Treść opublikowana przez talib1990
-
[B5 ADR] Coś zamarzło?
to jak nastepnym razem bedziecie mieli takie jaja to polecam kiedy juz silnik sie nagrzeje polac gorącą wodą reduktor i niech sobie tak pochodzi.. cos zawsze to pomoze
-
Kto ma podłączenie-Komputer+Tv LCD
miałem podobnie. jeśli masz karte graficzną z HDMI to kup normalny kabel HDMI <==> HDMI a jak brak to kup ( tak jak ja mam ) DVI <==> HDMI i wszystko wporządku działa
-
Skoda Superb 2002r. 1.9 130 5 b.
auto kupione z 2 tygodnie temu... przeszłość jak to bywa.. średnio znana
-
Skoda Superb 2002r. 1.9 130 5 b.
http://[/img] [/img] Witam zrobiłem logi koleżanki Superb'a bo coś mułowato chodzi.. przy wciśniętyym pełnym gazie idzie gorzej jak w momencie dodawania gazu stopniowo. przy 180 km/h dostaje lekkiej zadyszki. logi były robione na 4 biegu ze względu na dzisiejsze warunki na drogach. pozdro ps. przebieg 170 tys km.
-
Zima kontra nasze niunie:)
Używam tego samego środka. Używałem go w starej b5 przez kilka lat; nieraz nocowała pod chmurką przy blisko -30 i nigdy nie miałem żadnego problemu. Teraz I raz wlałem do nowej niuńki, na razie też bez problemów. Dodam, że poczciwy stary jedenzecior na zimę dostawał V-powera lub vervę... nowy motorek bpw cały czas jest tym paliwem karmiony. Co by nie pisać, to sprawny akumulator plus ON z normalnej stacji i wymieniony w porę filtr paliwa - to podstawa na zimę jeśli nie chce się mieć rano zdziwionej miny gdy fura "strzeli focha"... a taki dodatek do gnojówki na pewno też nie zaszkodzi, chociaż te zachwalane przez sprzedawcę "kosmiczne" technologie użyte do produkcji należałoby brać raczej z przymrużeniem oka... z tego co wiem V Power... Verva itp maja juz takie dodatki...a takie zastosowanie jak ma ten plyn ma też denaturat wlany do ON tak z 300-400 ml na zbiornik
-
karta zgrywająca obraz + audio z TV/Dekodera
a czy jest jakiś sposob zeby zgrac obraz z dźwiekiem z dysku twardego dekodera HD z UPC :>??
-
Kto z was pamięta Stan Wojenny?
z tego co przeczytałem w tym temacie dowiedziałem się więcej niż w mojej obecnej 4 technikum ( klasa maturalna) na lekcjach historii... babka woli pier*dolic o "konferencjach w wersalu" i innych dalszych wydarzeniach niz takich , nam polakom bardziej bliższych...
-
[B6 AMB] [ nowe buty w chromie + mody S4 ]
felga kox.... na pewno zwraca na siebie uwagę.. a A6 poznaje.. widziałem kiedyś w Nowym Sączu... każdy się obracał... pełen szacun... pozdro
-
[ALL B5] Świece do LPG - temat inny niż wszystkie
a zadam inaczej pytanie.... to skoro prawie wszystkim w tym temacie autka na zwykłych zalecanych przez Audi świecach śmiga dobrze to po co zmieniać i próbować coś innego ? W taki sposób to mozna przedobrzyć.. ja wychodzę z założenia, że jak śmiga dobrze to nie ma co grzebać i szukać dziury w całym
-
[ALL B5] Świece do LPG - temat inny niż wszystkie
rozmawialem ze swoim gazownikiem na temat roznych specyfików do LPG czy to oleju świec kabli itp. odpowiedział mi krótko. Jeśli przed montazem masz kable i swiece wporzadku nie ma co zmieniac na te niby do LPG i ma sie to tez do dalszego uzytkowania. w wiekszosci jest to chwyt marketingowy ze cos jest typowo do LPG. Ok jeździmy na gazie... kupimy swiece do gazu kable do gazu olej do gazu to przeciez PB bedziie w tym moomencie juz " złym " paliwem dla ww. elementów. a co do pytania. jesli chodzi o swiece zaloz takie jak ppoleca producent nie dlatego, że BO TAK ale dlatego ze ci ludzie wiedzieli jakie podzespoly nalezy uzyc zeby to jeździło. moze nie mieli wtedy pojecia, że tak rynek LPG sie rozwinie ale z drugiej strony twórcy LPG musieli sobie zdawac sprawe z tego, że beda musieli stworzyc instalacje ktora przy najmniejszych przerobkach silnika pozwoli na prace silnika w optymalnych warunkach. Tyle z mojej strony.
-
ktorego quada wybrac
jaka kwota..??
-
ktorego quada wybrac
ja mam Bashana 200 cc zarejestrowanego.. zrobilem na nim juz jakies 1200 km przez rok.. mankamentem są odkrecajace sie śrubki po jeździe ale cena za sprzet 3 tysiace to rekompensuje... widzialem mniejsze jego wersje dlatego pisze... bo mysle bratanicy na komunie też kupic takiego piździka ale w automacie
-
Jakie plany Sylwestrowe?
ja sie chyba wybiore troszke wyżej i zagoszcze w okolicach Nowego Sącza Limanowej w rodzinnych stronach
-
[B5 ADR] Przeróbka a'la RS4
oznaczenia silnika :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Czy jest sens jechać na giełdę do Słomczyna , aby sprzedać auto
to zapraszam do Mysłowic z tego co widze coraz wiecej autek sie tutaj sprzedaje
-
Laptop 17 cali
nigdzie nie napisałem, że tak jest wyraziłem tylko opinie nt. sprzętu którego " macałem " wlasnymi rekami
-
Laptop 17 cali
Flyer tego HP Pro Booka ma kumpel od 2 miechów.. laptop super mnie zaskoczyl wykonaniem... a klawiaturka przejeta z Sony..super praktyczny pomysł.. narazie nie narzeka naprawde ps. sam o nim myśle po nowym roku
-
Auto z przyspieszeniem 0-300km/h jak w dobrym motorze.
w ich pomiarach zajal 3 miejsce http://www.dragtimes.info/en/results/ te 2 evo która sa przed nim wydaje mi sie ze juz sa typowo na ćwiartke przygotowane.. stąd ta miażdżąca różnica... takie małe OT... skąd oni w tej rosji mają kase na takie maszyny ??
-
[B5 ARJ] 2.4 V6 - PRZYGOTOWANIE DO INSTALACJI STAG 300
Speed Gaz Marcin Mińszczak * Adres : * Oświęcimska 94, Chrzanów * * Wojewódzctwo : * małopolskie * * Telefon : * (32) 623 58 04, 0502 054 046 człowiek ten robi min S4 B5 Subarynki Sti itp... polecam w 100 % )
-
Strefa Śmiechu
hahahahah dobre pierdo.... grubas :decayed:
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
b. dobry wybór... a ta antenka wbrew pozorom ma naprawde miły zasięg
-
[B5 ARJ] 2.4 V6 - PRZYGOTOWANIE DO INSTALACJI STAG 300
nie słyszałem zbyt dobrych opinii o tej firmie... ale to tylko ze słyszenia a nie autopsji moge ocenić.. znam lepszego " magika " ale w Chrzanowie... ps. ja i moi znajomi z Sosnowca jeździmy do Chrzanowa wieloma autkami ze wzgledu na jakośc usług i rzetelność
-
[ALL B5] CBradio intek m110+ - problem z obiorem.
anteny sie nie stroi do radia !!!!!!!!!!!!!! antene sie stroi do miejsca na samochodzie w którym jest stawiana wraz z podstawą magnetyczną. pierw porzycz od kogoś antenke i zobacz jak sie bedzie zachowywalo. potem mozesz rozwazyc zakup jednak innego radia.
-
Tak się chciałem pochwalić ziomkom z forum :)
Wustyle pochwal sie w których kawałkach brałeś udział ) i czy w koncu mozna Cie zobaczyc na teledysku ? a tak IMO Product of Poland jest zajeb...a pozdro dla Ciebie
-
Muzyka w naszych autkach
ostatnio słucham bez przerwy płyty Monopolu - Product of Poland... POLECAM.. super do pośpiewania, wpada w ucho