Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. witam mam taki o to problem. Moją starą grafike GF 7600 Gs Sonic z Palita 256mb/128 bit wyciągnąłem z kompa i postanowiłem ją dać sąsiadce ... Ma ona b. ekonomicznego kompa z grafiką zintegrowaną http://www.gigabyte.pl/products/mb/specs/ga-m61p-s3_10.html dokladnie taką.. i moje pytanie jest takie : jak wyłączyć grafike w tej płycie ponieważ próbowałem kilku konfiguracji i efekt jest taki, że w momencie pojawienia się ekranu od producenta plyty glownej wszystkie napisy są " porozdzierane " pionowymi paskami..tak jakby grafika działała nie do końca dobrze.. a dalej kiedy już niby XP sie ładuje... monitor sie wylacza i tyle z zabawy... moze ktos cos poradzic ?
  2. jest to pomysl... ale w najgorszym przypadku 3 miesiace ponad jestes w plecy ( wakacje, swieta itp. )
  3. a powiedzcie Mi jak wygląda sytuacja jakbym chciał otworzyć filie sklepu z tanimi rzeczami ?? mam na mysli np. obuwie typu Deichman CCC lub szmatki jak House itp
  4. wg. mnie fajnie by wyglądał grafit z domieszką brokatu różnokolorowego .... coś ala cameleon..
  5. mam ten model i polecam go w 100%
  6. MUSISZ być bezrobotnym zeby dostac to dofinansowanie. Program ten ma na celu pomoc osobie bezrobotnej w otwarciu działaności gospodarczej. Jeśli masz jakas firme remontową która wystawi Ci FV na usluge remontu miejsca gdzie bedziesz chcial miec swoj interes to jest to tak samo traktowane jak zakup biurka itp.
  7. wszystkich info udziela ci w urzedzie pracy... a co w Limanowej Pizzeri w rynku za mało
  8. to wtedy mozesz sie starac o dofinansowanie ale z programow unijnych..wieksze kwoty ale i wieksze wymagania.. jest tez dofinansowanie np. na otwarcie nowego miejsca pracy ale szczegolow nie znam.... a co do spolki i dwoch dofinansowan watpie bo moj brat tak myslal zrobic ale w koncu otworzyl 2 dzialanosci ze wspolnikiem i jeden kupil np. młotek a drugi wiertarke i maja cale wyposazenie
  9. upalać ? kumpel handluje furkami z USA i mialem okazje poupalac a8 4.2 300 km .. i daje rade sobie super..wystarczy ESP wyłączyć a tipta na S ..taka A8 z danych katalogowych jest cięższa o 100 kg od S6 C5
  10. dofinansowanie otworzenia działalności gospodarczej. dostajesz ok 17 tys zł na otworzenie ( komputer, wyposazenie itp ) masz utrzymac firme przez rok i nie zwracasz ani grosza...
  11. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11475347 bez zbednych ceregieli..
  12. wysysa szpik z kości :kox: mówisz dziewica :gwizdanie: takiej szukam Stanley 50e no to nieźle porządzimy dziewicą to była hyhyhy kiedyś
  13. http://nasza-klasa.pl/profile/6321530 wysysa szpik z kości :kox:
  14. czesc gejuchy a teraz ja dorzuce z cyklu moje byłe dupeczki albo koleżaneczki ;P http://nasza-klasa.pl/profile/4484248 moja ex a teraz dobra kumpela:P te włosyy http://nasza-klasa.pl/profile/13073196 niezłe oczy http://nasza-klasa.pl/profile/6321530 ksz ksz ... ona potrafi wiele hehhehe http://nasza-klasa.pl/profile/2200903 Vika też jest b. fajna:) http://nasza-klasa.pl/profile/8451332 a z tą koleżaneczką chodze teraz na korki z matmy... http://nasza-klasa.pl/profile/8451332/gallery/album/2/23 co zajęcia mierze obwód 2 kuli
  15. hehehe wiem coś o tym... w sklepie nie słuchałem sprzedawców bo to dla mnie idioci którzy sprzedają to na czym mają największą marże... ja sie sugerowałem przede wszystkim ceną eksploatacji na którą ma największy wpływ zakup tuszy.. brother był najlepszą opcja której nie żałuje do tej pory
  16. masz tutaj test modelu ze sredniej polki http://www.videotesty.pl/recenzja/184/Brother-DCP-375CW/[br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 18:34_________________________________________________taki przykład http://www.allegro.pl/item936414028_urzadzenie_wielofunkcyjne_brother_dcp_375cw_wifi.html cena tuszy http://www.allegro.pl/item937257015_10xbrother_lc1100_lc980_dcp_145_165_195_375_385_fv.html 40 zł za 10 tuszy wiec wychodzi 4 zł za tusz [br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 18:37_________________________________________________i najtańszy model http://www.allegro.pl/item928222847_brother_dcp_365cn_urzadzenie_wielofunkcyjne_lan.html
  17. żałuje tylko, że nie kupiłem modelu z wifi.. schował bym ją do szafy i otwieral tylko w czasie drukowania... ale rok temu roznica za model bez i z wifi była 200 zł.. dzisiaj to nie cała stówka..
  18. na sam tekst tusz starcza na ok 300 stron.. sprawdzone..a co do zasychanie nie ma opcji, kartridże są hermetyczne.. i co kilka dni nie użytkowania włącza się czyszczenie ich..czyli jakos tam podgrzewa co juz w ogole eliminuje zasychanie od października prawie nic nie drukowalem..dopiero po nowym roku.. zero problemow z zaschnięciem itp.
  19. też stałem pod wyborem laser/tusz. doszedlem do wniosku, że jednak w wiekszosci drukuje teksty do szkoly, mamie xeruje jakies dokumenty, czasem wydrukuje fotke na papierze foto... i pomyslalem ze nie potrzebuje az takiej jakości.. http://www.allegro.pl/item936163762_brother_lc1100_lc980_dcp_385c_dcp_145c_cmyb_20ml.html a te ceny rekompensują wszystko
  20. bierz Brothera .. kpl tuszy w kato 20 zł ... ja mam rok, brat 2 i złego słowa nie moge powiedzieć ... są również modele z Wifi lub wbudowanym LCD gdzie wtedy mozesz podgladac pliki
  21. kolego jestem również z Sosnowca, powiedz mi kto Ci wsadzał gaz. ew. daj jakis namiar na siebie chętnie obejrze twoje autko i zdam relacje chłopakom z forum
  22. moja dziewczyna tez miala wymog ze musialy simsy3 pójść kupiła tego samego lapka co ja czyli lenovo g550 za 1590 zł w EuroRTVAGD ps. simsy poszly bez problemu
  23. witam jak mowa o laseczkach to znalazlem fotke swojej ex z kumpelą hehe
  24. za 5 dyszek to na te pare minut moge sobie kur** wziąść i posłuchać jak ona chodzi Ps. Kędzior odpisz na gg
  25. witka chłopaki dzieki za wczoraj ... sesja sie odbyła a Keżorowi coś ten tełdej słabo chodzi jak go wszyscy koło Ikei objechali heheeh czekam na foty.. ps. Kędzior musisz mojemu bratu pokazac jak Ci ten wydech chodzi bo do swojej V'ki chce wsadzic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.