Treść opublikowana przez talib1990
-
[ALL] Listwy LED , czyli tzw. pseudo lampy dzienne !!!!
mam troszke inną opinie od was... niektory montaż ledów np. na obwodzie lamp to totalna wieś zgadzam sie..ale niekiedy LEDY jak sa w fajnym miejscu zalozone naprawde fajnie wyglądają.. nie można generalizować że to totalne dno.. zalezy w czym i jakie... widzialem zamontowalem w omedze na listwach od halogenów.. i fajnie wyglądało to razem z Hidem
-
Podróbka iPhone.. co o tym myslicie ?
to lepiej już jej kup myphone'a z telewizorem
-
KOSZMAR - czyli co spędziło ci sen z powiek tej nocy?
haha sprawdź czy pod deską zamiast poduszki pasażera nie masz kolumny ktora jest połączona jakimś paskiem z kierą :naughty:
-
Gdzie robicie przeglądy techniczne w Warszawie
takie małe OT a jak się ma prawo w innych krajach na świecie jeśli chodzi o ciemne szyby w promieniu 180* widoczności kierowcy..? w USA nie raz widać autka wręcz z oblanymi bejcą szybami i jakoś jeżdżą... ciekaw jestem czy są kraje podchodzące do tej kwestii mniej rygorystycznie
-
KOSZMAR - czyli co spędziło ci sen z powiek tej nocy?
wypierd.....sz do Anglii na zmywak :polew:
-
[ALL B6] Gaz w 2.0 FSI ?
tu nie chodzi o to, że silnik jest z turbinką ale o sposób zasilania TSI TFSI itp są wyposażone w bezpośredni wtrysk paliwa... wielu ludzi ma 1.8 T z LPG nawet 2,7 BiTurbo i to śmiga..
-
[ALL] CB RADIO + ANTENKA - Jakiś niedrogi zestaw. Co polecacie ?
kilka razy mnie policja zatrzymala.. i widziala CB ale jakos nie pytali o marke czy coś... a co do CB w nieoznakowanych to w mondeo co jeździ Kraków Kielce też mają Unidenka heeh:P
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
brałem tabex... po jednym piwie rzygało mnie jak kota, kręciło w głowie... po tych ekscesach ...odstawiłem tabex i dalej jaram hehe ale mniej
-
ściąganie mp3 z youtube
Witam, czy znacie jakis sposób dzięki któremu mogę ściągnąć muzyke ktora jest np. w jakimś filmiku czy teledysku na youtube ??
-
Drukarka - pomoc przy zakupie
a prosze http://www.allegro.pl/item753390810_brother_dcp_585cw_wifi_skan_kopia_druk_tusze_papie.html a tusze do niego http://www.allegro.pl/item746109594_1kpl_lc1100_lc980_brother_dcp_167c_185c_mfc250c.html takze też fajnie Brothera moge polecic bo mam ja, brat i kilki znajomych.. i narawde stosunek ceny do jakosci jest wysoki
-
Drukarka - pomoc przy zakupie
ja mam Brothera DCP 145C plus jest taki ze kpl zamiennikow calych tuszy to koszt 20 zł http://www.allegro.pl/item746528663_brother_dcp_145c_urzadzenie_wielofunkc_gdansk.html tu przyklad a przyklad cen tuszy prosze http://www.allegro.pl/item750515318_4szt_brother_29ml_lc_980_lc_1100_dcp_145_dcp_165.html mam go już pol roku jestem super zadowolony jest troszke drozszy model juz z WIFI i LCD i tusze do niego są rownie tanie.. POLECAM )
-
Dieselek mojej żony
furka fajna :kox: a teraz wrzuć może fotke auta z żonką hehehe abyśmy zobaczyli jak pasuje do takiego limo :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Wirtualny mechanik...
koszt wysoki zapewne więc zaopatrzą się w to tylko dobre serwisy.. a dobre serwisy które mają spore obroty już specializują się w jakiejś marce ew. w grupie aut i znają je na pamięć w takim stopniu, że te okulary będą zbędne czyli wychodzi na to, że bedzie to dobry ale tylko gadżet
-
[ALL] Jakie CB - 520xl czy coś innego ?
co do homologacji zatrzymała mnie kiedyś w Sosnowcu Vectra z video i kiedy sprawdzali mi dokumenty ...moje oczy ujrzaly koło ręcznego co.... Unidena... wiec nawet miski się nie przejmują homologacja
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
mocno przereklamowana, dobra antena ale za droga, konkurencja oferuje te same parametry w duzo niższej cenie http://www.allegro.pl/item743181883_antena_montazowa_president_alaska_6dbi.html już nie jest taka droga:) ... brat ma z Unidenem 520 XL i chodzi super
-
Stronki z dzwonkami, tapetami, programami do telefonów.
http://www.zedge.net/ fajne dzwonki tapety motywy
-
Jakie auto dostawcze kupić????
z doświadczenia wiem, że każda marka pisze troche zawyżoną tą norme ile trzeba oleju dolewać co jaki okres... ze względu na to żeby potem ustrzeć się reklamacji na naprawy lub wymiany na inne auto wolne od wad ze względu na to że silnik " bierze olej " a co do Berlingo kumpel w firmie dostał nowe ma już przejechane przez6 miesiecy prawie 70 tysięcyi również osłona termiczna turbiny sie rozleciała... na dodatek źle założyli i na jałowym i wolnych obrotach klepie jakby sie trzaskały szklanki w starych oplach
-
Gmail.com nie dochodzą maile...
witam... zdarza mi się ostatnio coraz częściej, że nie dochodzą mi maile na gmaila... z rożnych serwerów Interii Onetu itp... a inne jak z naszej klasy czy allegro bez problemu dostaje...a co najgorsze nawet tych maili nie mam w spamie wtedy bym wiedział, że jest to wina filtrów.. przeważnie nie dochodzą mi maile z załącznikami jakimiś.. ps. nie są to .exe tylko przeważnie fotki w .jpg... może ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać.. ? pozdrawiam.
-
A4 TDI/RS4
jak ktoś ze starej gwardii pamięta to Iceman miał również przerobione b5 na B7.. ale jego wygladalo napewno lepiej
-
Jak kosztowane są w Polsce fotoradary - ile można dostać punktów ?
też to nie jest tak do końca.... bo Ty jako właściciel pojazdu masz obowiązek wiedzieć komu pożyczasz pojazd w jakim czasie.. i w takim wypadku policjant poprosi o stawienie sie tej osoby która wg. Ciebie jechala tym pojazdem. i ta osoba przed władzami musi stwierdzić że faktycznie ona poruszała sie tym pojazdem i jej zostalo zdjęcie zrobione. niedawno to przerabialem
-
Jak kosztowane są w Polsce fotoradary - ile można dostać punktów ?
Od fotki to raczej nie ma możliwości się odwołać. Co do wartości mandatu to jest od tego taryfikator. A jeśli chodzi o kasację punktów to można ale musisz za to zapłacić za kurs w komendzie policji ok 250 pln. I kasją Ci tylko 6 punktów. Kurs można zrobić raz na rok. nieprawda... kurs jest organizowany w najbliższym WORD'zie koszt ok 260 zł i możesz go odbyć raz na PÓŁ ROKU .. za każdym razem zbijając 6 pkt.
-
Samochód do 13000zł
dokladnie taka rozpiętość jest w tej kasie hehe ja ze swojej strony polece Ibize 1.9 tdi 110
-
Światła do jazdy dziennej zamiast świateł mijania
a teraz takie pytanko.. jesli jakies lampy spełniaja ww. normy a nie mają typowej homologacji jako swiatla do jazdy dziennej to czy moge ich uzywac ? chodzi mi o listwy diodowe umieszczone w zderzaku
-
Jaką masz tapetę ?
sam robiłem foto :)
-
Zmiana telefonu komórkowego - co wybrać ?
nokia e75