Treść opublikowana przez talib1990
-
Spoty Katowice i okolice
witka, ja leze chory w lozku, wyladowalem dzisiaj na pogotowiu, takiej k**wa anginy dostalem o 4 w nocy mialem 40.5 stopnia.... musze zdrowiec bo w piatek auto musze zawiesc do gazownika :kwasny:
-
Spoty Katowice i okolice
siemka, ja tez wrocilem hehehe, jeszcze zajechalem do kumpeli, ale nieźle mnie k**wa pociągło pod MC :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
siemka chlopaki, czas do roboty iść mam nadzieje, że do zobaczenia :hi:
-
Zdarzenie na drodze + bójka
mialem podobną sytuacje ale mnie koleś chciał brać na huki , dostal moj nr. telefonu, nocami jakies auta staly u mnie pod domem, gluche telefony. na imprezie go spotkalem i sie wywyzszal jak mi nie " dopier**lil " moja już ex. zgasiła go krótko bo opowiedziała jak prosił zebym go zostawił, jak to mowila przy jego kolegach z 3 paskami na dresie stracił całą " reputacje" w ich oczach i sluch po nim zaginał.
-
Spoty Katowice i okolice
a ważyło przy tym ponad 1700 kg ? no z kierowcą na pewno Koksik :kox: nie marudź :decayed: Gdzie jutro spot ??
-
Spoty Katowice i okolice
ja sie nie napinam omega była ok autem ale 115 km było totalnie za mało jak na tą wage, jedyny plus długa skrzynia dzieki ktorej było 2xx km/h naszczescie poszła na ślunsk
-
Spoty Katowice i okolice
a ważyło przy tym ponad 1700 kg ?
-
Spoty Katowice i okolice
to na gazie tyle leciała
-
Spoty Katowice i okolice
uuu ,noo ładnie sie rozpędziła oma ty sie k**wa nie śmiej :decayed: oma leciała 2 paczki Uploaded with ImageShack.us
-
Spoty Katowice i okolice
siemka chłopaki widzimy sie jutro :cool1: moja ex omega nie daje o sobie zapomnieć hahaha Uploaded with ImageShack.us
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
też go widuje często koło pogotowia na czarnej. sam jestem ciekaw kto to.
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Daewoo Nexia 1.5 LPG --> Opel Omega 2.0 LPG --> A4
-
[B5 AJM] Odgłos cykania w prawym, przednim kole
kolego ja mam taki problem. jade na wprost jest ok skrecam w lewo jest ok, skrece kolami o 1* w prawo jest takie tykanie jakbym najechal na autostraadzie na ten nadlany pas na poboczu. tez sie zastanawiam czy to przegub czy moze lozysko, daj znac co wskórałeś
-
Spoty Katowice i okolice
pochwal się :gwizdanie: blaszki bo audika kupilem po szlifie a Daniel miał akurat elementy w tym samym kolorze, wiec tylko zmieniłem ale chyba do niego pojade po pare ciekawych innych rzeczy :evil:
-
Spoty Katowice i okolice
witać chłopaki :hi: ja niedawno z garażu wróciłem, zmieniałem tajle od Nosb'a :)
-
Spoty Katowice i okolice
a wyrobisz sie z wymianą do 19tej ? [br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 22:47_________________________________________________ seryjny miękki zawias ja jakoś zderzaka nie rozwalam o koleiny ;] tylko o Psy :gwizdanie: nie wiem, moze tak a jak nie to przyjade jeszcze ze zgniecionymi blachami :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
siemka, widzzimy sie jutro ;D? ja wlasnie wrociłem od Nosb'a
-
Spoty Katowice i okolice
moglem jechac z wami ale sprzatalem i pralem tapicere w audi a jutro trzeba na gliwice jechac z rana
-
Skrzynia + wzmacniacz 400 - 500 zł jakie ?
Witam zastanawiam sie nad zakupem skrzyni i wzmaka do mojego avanta przychodzi mi na myśl takie coś : http://allegro.pl/item1150143558_jbl_cs_1214b_wzmacniacz_mac_audio_pro_kable.html http://allegro.pl/item1119180063_skrzynia_basowa_jbl_cs1214_1000w_wzmacniacz_magnat.html http://allegro.pl/item1136821477_jbl_cs1214_cc_blaupunkt_ema260_zestaw_kabli.html słucham w wiekszosci hip - hopu i chciałbym mieć głęboki niski bass
-
Spoty Katowice i okolice
siema z rana :hi: trza isc posprzatac w Audi bo odkąd kupilem nie widziala szmatki ani nic i jeszcze Kędzior zostawił po sobie śmieci z Mc'a :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
ale cię ta D trzyma krótko :gwizdanie: nom , dobrze , że w ogóle na forum włazi :gwizdanie: nom szczęściarz z niego hehe można by nawet powiedzieć farciarz :polew: :polew: [br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 00:57_________________________________________________ stukałem się z dwiema niuniami przed tym jak przyjechałeś więc mnie było jeszcze czuć... z tymi cygankami co ci tak pitolą na skrzypeczkach pod blokiem :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
siema :decayed: Keżor dzieki za ten przerywacz, odrobiłeś akurat tą linke hahaha wiecie, że Kędziorowi skarpety jebią rybą :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
sprawdzenie bezpłatne dochowanie tajemnicy 50zł :polew: ale ja i tak wiem ze to auto ma 580 tys km i mialo wycinana podluznice i lewy próg żarcik :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
wlacz gg:P
-
Spoty Katowice i okolice
ta awaria stulecia :polew: na gliwice sie kopsne w niedziele i popatrze za gratami