewane lusterka

Elektrycznie sterowane fotele

Elektryczny szyberdach

Kontrola trakcji, ESP, ABS

Aluminiowe felgi

Listwy wykończeniowe wokół bocznych szyb w kolorze srebrnym

Aluminiowe listwy w progach drzwi

Elementy dekoracyjne z drewna brzozowego w odcieniu ciemnym

DSC09190.jpg

DSC09201.jpg

DSC08889.jpg DSC08888.jpg

DSC08886.jpg DSC08892.jpg

DSC09204.jpg

DSC09068.jpg

Opublikowano

Niezły wypasik 10 poduszek powietrznych :exclaim:

Opublikowano

śliczna niunia i extra wypasik :a4fan:

Opublikowano

No i oto w tym wszystkim chodzi buda B5 i pełny wypas (jeszcze NAVI by sie przydała) , piękny statek , jak dla mnie to bez tiptronica i galanto!!!! :biggrin:

Opublikowano

piekny, kolorek, silnik i naped taki sam jak ja mam, za***isty :) :)

Opublikowano

Wszystko ładnie cacy tylko szkoda ze afftomat :twisted:

Opublikowano

Piękny wypasik, silnik , napęd. Gratki :audi::quattro:

Opublikowano

bajka, mozna by dlugo zachwycac sie nad nia :a4fan:

Opublikowano

piekny kolor i ladne felgi, silnik i naped pierwsza klasa, bajeczne wnetrze...

Opublikowano

świetna fura... zapraszamy na spoty śląskie :):a4fan::a4fan::quattro::quattro:

Opublikowano

Ładne, zadbane autko.

Opublikowano

ładna seria, no i to V6 :wink:

Opublikowano

najładniejsze wnetrze B5 jakie widziałem super

Opublikowano

zaje..fajna furka. piekny wypasik, ale s-line to to raczej nie jest.

Opublikowano

V6 i :quattro:

malinka :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

Schiller na progach drzwi sa oryginalne aluminiowe listwy z napisami s-line, ponadto były w nim kiedyś srebrne lusterka ale podczas transportu w Kontenerze zostały połamane zaczepy wewnątrz lusterek i musiałem wymianiać na inne bo oryginalnych które by pasowały do tej amerykańskiej wersji nigdzie nie mogłem dostać.

Opublikowano

ok. listwy mozna kupic na allegro a wiesz po czym sie poznaje s-line z zewnatrz?

Opublikowano
  • Autor

Samochód kupiłem osobiście w stanach w salonie Audi jako używany. A pozatym mało prawdopodobne aby ktokolwiek z bostonu kupował listwy na allegro. A co do modelu to nie jest to S4 tylko wzorowany na eske, listwy wokół szyb, felgi z oponami niskoprofilowanymi, lusterka, listwy w progach drzwi oraz ewidentwny wpis w dokumentach ktore otrzymałem wraz z samochodem swiadcza o tym ze jest to s-line. na zdjęciach sa normalne felgi z oponami zimowymi.

Opublikowano

Gites autko, ale szkoda, że nie kombiaczek :wink::a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.