Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. talib1990 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    kolejna praca doszła ..tym razem Bratapita.. hehe też ciekawa jeszcze tylko 5 dni .. termin wysyłania to tak jak Keżorek pisał 11.11 do godzinki mysle 17 ... wieczorkiem ok 20 wrzucimy ankiete i bedzie głosowanie
  2. talib1990 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Kezorku twja praca poszła w bardzo dalekie mody .. wręcz jak w Top Gear :polew: ale doszła do mnie praca.. która mnie zainteresowała... kolegi sokolnh naprawde praca na :thumbup:[br]Dopisany: 05 Listopad 2007, 22:30 _________________________________________________ps. prosze wpisywać w temacie "Virtual Tuning konkurs - Civic 5 Gen." po t żebym sobie to poukładał na poczcie ;P
  3. talib1990 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    kolejna praca nadeszła.. czyli już 2.. równie ciekawa tylko tym razem cala praca poszła w strone Mangi hehe
  4. Presidenta ML 145 to koszt ok 220 zł Midland / Alan / Sirio to koszt d 130-160 zł .. więc po co przepłacać
  5. talib1990 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    fajnie, że mnie Keżorku nominowałeś :kox: pierwsza praca nadeszła.. jak sam autor napisał jest to Wiejski tuning hehe:) czekam na reszte prac ... pzdr :thumbup:
  6. z krótkich to może Florida.. albo Hustler.. lub jak na stałe to Lemm At 106 / At 900
  7. są przypadki że antena przy 130 spadnie..ale to tylko przy jakiś podmuchach .. np wyprzedzanie tira. brat jeździ też z Ml 145 ma magnes chyba 11.5 cm i nawet przy 200 km/h jest ok. ale jak kiedys widzialem w innym mobilku to przy wyprzedzaniu tira nawet malutką floride nieźle wygina ... Hustlery są fajne ale na początek wszedzie sie czyta ze ludzie zmieniaja na dluzsze a pozatym bacik bardzo sie wygina. ja od siebie polece Lemma antenki od At 106 do At 1700 lub oczywiście wcześniej wspomniane ML 145 .. a radyjko.. np. TTi 770 jest ciekawy.. za niewygórowaną cene (220 zł )
  8. gratulacje zakupu .. zapraszam na śląskie spoty w Sosnowieckiej Plazie
  9. talib1990 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Micz - to jest taki konkurs w TVN Turbo który ogłosił Tede .. wyboru marki zabbardzo nie miał Keżorek
  10. talib1990 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    a światła to ex sonary Keżorka ..dlatego tak nieŚWIECĄ :polew:
  11. talib1990 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    podpowiem, że to nie Audi :polew:
  12. fura mega kox.. a co do czarnych felg.. hmm - coś pięknego.. a dopiero by to wyglądało w czasie jazdy :drool: :drool: masz może jakieś fajne fotki w większej rozdzielczosci np. na tapetke 1280x1024 :gwizdanie: :gwizdanie:
  13. a może antenka GPS ale taka mała na magnesie ? kabel ładnie schowasz a antenka na dachu napewno spełni swoje zadanie.
  14. lub przy podmuchu wiatru przy wyprzedzaniu tira. ja polecam jak magnesik to może Midland Ml 145 a jak uchwyt to z tańszych właśnie Lemm At 106 lub coś z presidenta
  15. zgadzam się.. i Morgoth nie obraź się.. ale czasami bez sensu w jakiś tematach gdzie poruszane są inne silniki to ty piszesz o swoim 4.2 np. spalanie.. troche to dziwne że w każdym temacie chcesz pokazac wszystkim że masz A8 i to w silniku 4.2 .. wszyscy już to pewnie wiedzą.
  16. talib1990 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    mają problemy ze szczelnością oraz z prawidłowym ustawieniem. Zapytaj kolege Keżora
  17. to Midland Ml 145 no to napisze w takiej kolejności President Florida Hustler IC 100 President Georgia
  18. jakto nic takiego ?! 12 koni więcej od Ciebie i w pioruny NM ... spodziewałeś się czegoś innego ..? Ja NIE ... ps. mój podpis mówi za siebie :dance:
  19. z tego co ja się dowiadywałem to czasami " znajdzie się " taka folia ale to musisz pytać hehe
  20. Audi już seryjnie ciemni .. a nie wiem czy znajdziesz folie która będzie miała przyciemnienia ok 15 % ... prosta kalkulacja, że nawet najlżejsza folia na przodzie nie jest do końca legalna a tak to furka cudo.. spełnienia modów życze !
  21. ja mam presidenta new alaska zasięg jest wyśmienity (nie wiem jak sprawdzić na jaką odległość łapie hehe) i cioram nią o garaż najlepiej pogadać z kimś kto np jedzie w przeciwnym kierunku, i pytać o słupeczki a co do anten Florida kosztuje ok 130 zł .. za mniej możesz kupić IC Hustler ..w miare dobra antenka a już troszke dłuższa.. a z dłuższych to za ok 140 zł masz coś z ML 145( ok 160 cm ) .. a wtedy zasięg rzędu 20 km to miła zaleta
  22. witamy i zapraszamy na spot w Sosnowieckiej plazie co czwartek o 18.30
  23. niezła ale jeszcze mógłbyś zmienić dywaniki.. te rażą troche tym podrabianym napisem " AudiA4 "

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.