Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. talib1990 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    wg. mnie lepsza opcja to np b4 ale w wersji competition 2.0 16v 140 km i quattro [br]Dopisany: 09 Grudzień 2007, 20:41 _________________________________________________lub http://moto.allegro.pl/item278924864_audi_b4_klima_2_0_115_km_zobacz_.html nawet z gazem znajdziesz http://moto.allegro.pl/item279995947_audi_z_gazem_abs_klima.html
  2. talib1990 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    przyznam Flyer'owi racje... ja bym wygrał np. Coupe B4
  3. talib1990 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    jasne, że pierwsza jest lepsza :dance: ta druga to taka Mini Doda :rant:
  4. ale Buczo jak coś polecasz to polecaj dobrego ... Sony to można kupić sobie telewizor a nie radio .. ja polece Alpine albo Pioneera .. glosniki to np. Alpine, Helix itp. Sony robi kiepskie radia..maja fajne funkcje ale nie za ciekawie grają.
  5. ostatnio w Auchanie była promocja na GPs'y Akira dodam że są one z mapkami map map pokrycie polski ma fajne lecz raczej nie da się dograć map innych krajów ( mam nadzieje że się mylę ) cena też była atrakcyjna bo 479 zł za kpl z mapkami. Acer też miał jeden model z programem Destinator 6 i w nim dało sie bez problemu zaimportować mapki rożnych krajów europy
  6. o witamy... to może z tego tytułu jakieś zniżki na czipowanko południowej polski :a4fan: pozdrawiam
  7. Murzynku wszystkiego naj naj naj wielu KM i NM w pistacji , i się kobiet
  8. talib1990 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    poszły
  9. talib1990 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    dostałeś
  10. widziałem niunie na żywo .. daje rade a te zmiany wszystkie na plus :D fela też Koxiarska Panie Instruktorze :hi:
  11. talib1990 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    a może prace wysyłać bedziecie do 4 grudnia.. 5 wrzuce i głosowanie będzie do 6 .. i prezencik ktoś dostanie na mikołaja :evil:
  12. więc wrzucam prace Keżor Grafi http://images33.fotosik.pl/59/ee4ebcffb878dd30.png Nowak_zg 2 prace 1 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5f23bd54a81376f0.html 2 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/231b67b691ba7deb.html ps. czy kogoś praca nie została wrzucona.. jeśli tak prosze o PW
  13. hehe sokolnh ... fajnie że mnie uprzedziłeś :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  14. w sugestie i uwagi dałem o tym właśnie temat
  15. ja bym polecał z tego zestawienia tego TTI'a ..a jesli chodzi o taką kase to Unidenka 520 .. zalezy co chcesz.. czy mniejsze wymiary czy moze multifunkcyjność AM/FM która za granicą się przydaje
  16. Iverson jak masz czas to mozemy tak o 21 zacząć.. i zwerbujemy moze kogos jeszcze.. ja też reprezentuje taki poziom jak wy :> :>
  17. gratulacje... dziecko takie małe a tyle radości daje.. hehe .. pozdrawiam !
  18. chetnie zagram nawet teraz ps. ja mam myszke IBOX'a bezprzewodówke i sie swietnie gra nawet nie wiem ile to DPI ma
  19. cs16patch_v23B tu masz nazwe patcha z non steamem jak cos to chetny jestem zagrac na jakims fajnym serwie
  20. również gram a może ma ktoś możliwość założenia serwera klubowego ... ? oczywiście z No Steamem i na hasło
  21. talib1990 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    max 3.
  22. talib1990 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ślepi jesteście ?? :wallbash:
  23. http://www.google2.yoyo.pl/
  24. proszę http://moto.allegro.pl/item266307677_felga_aluminiowa_audi_205_55_16_5x112.html http://moto.allegro.pl/item262371817_felgi_aluminiowe_felgi_16_cali_audi_vw.html http://moto.allegro.pl/item264703565_super_felgi_audi_a6_i_a4_5x112.html http://moto.allegro.pl/item263915138_alufelgi_16_tora_t950_5x112_oponytoyoletn.html albo toora.. też dobre felgi
  25. talib1990 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    napisz czy dotarła ostatnia 3 poprawka jak tak to ona jest aktualna i ostatnia dotarła [br]Dopisany: 06 Listopad 2007, 19:45 _________________________________________________mała proźba... nie wysyłajcie mi po 5 razy swojego VT ze zmienionymi ramkami albo jakimis innymi szczegolami.. dopracujcie fure ..wtedy dopiero już gotowy projekt wyslijcie do Mnie :afro:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.