Treść opublikowana przez talib1990
-
Domek, domki - Zatoka Gdańska - lato 2010
nie byłem nad zatoką ale troche na zachód mogę Ci polecic okolice Ustki...sam z dziewczyną w II połowie sierpnia jade do Poddąbia. Plaża super, niby wies a można nieźle odpocząć lub jadąc pare km do Ustki poimprezować.. byłem 2 lata temu i jade znow
-
Jaki monitor
brat kupił córce razem z PC takiego http://www.allegro.pl/item979682165_najtaniej_lg_w2361v_pf_23_full_hd_hdmi_2ms.html i musze przyznac ze obraz jest naprawde fajny.. filmy w HD oglada sie super
-
Rozwalona felga- dziura w drodze
jeśli felga poszła to sprawdź również zawieszenie, ponieważ mógł pójść jakiś wahacz np przy okazji
-
Nawigacja w telefonie...
może małe OT napisze... ale wychodze z założenia, że co jest do wszystkiego to jest do niczego.. czy nie lepiej kupić Navi jako osobne urządzenie ? Sam używam Larka 35.7 z Euro Rtv AGD ktory teraz kosztuje 179 zł w ww. sklepie. bez odblokowywania działa każdy program nawigacyjny pod Windows'a ( zmienia sie w ustawieniach tylko sciezke docelową pliku mapy ) ori mamy MapaMap a przy pomocy google AM 6.2 dzieki temu mam jedno urzadzenie stworzone typowo do nawigacji a telefon do dzwonienia za niecałe 2 stówki
-
Zgubienie prawa jazdy
70 zł jak normalnie za wydanie prawka
-
[ALL B5] Instalacja gazowa w A4 - przegląd i wielkie rozczarowanie...
chłopie.... czy ty nie widziales co kupujesz, w jakim auto jest stanie ?? jesli sie na tym nie znasz to zabierasz jakiegoś znajomka ktory ma pojęcie o samochodach ew. odstawiasz auto na przegląd w jakimś warsztacie za pare $$$ .... ps. a takie rzeczy jak brak oleju czy brak płynu chłodniczego możesz zweryfikować sam z pomocą małej szmatki.
-
Cyfrówka do zastosowan amatorskich max 300-350 zł
jednak pomyslalem o mozliwosci rozwinięcia się na jakieś fotki artystyczne i wybralem troszke bardziej rozbudowany aparat... odbiór jutro zapewne http://www.euro.com.pl/kompakty/kodak-easyshare-z8612-is.bhtml aparat polecony przez Keżora ... co o nim sądzicie ?[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 11:07_________________________________________________temat można zamknąć. Kupiłem Kodaka Z8612 IS po namowie Keżora... jestem w 100 % zadowolony
-
Dziura w drodze, urwany wahacz, po interwencji policji, co teraz?
wtedy tak, najlepiej jescze wykonaj ogledziny auta z wycena u rzeczoznawcy
-
Dziura w drodze, urwany wahacz, po interwencji policji, co teraz?
dowiedz sie do kogo nalezy droga na ktorej wynikło to uszkodzenie, sfotografuj auto, szkode oraz miejsce zdarzenia( w tym przypadku tą dziure ) i idź do tego urzedu i zapytaj grzecznie jak to masz zrobic... jesli nie uzyskasz informacji to chyba pozostanie ci cywilny pozew. ps. notatki z policji nie dostaniesz.
-
Pierwsza kolizja, a później ujawniony ból szyi co robić ?
tak zastrzegłem sobie, że będe się starał o odszkodowanie z OC sprawcy z tytułu uszczerbku na zdrowiu. oględziny wstępne były.. teraz mam podosyłać dokumenty z auta ( homologacja z haka, książke serwisową nawet chociaz nie wiem po co im to ) i mam czekać... zobaczymy co bedzie dalej... jedna rzecz mnie zastanawia... rzeczoznawca z allianzu zastrzegł że wycena bedzie zrobiona na podstawie średniej ceny części zamienników .. nie ori.. ma do tego prawo jesli auto mialo oryginalny zderzak itp ? jak wygląda naprawa podłogi ? poniewaz dostając w haka podłoga pękła bo siłe przeniósło mocowanie haka... z zewnatrz patrzac male uszkodzenia.. bo wszystko poszlo w karoserie :/
-
[B5 ADR] Prawidłowa temperatura przełączania z PB na LPG i jak to zrobić ?
to nie bedzie droga operacja.. ok 20 zł-40 zł .. od razu poproś o spr. regulacji
-
Cyfrówka do zastosowan amatorskich max 300-350 zł
Witam, chciałbym sobie sprawić cyfróweczke do ww. kwoty ..tylko nowa... czemu taka kwota ? poniewaz bedzie uzywana " raz na ruski rok " w celu uwiecznienia zdjęć z wakacji itp. co polecicie ? http://www.allegro.pl/item957757307_aparat_nikon_l20_nowy_gwarancja_2_kolory_kurier.html http://www.allegro.pl/item964122846_okazja_olympus_x_42_12mp_gw24_2_kolory_hit_ss.html http://www.allegro.pl/item966776163_aparat_cyfrowy_sony_dsc_s930b_nowy_gw24_lodz_ss.html http://www.allegro.pl/item957295620_panasonic_dmc_fs42_10mp_czarny_srebrny_nowy_gw24.html czy moze macie jakies inne propozycje ??
-
[B5 AFN] Jaka folia najlepsza na szyby
zadam typowo laickie pytanie :gwizdanie: :gwizdanie: czy są folie które z zew. wyglądają normalnie na przyciemnione w kolorze czarnym..a we wnętrzu jest sporo jaśniej... ?? i drugie pyt. czy ciemniąc piecowo boczne przednie szyby są one przyciemnione legalnie ??
-
POMOC - Sieci trójfazowe
gwiazda ? trójkąt ? masz policzyc natężenie na każdej fazie osobno ?
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Benq DC 640 za 100 zł
-
[ALL] Jaka słuchawka bluetooth ??
dokladnie tak jest. Ja kupilem w Biedronce :polew: za 39 zł w ori blistrze tylko bez ładowarki Mam telefon nokii wiec problemu zadnego nie mam a ta słuchawka jest na cienki wtyk ... dzisiaj dopiero ja ładowałem a włączona była od piatku.
-
[ALL] Jaka słuchawka bluetooth ??
jesli telefon ci obsluguje taka funkcje to wystarczy przytrzymac przycisk konczenia/nawiazywania połączenia na 2 sekundy i wypowiedzenie nazwy
-
0,11mg alkoholu, jakiej spodziewać się kary...
każda sprawa jest traktowana indywidualnie...ale jesli miales taka wartosc, nie spowodowales zadnej kolizji ( chociaz sedzia powie ze teoretycznie byles jeżdżącym mordercom ), okażesz skruche oraz udowodnisz, że jestes jedynym zywicielem rodziny podejrzewam, że dadza grzywne i prawko do roku... a byles na krwi ? z doswiadczenia wiem, ze w takim stresie jak byles i by cie na krew wzieli po np. pol godziny a ty bys mdlal i automatycznie odkladal to w czasie to by ci to duzo zbilo no niestety nie ma co pochwalac takiego postepowania.... chociaz ostatnio w tvn turbo pokazywali jak mozna sie " upic " wdychajac odmrażacz do szyb....
-
[ALL] Jaka słuchawka bluetooth ??
zasieg ma spoko...telefon lezal w aucie a ja spokojnie tankowalem autko i slyszalem wszystko bateria tez trzyma spokojnie kilka dni jakby byla ta promocja to bym kupil kolejne kilka sztuk [br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 19:36_________________________________________________http://www.allegro.pl/item962752426_zestaw_sluchawka_bluetooth_nokia_bh_104_f_ra_vat.html 56 zł caly zestaw
-
Pierwsza kolizja, a później ujawniony ból szyi co robić ?
no zobaczymy w tym momencie czekam na telefon z allianzu[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 14:34_________________________________________________jutro oględziny.. napisze co facet powiedział nt. auta
-
[ALL] Jaka słuchawka bluetooth ??
mialem LG...totalna kicha..teraz mam Nokia BH 104 polecam obiema ręcami ... uchwyt zmienny na prawe i lewe ucho a dodatkowo sam głosnik wchodzi w ucho przez co dźwiek jest naprawde wyraźny..a co najlepsze kupiłem w biedronce za 39 zł hahahahaah :polew:
-
Internet w telefonie - wybór karty startowej.
http://www.orange.pl/portal/map/map/prepaid_pop_promo?category=PREPAID_POP_PROMO&stamp=1268851267413&articleId=2872244 kup starter popa i kupuj pakiety i za 10 zł masz 20 mb czyli 5gr/100 kb
-
Pierwsza kolizja, a później ujawniony ból szyi co robić ?
witajcie mam takie pytanie... mialem wczoraj kolizje facet wjechał mi w dupe mojej omegi..nadział sie na haka... całe mocowanie haka czyli automatycznie podloga sie pogięła tak ze ciezko sie klapa domyka blotniki pekly zderzak itp.. powiedzcie mi jedno co mam robic gdzie dzwonic... potem wrocilem do domu i zaczal mnie kark bolec pojechalem na pogotowie i wyszlo że mam "skrecenie odcinka szyjnego kręgosłupa " mam na to karte informacyjna.. chodze jak głupek w kołnierzu :/ na policji nie chcieli mi wydac notatki mówiąc że to jest obowiazek ubezpieczyciela.. dzwonilem do ubezpieczyciela sprawcy - Allianz.. maja dzwonic :/ a jak wyglada z tym moim uszczerbkiem ? dodam ze przy swoim OC mam wykupione NW.. powiedzcie mi co teraz robic gdzie co zgłaszać ponieważ jest to moja pierwsza kolizja. Wina zostala udowodniona facetowi z corolli dostal mandat. Pozdrawiam
-
Reset bateri w laptopie
tak robilem z bat. w telefonie... do hermetycznego opakowania rozładowaną i do zamrażarki na noc... rano wyciągnąć i po ogrzaniu naładować... coś to dawało.. ps. znalazłem takie coś; Owiń baterię dokładnie kawałkami gazety i włóż ją do plastikowego worka z zamknięciem. Włóż tak przygotowaną baterię do zamrażarki na 3 dni (gazeta odciągnie wodę z baterii). Po 3 dniach wyciągnij baterię z lodówki i pozostaw na 2 dni w temperaturze pokojowej. Po 2 dniach włóż baterię do telefonu i maksymalnie ją naładuj. Po tej operacji bateria będzie "trzymać" około 80-90 % dłużej.
-
Montaż CB radio w Audi A4 B5
z tym zasięgiem to lekka przesada :gwizdanie: ja mam na klapie w sedanie zamontowaną antenke Presidenta Alaske o dlugosci ok 150 cm i zasięg max co udało mi sie uchwycic przy b. dobrym terenie dookoła samochodu to ok 12 km .. dodam, że antenke mam wystrojoną na 1.1