Treść opublikowana przez talib1990
-
[ALL] Jak tu komus nie zrobic krzywdy, czyli mialem fajne kolka...
a masz może jakaś giełde samochodową w pobliżu ? może warto się przyjrzeć ofercie felg ... może akurat idioci beda chcieli sprzedac .. przykro mi .. ale widac ze była to konkretna mobilizacja w kierunku ładnych kółek.. pozdro
-
Laptop do 2000 zł nowy - pomóżcie w wyborze
moduł BT 20 zł kamerka 30 zł.. wiec to nie taki duzy wydatek zrob jej prezent i kup a jak powie ze to bedzie wystawac to powiedz ze i tak na wyjazdy bierze torbe wiec miejsce na te akcesoria ma
-
Laptop do 2000 zł nowy - pomóżcie w wyborze
2000 zł... nowy laptop.. markowy... prosze http://www.allegro.pl/item347073733_toshiba_l40_18w_t2370_2_1_73ghz_2gb_200gb_promo_.html
-
Laptop do 2000 zł nowy - pomóżcie w wyborze
ja sie nie zgodze ze uzywka lepsza... jak ci sie cos spier... to swiety boze nie pomoze... mozesz do 2 k kupic pare ekonominczym modeli znanych marek np. http://www.allegro.pl/item348387246_hp_530_2_2_16ghz_2gb_120gb_crystal_wawa_raty_sklep.html http://www.allegro.pl/item347565641_acer_5620_corduo_t2370_2x1_73_2gb_120gb_x3100_wifi.html http://www.allegro.pl/item347618340_vbi_compal_fl90_t2370_1gb_120gb_8600gt_dvd_rw.html
-
Klejenie plastiku - jakimi metodami i gdzie ?
albo pogadaj z ludźmi co jeżdżą na ścigaczach... często owiewki są spawane po szlifach
-
Edytor tekstu w telefonie
czy ma ktoś jakiś sposób abym mógł odczytać długie pliki txt albo jakies inne z tekstem w telefonie na Javie ?? chodzi mi konretnie o nokie 3110 classic ... czytac mi czyta ale z jakimiś dziwnymi znakami oraz nie cały... ma ktoś jakiś pomysł ??
-
Jaki aparat cyfrowy
własnie a moze Benq ? http://www.allegro.pl/item340879044__obnizka_benq_c740_7_megapikseli_1gb_sd.html http://www.allegro.pl/item335573778__benq_c840_8_megapikseli_2gb_sd_express.html duża byłaby różnica pomiędzy tymi dwoma modelami?
-
Jaki aparat cyfrowy
witam. mam zamiar kupić aparat cyfrowy ... lecz nie wiem co jak gdzie itp.. wiem kwota moze wydac sie smieszna.. ale nie jestem synem bogatych rodziców i na ten aparacik sobie sam zarobiłem aparacik do celów typowo amatorskich.. ma zrobić ładne foto.. bardzo fajnie jakby sekwencja video miała dźwięk... bardzo prosze o rady.. cena ok 300-350 zł jest stała.. co sadziciie o np. Practica ? widze że cena fajna i parametry też.. dzieki wielkie z gory za odpowiedzi.. w Makro za 292 zł jest Samsung D 75 mysle też o Panasonicu Lumix LS 65/75 za ok 300-320 zł doradźcie prosze...
-
Przestroga
Gard w chwili kiedy przyjechała by policja.. mógłbyś mieć problemy... ponieważ kiedy nie ciągniesz przyczepy lub nie używasz haka powinnien on być zdemontowany..
-
Jaki konwerter video z avi. mpg. divx. itp do 3gp. ?
to od Adamq jest fajne dzieki ;0
-
Jaki konwerter video z avi. mpg. divx. itp do 3gp. ?
witam potrzebuje konwerter ktory konwertuje najlepiej wszystkie popularne formaty do 3gp. aby można odtwarzać je na telefonie komórkowym ps. ściągnąłem pare i na wiekszosci na srodku pliku wyswietlala sie nazwa konwertera co nie bylo zbyt fajne.
-
Osiemnastka Taliba :)
no dzieki wielkie za ten temat heheheh .. dzieki wszystkim za wiele spotów/zlotów ... jak talib kupi TDI to przyjedzie na spota.. pozdrawiam wzystkich ;0
-
"A4-KLUB mowi NIE" takiemu tuningowi (Hofele Design)
Malik nikt Cie nie nazwie wieśniakiem bo to jest naprawde piękne co zrobił.. jakbym miał B7 to napewno taki bodykit byłby założony dla tej firmy a co do tego tematu widzialem przeróbke A6 C5 na duzy gril z C6 i nie jest to żadna wieś.. a naprawde gustowny dodatek do i tak gustownego samochodu.
-
Nieprzyjemna sprawa na allegro - prosze o rady
po pierwsze skoro twierdzi że radio było uszkodzone od miesiąca niech to udowodni.. każdy moze mówić ze takie pismo ma.. a po drugie serwis na jakiej podstawie to ocenia ze jest to 30 a nie 35 dni ? ( pewnie takie badania kosztowaly by wiecej niz to radio ) a wogole to koles duzo mowi ale mało konkretów.. niech skana wyśle tego niby " pisma " ..a Ty ew. napisz oświadczenie że sprzet tego i tego był sprawny i że posiadasz na to świadków którzy mogą to potwierdzić
-
Pomocy - jakie imię dla suczki ( konkurs) ::ANKIETA::
Kika ...Tekila.. Tila
-
[B5 AFN] Srebrny avancik
no no no Yogi zmiany na plus... kiedy rezamy lampiony .. bo zawias już wyrezaliśmy :hi: :hi:
-
Rebusik ? kto zgadnie ???
" Musisz przyznać, że jak tatuś zrobi Dziubek, to nie ma Chu*a we wsi :kox: dokładne rozwiązanie :decayed: jaka nagroda :gwizdanie: :gwizdanie:
-
BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE - "PUŁAPKI"
woj. śląskie Sosnowiec ul. naftowa uskok obok sklepu mięsnego DUDA ... przy duzych predkosciach nawet dacha mozna zaliczyc ul. naftowa od strony mysłowic 2 zakrety przejechanie powyzej 80 km/h moze sie skonczyc dachem jak w wielu przypadkach .. sa tam juz sciete slupy .. syutacji nie poprawia wysoki kraweznik ktory wybija samochody Sosnowiec ul 3 maja na wysokosci huty buczek.. zakret bardzo źle wyprofilowany.. dziury muldy itp
-
Czy można wymienić pamięć RAM ??
No tu mnie zaskoczyłeś ,bo nie bardzo wiem jak to sprawdzić,a nie chce mi się teraz szukać papierów na strychu. Szukam w menadzeże urządzeń i nie ma pozycji płyta główna. Pod jaką bardziej fachową nazwą znajdę typ tej płyty głównej ??? A może gdzieś mi się to jeszcze wyświetli poza tym menadzerem urządzeń ?? Jak nacisnę Mój komputer i właściwości to wyświetla mi się informacja : Intel ® Celeron ® CPU 2,80 GHz 512 MB RAM wystarczy ze zobaczysz do jakiej plyty glownej masz sterowniki :wink4:
-
Czy można wymienić pamięć RAM ??
pamieci zmienisz ale pamietaj .. ze musi to byc taki sam typ pamieci np DDR DDR2 SDRAM itp ... i najlepiej jak mają to samo taktowanie wyrażone w mhz
-
Czy można przejść z Visty na XP ???
http://www.allegro.pl/item316705808_ms_windows_xp_home_oem_pl_sp1a_szybka_wysylka.html kup xp i po problemie.
-
Laptop - jaki?
przecież to jest Verified By Intel więc coś w tym musi być, że taki producent jak Intel zdecydował się własną marką sygnować te lapki.. coś musi w nich być.. sprzedawca gdzie cała rodzina kupowała kompy ( w tym ja ) poleca tylko VBI mówił że to naprawde dobry sprzęt w może nie małych ale przyzwoitych pieniądzach .. miał ktoś z VBI do czynienia ?
-
Program do oczyszczania dysku
zgadzam sie w 100 % 2 razy dziennie pelne czyszczenie + co jakis tydzien defragmentacja dysków i wszystko hula aż miło
-
180 km/h Skodą tatusia - chować kluczyki
http://www.poboczem.pl/bez-cenzury/news/skoda-tatusia-180-kmh,1058394 .. bez komentarza
-
[WINDOWS XP] Jak usunąć lub wyłączyć procesy iexplore.exe ???
a moze poprostu jkis program ew. jakis dodatek wymaga polaczenia sie z internetem .. ja w kasperskym widze jak jakis niepowolany program zamierza sie polaczyc z internetem i tyle .. wtedy blokuje i sie nie laczy.. tez mialem ten problem ale ustawilem domyslna przegladarke mozille .. i zablokowalem programy nie chciane w kasperskym i mam spokoj do teraz.