Skocz do zawartości
IGNOROWANY

KOSZMAR - czyli co spędziło ci sen z powiek tej nocy?


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakieś czasu budzę sie czasem zlany potem. Śni mi się, ze idę wąską asfaltową drogą przy której rośnie szpaler grubych, spękanych drzew. półmrok, lekka mgła snuje się na polach przy drodze. Droga pokryta jest spadającymi jesiennymi liśćmi. Mam wrażenie, że robi się coraz zimniej, ale to chyba przez te wszechobecną wilgoć. wtem zaczynam wyczuwać czyjąś obecność - chociaż nikogo w promieniu kilku metrów nie dostrzegam. w oddali widzę swoje Audi zaparkowane po lewej strone drogi - tyłem do mnie. zaczynam podświadomie iść szybciej. dopadam do drzwi - prawie wpadając do obślizgłego rowu. wsiadam i jakież jest moje zdziwienie - kierownica jest po prawej stronie, pedały są po prawej stronie, cała deska jest prawa! zaczynam szybko analizować, że pewnie to "coś" zrobiło mi przekładkę na angola! dodam, że jestem pewny, iz to moje auto. nie zdąże juz nic zrobić, ani się przesiąść, ani uciec. jedyna myśl jaka zaprząta mi głowe - jak ja teraz będę auto użytkował... Budzę sie z wkurw... nie czuję już nic.

Kto sie zna na snach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sen z przeszłości - Już wiesz dlaczego fura była taka tania ?? :polew:

haha sprawdź czy pod deską zamiast poduszki pasażera nie masz kolumny ktora jest połączona jakimś paskiem z kierą :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam oddac mocz przed snem :decayed:

A nie..to to jak się wiry śnią :D

wypierd.....sz do Anglii na zmywak :polew: :polew: :polew:

:laghing2:

A tak na serio to przemyśl czy nie zalazłeś za skórę ŁukaszowiRy :witch1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...