Treść opublikowana przez talib1990
-
[b5] Moja niunia - kiedyś i dziś
zmiany na plus .. jeszcze ładna fela i gleba... i będzie cacy
-
jaka oponka na felge BROCK 8.5x17"
spróbuj wsadzić 225 ...205 za wąskie ... 215 ...hmm troszke chyba też... zalecany jest 225/45/17
-
Chlodzenie Intercoolera
przy mocy seryjnej będzie to mało efektywne ... no chyba że jakies mody zostaną przeprowadzone .. w serii- podejrzewam że będzie to nie odczuwalne.
-
Zdjęcia ze zlotów
- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy zapraszamy na spoty Katowickie. czekamy na fotki w dziale Moja A4. Pozdrawiam.- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy koleżanke.. prosimy o uzupełnienie danych o sobie miłego czytania. zapraszamy najpierw do sumiennej lektury regulaminu. pozdrawiam.- [B5 AEB] Opadające sprzęgło
przeniesiono w odpowiednie miejsce- SMT6 w 1.8 T AEB
chiptuning polega na zwiekszeniu mocy poprzez kabel ew. wlutowanie nowego procka. moze to byc gotowa mapa ( jakis lajtowy program) lecz szanujący się chiptuner zawsze przyjdzie i zapyta co to ma być za sofcik..czy lajtowy..czy mocny..w jakim zakresie max moment itp.- Chyba jednak wchodzę w turbo hybrydę....
i powiedz Mi jak będziesz ładował tak kase w tego kondona to będziesz ładował..i jeździł ...ładował i jeździł..a za 2 lata wsadzisz w niego pewnie z 10 tys zł bo tu wahacze itp ... i powiesz.. " może w końcu czas sprzedać i kupić to A8 " ...weź go sprzedaj.. wystaw ile chcesz...kupuj a8 i po sprawie.. wogole widac ze masz 2 rożne podejścia do tematu.. albo A8 duża komfortowa limuzyna... albo ( nie obrażając innych ) mały kondon który po kolejnych modach się wysra i będziesz MPK jeździł.- [A4 B5, 1Z 95 r]Jakie reflektory?
dokładnie jest tak jak pisze Cuber dopowiem tylko że koszt Angel'ów jest około 600 zł jeśli chodzi o Sonary ale opinie użytkowników tych lamp nie są najlepsze. polecam dołożyć i kupić FK tu masz przykład http://moto.allegro.pl/item195441313_nowosc_audi_a4_94_98_4xringi_soczewki_chrom.html- [A4 B5, 1Z 95 r]Jakie reflektory?
przecież w aukcji masz napisane do jakich żarówek są.. ja bym na twoim miejscu kupił ORI Valeo zespolone soczewki ..lub może Angele z FK ...- moja niunia b5 1.8T
fele piękne... a o zderzakach z RS4 zapomnij ..jest poszerzone..z S4 jak najbardziej ! .. pomyśl tez o ramkach wokół szyb.. możre relingi też chromik .. pozdrawiam- Nowicjusz - wątek powitalny
witam :a4fan:- Quad do 15000zł, ma ktoś jakieś doświadczenie???
ja śmigałem na takim czymś ( kumpla quad ) 250 cc ma około 30 km .. bardzo fajna maszyna nawet dla cięzkiego faceta jak ja ok 95 kg naped na tył . w sumie kumpel chce sprzedać.. coś wspominał ok 6 tys zł ..ale nie wiem czy cena aktualna. na początek maszyna fajna. na mnie zrobiła miłe wrażenie.- Quad do 15000zł, ma ktoś jakieś doświadczenie???
miałem okazje jeździć na Yamaha Raptorze 660 bodajże... świetna maszyna... ale czy znajdziesz w tej kasie ładnegoo.. ojj trudno będzie. ale mam nadzieje że znajdziesz- [B5 1.9 TDI 110 KM 96r. AVANT] moja niunia
zapraszamy na spoty śląskie.. jeden z najlepszych silników wybrałeś pozdrawiam.- Brewki na lampy, zgodne z prawem czy nie ??
jak już wiecie brewki są zgodne z prawem. więc zamykam- Brewki na lampy, zgodne z prawem czy nie ??
prawo nie precyzuje tego czy można czy nie. ale widząc tyle samochodów z takimi brewkami na ulicach i brak jakiś słuchów o tym że jest to niezgodne z prawem oznacza że można montować- Blenda-jak ją przykleić
klej do szyb da rade- Najpiękniejsza A4 jaką w życiu widziałem.
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2567699 i tak wole to.. odpowiada mi silnik ..i wogóle wszystko <oprócz ceny>- Najpiękniejsza A4 jaką w życiu widziałem.
Poziu ma z niego avatarka o ile się nie myle- Zapachy samochodowe,perfumy,choinki : czyli jakie stosujemy.
święte słowa- Ktore ladniejsze <dylemat>
tylko 1- [B5 1Z] Moja czarnulka!!!
ładna- Potrzebny rachunek za felgi - pomożecie? ;)
ale skoro to prawda, że kupiłeś fele od brata to po co kłamac.. ? - Nowicjusz - wątek powitalny