Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. Amstaffy to groźne psy
  2. hm... a może było coś dłubnięte w tym Pasku skoro kierownik taki pewny siebie? każdy jest pewny siebie :cool: ale jak mu :bicz3: to taki pewny już nie będzie
  3. talib1990 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    tylko LG mam 17' LCD i jestem mega zadowolony..
  4. zakładaj wszystkie opnki takie same.. tak powinno być w przypadku
  5. PrzemekDz fura świetna.. naprawde.. będziesz miał zarobek jesli chodzi o wesela..
  6. nie wiem co o tym myśleć... pomysł ciekawy ale sami już ocencie http://moto.allegro.pl/item209386377_jedyna_taka_audi_cabrio_tuning.html
  7. nie, nie pasują zakładaj 2 lift i masz pewność ładnego i eleganckiego wyglądu
  8. wsadź na dach to zobaczysz różnice wtedy.
  9. jak felga bedzie wieksza to fura automatycznie idzie w gore
  10. brat lata na zestawie ALAN 100+ i Lemm At 1500 antena ok 170 cm. i nie narzeka.. jak za kaske ok 300 zł to wydaje Mi się że to dobra propozycja.
  11. talib1990 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ja też pracuje w tej Myjni Bryniu hehe.. nie poznajesz moich tyłów ? :decayed:
  12. ale chyba nie tak szybko jak TOYO czy YOKOHAMA
  13. witamy i zapraszamy do lektury regulaminu :a4fan:
  14. to była furka Mirona z tego co słyszalem dół 1.8 T wytrzymuje 300 km
  15. jest to możliwe.. była fotka 1.8 T jak było 260 km/h
  16. hehe koleś chyba myśli że to T w 1.8 jest tak żeby było.. i porównuje go do wolnossaka ..albo Schiller on myśli że ty nie wiesz czym jeździsz
  17. hehe.. co za pytanie wogóle. Jasne że przyciemniac. 60%, a boczne kierowcy 30% żeby sie pieski nie czepiały. I będzie malina. każda folia użyta da efekt poniżej wymaganych 70% przepuszczalności światła. napewno są już seryjnie przyciemnione. wg. Mnie ciemnij wrzuć jakąś ładną fele 18 cali może np. MAM samochód naprawde piękny
  18. Jakis gosc pisal ze jest podlaczany chip do czujnika temp paliwa. Ktorys tam z koleji sprawdzal na hamowni i mowil ze mu przybylo 10km i 25nm - niby nic ale w tym silniku cieszy Rozwiazalbym sprawe zakladajac go wkoncu i wybierajac sie na hamownie ale niestety najpierw czeka mnie wymiana wiska(400zl ) bo może po prostu wymienił przepływke :polew:
  19. ładna ale lampy zmień.. i jakieś koła.. 17 cali będzie w sam raz. pozdrawiam i szerokości dla
  20. nie, nie za duże.. 17" w sam raz
  21. sorki za OT posłuchaj rady kolegów bo oni w tym siedzą a będziesz zadowolony. nie zakładaj clearów bo to shit!! sorki pomyłka.. chodziło mi o 40 mm :rolleyes:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2007, 22:47 _________________________________________________ cleary.. rzecz gustu.. najpiękniejsze wg. Mnie to 2 lifcik seryjne
  22. bardzo ładna furka.. noi TDI
  23. bardzo ładna niunia
  24. lampy przód ( zależy jaki chcesz ) 500-800 zł polecam ori Valeo soczewki felgi 17-18 cali zalezy jak trafisz ale od 1200 zł w góre ( używki ) zawias... przynajmniej sprężynki ok 400 mm w dół ok 350 zł możesz jeszcze się pobawić w zderzaki od S4.. itp ale to już od Ciebie zależy
  25. felgi ładne... ale jak widzisz kolega ROB w B5 ma 18" i wyglądają miodzio

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.