Treść opublikowana przez talib1990
-
Monitor LCD 17"-19"
mam LG 17" L1718S od 14 miesięcy i nie moge powiedzieć ani słowa o nim... parametry mi odpowiadają, design również... a to, że jest 17 " a nie 19" już sie przyzwyczaiłem.. także go mogę szczerze polecić.
-
Co to jest
a moze to poprostu uszczelka zabezpieczająca dysze sprysków :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Mustang Bullitt
WR YDZYK W0 ZEK W0 NIAK W0 GT
-
Mustang Bullitt
A6 nowa 3.0 tdi czarna z czarnymi szybami i TT cabrio to jest tego samego kolesia.. w Sosnowcu na orionie codziennie ją widze a może WO DZU albo WB ULLIT
-
Tłusty czwartek
zobaczymy... ale specjalnie nie jadłem śniadanka :naughty: więc miejsca będzie więcej ... ale tak 5-6myśle, że bedzie ok
-
Samochody z videoradarami
Sosnowiec biała Skoda Octavia I SO 13.... hatchback
-
A4 B5 przygnieciona drzewem!!
właśnie założyłem też temat o tym... mam nadzieje, że to nikt od nas...
-
Wybór telefonu - Nokia E51 czy E65?
n73 naprawde fajny sprzęt.. i duuuużo większy wyświetlacz
-
Wybór telefonu - Nokia E51 czy E65?
e65 ma wiekszy wyswietlacz troszke... ale hmm jak juz wolisz ktory wybrac.. kolega ma tomtoma w e65 i cos pieknego .. zadnej zawiechy itp wyswietlacz jest na tyle duzy ze na uchwycie przy szybie spokojnie widzisz trase .. GPS z bluetooth i szerokosci
-
Cudowny świat motoryzacji z Gostynina , fury bez skazy ??
u mnie na osiedlu są 2 myjnie które mają tzw. usługe " na giełde "kosztuje to 200 zł mają nawet coś przypominające kurz.. wypicuja silnik a potem go " zakurzą " aby było to bardziej realne :)
-
poszukuje informacji nt audi 80 cabrio
wszystko pięknie ładnie... tylko że stuknął tył jak cofał .. na lampy ori czekał 4 tygodnie ..a na tą " szybe " czeka do dzisiejszego dnia... trudno o części do nich nadwozia itp. a i jesli chodzi o jazde w zimne dni nie ma tragedii .. sam jechałem.. tylko że jadąc z założonym dachem przy " wyższych " predkosciach czuc troche ze jedzie sie cabrio.. przez swist na łączeniu dachu a przednią szybą....
-
poszukuje informacji nt audi 80 cabrio
kolega ma cabrio z 96 roku 2.6 v6 z LPG sekwencją od jakiegoś roku i nie narzeka .. robi trasy Śląsk- Holandia .. i nie narzeka .. pali mu okolo 12-14 gazu .. szara skóra grzane fotele itp. i zero problemów .. chwali sobie
-
[B5 AFN] prośba o analize logów
już poprawione ... ps. Dawid nie ma jak wejść na forum i kazał zapytać czy to wina przepływki ?[br]Dopisany: 14 Styczeń 2008, 10:36 _________________________________________________i jak ?
-
Co kupic kobiecie na urodziny ? ?
a jeździ czymś kobita bo jak tak to może jakieś fajne radio
-
[B5 AHU] Żarniki D2S dlaczego tyle drożej w sklepie ??
sklep jeszcze musi wziąść pod uwage koszta ( wynajem lokalu, opłaty, media itp) a allegrowicz może się okazać osobą prywatną która ma do takich rzeczy dojścia i nie ponosi ww. kosztów
-
Astygmatyzm a wojsko
choroba psychiczna jest chyba najtrudniejsza do wykrycia i zweryfikowania.. to takie moje skromne zdanie :kox:
-
Astygmatyzm a wojsko
brat sie nikomu o niczym nie przyznał ze jakies awizo przychodziło do niego.. a tu ojciec otwiera .. pytaja o brata wstał z łóżka i tu niespodzianka
-
Astygmatyzm a wojsko
mojego brata 8 lat temu wzięli po 3 miesiącach od nieodbierania wezwania.. tznraz nieodebrał a potem za drugim razem wpadła żandarmeria z wezwaniem na komisje ..za 2 miechy już był w Wędrzyńskim Syfie :decayed:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2008, 18:50 _________________________________________________ps z załatwianiem bywa różnie.. kumpel chodził przez 1,5 roku do reumatologa ze stawami i zrobił sobie taka historie że na pierwszej komisji dostał niezdolny do służby ..a bolało go tylko kolanko
-
[B5 AFN] prośba o analize logów
V-tech Kraków :kox: [br]Dopisany: 13 Styczeń 2008, 13:24 _________________________________________________dodaje za Dawida dzisiejsze logi .. bloku 000 nie dało się zrobić.. reszta jest. prosze o analize.
-
Nareszcie jest moja strona
fotki naprawde cudowne.. ciekawe rzeczy potrafisz uchwycić ... moim zdaniem amatora ... turbo quattro kox :kox:
-
Jak zgrać pliki z jednego komputera na drugi ???
nic nie bedzie musiał ustawiać .. wystarczy kabel sieciowy i niech skonfiguruje siec domową automatycznie i tyle.. sam komputer utworzy siec ..
-
Jaki SUV do 60000 zł?
a moze Pajero ?
-
jaki stacjonarny odtwarzacz DVD ?
ja mam KORR czyta wszystko .. mam tą wersje mini czyli 2/3 szerokości zwykłego odtwarzacza ... z TXT polskimi znakami nie ma problemu.. obsługa też banalnie prosta .. jedyna wada.. troszke głośny.. ale jak ktoś ma jakieś głośniczki to oczywiście nic nie słychac.. cena przed świętami rok temu to 125 zł ... przez rok zero problemów
-
Czy Windowsa można instalować na innym komputerze ???
a masz przypisanego go np. edycja Toshiba itp czy poprostu go kupiłeś przy okazji zakupu komputera?
-
Nasza Klasa - profil klubu
Tomasz Bugajski Sosnowiec