Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. zmiany na plus .. jeszcze ładna fela i gleba... i będzie cacy
  2. spróbuj wsadzić 225 ...205 za wąskie ... 215 ...hmm troszke chyba też... zalecany jest 225/45/17
  3. przy mocy seryjnej będzie to mało efektywne ... no chyba że jakies mody zostaną przeprowadzone .. w serii- podejrzewam że będzie to nie odczuwalne.
  4. witamy zapraszamy na spoty Katowickie. czekamy na fotki w dziale Moja A4. Pozdrawiam.
  5. witamy koleżanke.. prosimy o uzupełnienie danych o sobie miłego czytania. zapraszamy najpierw do sumiennej lektury regulaminu. pozdrawiam.
  6. przeniesiono w odpowiednie miejsce
  7. chiptuning polega na zwiekszeniu mocy poprzez kabel ew. wlutowanie nowego procka. moze to byc gotowa mapa ( jakis lajtowy program) lecz szanujący się chiptuner zawsze przyjdzie i zapyta co to ma być za sofcik..czy lajtowy..czy mocny..w jakim zakresie max moment itp.
  8. i powiedz Mi jak będziesz ładował tak kase w tego kondona to będziesz ładował..i jeździł ...ładował i jeździł..a za 2 lata wsadzisz w niego pewnie z 10 tys zł bo tu wahacze itp ... i powiesz.. " może w końcu czas sprzedać i kupić to A8 " ...weź go sprzedaj.. wystaw ile chcesz...kupuj a8 i po sprawie.. wogole widac ze masz 2 rożne podejścia do tematu.. albo A8 duża komfortowa limuzyna... albo ( nie obrażając innych ) mały kondon który po kolejnych modach się wysra i będziesz MPK jeździł.
  9. dokładnie jest tak jak pisze Cuber dopowiem tylko że koszt Angel'ów jest około 600 zł jeśli chodzi o Sonary ale opinie użytkowników tych lamp nie są najlepsze. polecam dołożyć i kupić FK tu masz przykład http://moto.allegro.pl/item195441313_nowosc_audi_a4_94_98_4xringi_soczewki_chrom.html
  10. przecież w aukcji masz napisane do jakich żarówek są.. ja bym na twoim miejscu kupił ORI Valeo zespolone soczewki ..lub może Angele z FK ...
  11. fele piękne... a o zderzakach z RS4 zapomnij ..jest poszerzone..z S4 jak najbardziej ! .. pomyśl tez o ramkach wokół szyb.. możre relingi też chromik .. pozdrawiam
  12. witam :a4fan:
  13. ja śmigałem na takim czymś ( kumpla quad ) 250 cc ma około 30 km .. bardzo fajna maszyna nawet dla cięzkiego faceta jak ja ok 95 kg naped na tył . w sumie kumpel chce sprzedać.. coś wspominał ok 6 tys zł ..ale nie wiem czy cena aktualna. na początek maszyna fajna. na mnie zrobiła miłe wrażenie.
  14. miałem okazje jeździć na Yamaha Raptorze 660 bodajże... świetna maszyna... ale czy znajdziesz w tej kasie ładnegoo.. ojj trudno będzie. ale mam nadzieje że znajdziesz
  15. zapraszamy na spoty śląskie.. jeden z najlepszych silników wybrałeś pozdrawiam.
  16. jak już wiecie brewki są zgodne z prawem. więc zamykam
  17. prawo nie precyzuje tego czy można czy nie. ale widząc tyle samochodów z takimi brewkami na ulicach i brak jakiś słuchów o tym że jest to niezgodne z prawem oznacza że można montować
  18. klej do szyb da rade
  19. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2567699 i tak wole to.. odpowiada mi silnik ..i wogóle wszystko <oprócz ceny>
  20. Poziu ma z niego avatarka o ile się nie myle
  21. ładna
  22. ale skoro to prawda, że kupiłeś fele od brata to po co kłamac.. ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.