Treść opublikowana przez talib1990
-
TDI 110 kM czy 115 KM
po przykładach naszych kolegów z klubu widać że AJM 115 km lepiej jest podatny na chipa niż AFN 110 km
-
[B5 AFN] Angels ... problem !!!
a co z uchwytami lamp ? po coś one są ..
-
Pokrowce na siedzenia, jakie polecacie?????????
Yelo .. wolałbym do tapicera oddać ten boczek i mieć spokój.. a jak ktoś wozi psa.. to zawsze są specjalne maty na kanapę itp
-
szerokosc auta A4 - drzwi garazu
powodzenia nie przy wjeżdżaniu .. ale przy wysiadaniu z samochodu
-
Audi czy Peugeot? (pytanie retoryczne hehe)
to czemu zmieniles na
-
Audi czy Peugeot? (pytanie retoryczne hehe)
już nie... pełgotów nie lubie.. jedyny jaki Mi sie naprawde podobał .. to ten EX Murzynka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj bardzo możliwe że masz uwzględnionego chipa w dowodzie. pozdrawiam.
-
jakie cb zmiesci sie do schowka pod kierownica?
Uniden 520 to najlepsza oferta jakości do ceny. a co do anten.. magnes może spaść ..dlatego uchwyt ..bo dziurka to troszke drastyczne .. zapominacie też o antenkach Lemm'a ..brat ma At 1500 ma ok 170 cm długości ..bardzo ładnie zbiera.. a koszt ok 100 zł nie jest porażający
-
malowanie calego auta
lakieruj ale w tym samym kolorze .... po co zmieniać coś co jest dobre... kolory Audi są naprawdę ładne... jeśli uważasz ze furka jest na tyle porysowana aby ją lakierować to to zrób
-
SPOTY RADOMSKIE
hehe było ciekawie.. a na koniec symfonia V8 z S4 B6 dzięki Bryniu za przybycie.. było przemiło
-
problem z wrzuceniem fotek
lub zakładasz konto na www.fotosik.pl i tam się bawisz z tym
-
[A8 D2 4.2] Moja nowa A8-ka Quattro Tiptronik
fajna...2 dni temu kolega kupił S8 za 27 tys zł z 96 roku w manualu 6 biegowym... fajna maszyna.
-
silnik 1.9 SDI 75PS zalety i wady
np. cięższy portfel od większej ilości kaski po tankowaniu
-
[B5 1.8 TQ LPG] kopci na biało
czy możliwe że przyczyną po odjęciu gazu na ciepłym silniku samochód kopci na biało i jest to wina sondy Lambda ? dodam że samochód ma LPG[br]Dopisany: 29 Maj 2007, 22:48 _________________________________________________na Vagu wyszła sonda ..albo czy może to wina turbo ..albo uszczelka?
-
Kartki na paliwo ..
jak beda sytuacje wyjątkowe.. pojade sobie za którąś granice.. na kupie benzynki i sprawa załatwiona
-
Strefa Śmiechu
hahaha padłem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
witajcie chłopaki ... wybiera się ktoś na śląsk http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11962.msg146078#new
-
Dyno Day
to może się teraz wypowiem jeśli chodzi o organizacje.. ta była... żenująca.. masa BMW ktore poza kolejką wjeżdżali... Seicento przyjechało sobie z ulicy i wjechało od razu na rolki ( samochod rozwozi pizze ) a czekanie to też wogole porażka.. niech sie sam Anioł_sc wypowie ... Futro i inni.
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=Ib2sHfA5suM
-
[ALL B5] Zabudowa bagażnika-avant
przenosze do Warsztatu ..napewno się komuś przyda .do autora prośba napisz pare spostrzeżeń/uwag z budowy tej skrzyni. pozdrawiam.
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
mniami .. bardzo Mi się podoba.. felgi pasuja idealnie .... pozdrawiam.
-
Moja niunia 2.5 TDI jeszcze za niemca
ładna seria pozdrawiam
-
[B5 1.9 TDI] AUDI A4 AVANT - RS BLUE - tuning-studio.pl
wg. Mnie felgi nie pasują kompletnie do całości.... ale to tylko moje zdanie. pozdrawiam.[br]Dopisany: 23 Maj 2007, 23:38 _________________________________________________ps. ja bym na twoim miejscu zrobił jak pisze Murzyn pierw moc .. potem wygląd
-
moja przepiękna niunia[B5 1.8 T]
bardzo ładna.. i jeden z dwóch słysznych silników pozdrawiam
-
[B5 1.6 96r Sedan]
koleżanko zapraszamy w Piątek na parking pod Go Sport na 3 Stawach w Katowicach chętnie zobaczymy na żywo twoją niunie. ładna seria