Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. podpinam się do pytanka Keżorka.. ale Cuba.. masz może coś w większej rozdzielczości :drool: ?? fajnie by było jakby było 1280x1024 albo 1600x1200
  2. LCD ...hmm za nie wysoką cene masz np. 19' LG za ok 700-800 zł
  3. kumpel z tego samego procka co ja czyli 1.86 x 2 wykręcił ponad 2.5 przy zmianie napięcia.. Mad Max a może płytka MSI byla by też dobra np. ceny nie są ich wygórowane ..
  4. davido31 dlaczego nie Intel ? Core Duo napewno jest bardziej wydajny niż AMD a nad grafą zastanów się nad GF jak pisałem wyżej. napewno zero problemów przy kompatybilności z jakimiś grami
  5. można w tym configu odpuścić klajwe z myszką i wziąść tańszą, dysk można też troszke mniejszy np coś ok 300 gb i powinno wyjść coś 3,5 k
  6. Test Drive Unlimited, GTA San Andreas, CS, Hard Truck Haulin, Colin Mcrae ( tylko 2 ) , Nfs'y , LFS
  7. talib1990 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    mam chello od prawie roku .. brat ma od 2 .. nie miałem żadnej awarii .. brat zresztą też jedyne co mnie wkurza w UPC to to że konsultanci długo każą na siebie czekać.. a jesli chodzi o predkosc itp ja nie narzekam chociaz mam tylko 512 kb/s brat ma 2 mb/s i mu to fajnie chodzi
  8. polecam nakładeczke na XP która fajnie zmienia wygląd XP w Viste ... korzystam ja jak i Murzynek .. i jesteśmy zadowoleni .. a to zrzut mojego desktopa ps. jeśli ktoś ma wątpliwości to ta nakładka nie muli kompa i bez problemu możemy ją usunąć kiedy nam się spodoba bez żadnego problemu i link http://shp.net.pl/modules.php?name=StyleXP#BricoPackVistaInspirat2
  9. talib1990 odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    jeszcze zapomniałem dodać " largo " :thumbup:
  10. talib1990 odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    oglądałem .. podobały mi się te zmiany zachodzące w " rodzinie " oczywiście Prisona też oglądałem.. Odwróconych, Sfore, kiedyś Ekstradycja oraz serial dokumentalny " Alfabet mafii "
  11. bierz Unidenka .. przewaga ..cena ..a antenka to już wg. życzenia.. czy uchwyt czy magnes . jak uchwycik to wybór masz ogromny.. polecam Lemm'y At 1500 np. a magnesy to ML 145 lub Willson Little Will
  12. A ja sobie kupie jak będę na emeryturze,może wtedy będzie mnie stać Poza tym zajefajna furka. Choć raz w życiu poprowadzić takie Lambo i poczuć te przeciążenia wątpie w to tylko 20 sztuk będzie wyprodukowane ;(
  13. http://www.autogaleria.pl/forum/showthread.php?t=6701 coś pięknego !
  14. E 50 fajny wygląd i w miare poręczne rozmiary.. N70 ..lepszy aparat i wiekszy wyswietlacz.. byle Nokia hehe
  15. talib1990 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    a to Murzynku ? w Media jest za 2499 zł
  16. nie nie będziesz mógł bo to nie ma opcji GPS.
  17. toyo to wyczynowe opony dopuszczone do ruchu ulicznego.. z tego co słyszałem dobre lecz miękkie i szybko ścierające się opony.
  18. Ice mógłbyś wrzucić ich fotki ?
  19. Kaspersky i już 9 miesięcy spokojnego łażenia po czym chce i ani 1 wira.. a co do pożerania ramu.. hmm mam 1 gb i tylko delikatnie zamula w chwili skanowania.. ale pełny skan trwa 25 minut ( 160 gb) i po tym znów śmiga jak chce
  20. wex pod uwage że plazma ma określoną liczbe świecenia... ja bym polecał LCD i to np Samsunga LG itp.
  21. ciekawe kiedy mu radio wyciągną hehe .. taki to ma dobrze..przy takim przeswicie i kołach o blokadach na koła może zapomnieć ;D
  22. drugi koniec do kierownicy.. w Sosnowcu był przypadek jak tak koleś jeździł. zginął przez uduszenie.. a sekcja zwłok wykazała że gdyby tego nie zrobił miałby tylko nogę złamaną i obojczyk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.