Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ubezpieczenie OC - wydruk komputerowy


Rekomendowane odpowiedzi

Wogóle nie rozumiem o co pytasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety paragrafami nie sypnę, ale czytałem w jakiejś gazecie auto-moto, że nie ma prawa, gdyż...

...ustawa mówi jedynie o konieczności posiadania potwierdzenie dokonania opłacenia składki OC. Nie mówi natomiast w jakiej formie ma to być (potwierdzenie z kompa, potwierdzenie opłacenia na poczcie, czy podpisana polisa).

Ustawa sobie a policja sobie (jak to bywa w Polsce) i napewno znajdzie się funkcjonariusz, który wydrukowane potwierdzenie z kompa - idziemy z duchem czasu - (np. Link4, Axa, Allianz Direct) uzna za nieważne, bo brak podpisu, pieczątki itd.

Sprawa w sądzie jest napewno do wygrania, tylko że najpierw musisz ponieść koszty holowania samochodu, parkingu policyjnego i opłacić karę a dopiero potem bawić się odzyskanie tych pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od link4 dostajesz maila z ta polisa i masz ja na 2 -2.5 tygodnia( do mometu zaksiegowania wpłaty na koncie) potem przysyłaja poczta wszystkie papiery :) i polise z maila wywalasz:) nasz piesek zatrzymał i ani słowa nie powiedział na wydruk z kompa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem o tym.. jeśli jest potwierdzone jakimś tam podpisem elektronicznym to problemu nie ma.. mówili o tym w TVN Turbo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy dokument z banku internetowego wydrukowany na zwykłej kartce papieru jest wazny jeżeli jest na nim Twój podpis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ubezpieczalnia do polisy daje małą karteczkę formatu dowodu samochodowego na której sa pieczątki i podpisy poswiadczające że umowa została zawarta, sama umowa leży w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...