Treść opublikowana przez talib1990
-
[B5 AWM] Zapala się check i traci moc [ tryb awaryjny] -pomocy
jesli masz wypadanie zapłonu to wymień cewke. swiece kiedy wymieniane i zmien gazownika, tyle razy ci juz to wiele osob na forum mowilo
-
Spoty Katowice i okolice
nie zawsze polegam na cudzych doświadczeniach tyle razy mówiłem, nie słuchaj Miszki :naughty:
-
Spoty Katowice i okolice
Kędzior, tyle razy ci mowilem ze baby ci kaloryfer nie zastąpi Seski.... nie chce mi sie troche po Ciebie jechac ale stawiasz wjazd haahahaha
-
Spoty Katowice i okolice
jeszcze niewiem nie wiem, nie wiem, jeszcze by ktoś myślał że masz coś innego do roboty i że ktoś cię lubi czy coś... i ze jakas randka sie szykuje... i tak bedziesz na redtubie d*py ogladal cala dniowke :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Kędzior jadysz z nami gejuchu
-
Płacenie mandatu
ja tam nie place mandatów po co i tak kiedyś sciagną sobie ze mnie :decayed:
-
Płacenie mandatu
jak czytam niektórych krytyke do autora tematu to mam wrażenie, że te o to osoby NIGDY nie złamały żadnego przepisu.... :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Czerwona Włoszka Turbo Quattro :)
ale co ma na to wpływ ? same żarniki czy przetwornice??
-
[B5 AEB] Czerwona Włoszka Turbo Quattro :)
gleby nie będzie jest optymalnie, ja chce jeździć a nie toczyć się [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 00:16_________________________________________________a co do Hidów, to jaki zestaw polecacie 4300 ? czy może jednak wsadzić 5000 optymalnie..
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=153777.0 jedźcie z nami na sumera
-
[B5 AEB] Czerwona Włoszka Turbo Quattro :)
nowe fotki w 1 poście... a jeśli chodzi o Hid'y to jakie w końcu wrzucić... chce zeby było DELIKATNIE niebieskie... ale nie zaś na błękitno, Lampki beda niedługo nówki DEPO
-
Spoty Katowice i okolice
siemka :hi: nareszcie troszke słonka :decayed: Uploaded with ImageShack.us
-
[B5 AEB] Czerwona Włoszka Turbo Quattro :)
Przegrac przegralem, ale w autach o podobnej mocy startujac z rolki na klakson przewage ma ten ktory wciska klakson i ktory wczesniej wcisnie gaz Poprostu keżor ma lepszy refleks bo potem szliśmy równo do konca :gwizdanie: przyznaj się do przegranej i nie pitol:)
-
Spoty Katowice i okolice
16 wystawiam na forum bo książe Kędzior sie odezwał że nie bierze :confused4:
-
Spoty Katowice i okolice
ja też już w domku, i jak chłopaki... aluski mogą być ?
-
[ALL B5] Parówa
Moskal, oglądałem ją ostatnio na giełdzie, bo mieszkam 2 minuty od niej - powiem krótko daj sobie spokój, stała jeszcze jedna TQ ale z USA...też szrot..
-
[B5 AEB] Czerwona Włoszka Turbo Quattro :)
turbo gwizda a kierowca piz*a :kox:
-
[B5 AEB] Czerwona Włoszka Turbo Quattro :)
Dawidek a tutaj już 1BE i 18'' Ci pasuje? Nie jest zbyt wysoko? talib zrób coś z tymi progami, bo coś tam dużo kolorków Jest koza, ale to widac przeciez Ide zobaczyc twoja koze i ci skomentowac twoje padło koza, heh ... ledwo 2 paluchy wchodzą ) dla mnie jest optimum.. ps. czemu nigdy w Kato na spocie Cie nie widzialem chociaż mieszkasz w Myslowicach no troche koza jest, nie wyglada zle przeciez. chyba tak jak u mnie stoi Nie jezdze na spoty, nie mam czasu :gwizdanie: w czwartki jezdze na muchowiec wieczorami :gwizdanie: zamiast na forum siedzieć, o 19 sie zbierz i jedź ze mną ( i tak przez SM jade ) boi sie ze znowu dostanie od kezora baty i juz nie jezdzi bo kezor oszukiwał kiedys znajde czas to wpadne i was objade wszystkich chyba wózkiem z Real'a hahahahahaha najważniejsze to przyznać się do tego, że dostałeś w dupe mnie ostatnio modzony golf 3 objechał i co.. po wszystkim mu podziekowałem bo wiedziałem że jest mocniejszy ale dla siebie chcialem sie sprawdzić. Także sie nie napinaj, da Ci Keżor fory i go objedziesz
-
[B5 AEB] Czerwona Włoszka Turbo Quattro :)
Dawidek a tutaj już 1BE i 18'' Ci pasuje? Nie jest zbyt wysoko? talib zrób coś z tymi progami, bo coś tam dużo kolorków Jest koza, ale to widac przeciez Ide zobaczyc twoja koze i ci skomentowac twoje padło koza, heh ... ledwo 2 paluchy wchodzą ) dla mnie jest optimum.. ps. czemu nigdy w Kato na spocie Cie nie widzialem chociaż mieszkasz w Myslowicach no troche koza jest, nie wyglada zle przeciez. chyba tak jak u mnie stoi Nie jezdze na spoty, nie mam czasu :gwizdanie: w czwartki jezdze na muchowiec wieczorami :gwizdanie: zamiast na forum siedzieć, o 19 sie zbierz i jedź ze mną ( i tak przez SM jade ) boi sie ze znowu dostanie od kezora baty i juz nie jezdzi to zmienia postać rzeczy Napinaczu-Dawidzie :P:P moze ze mną sie sprobujesz
-
[B5 AEB] Czerwona Włoszka Turbo Quattro :)
Dawidek a tutaj już 1BE i 18'' Ci pasuje? Nie jest zbyt wysoko? talib zrób coś z tymi progami, bo coś tam dużo kolorków Jest koza, ale to widac przeciez Ide zobaczyc twoja koze i ci skomentowac twoje padło koza, heh ... ledwo 2 paluchy wchodzą ) dla mnie jest optimum.. ps. czemu nigdy w Kato na spocie Cie nie widzialem chociaż mieszkasz w Myslowicach no troche koza jest, nie wyglada zle przeciez. chyba tak jak u mnie stoi Nie jezdze na spoty, nie mam czasu :gwizdanie: w czwartki jezdze na muchowiec wieczorami :gwizdanie: zamiast na forum siedzieć, o 19 sie zbierz i jedź ze mną ( i tak przez SM jade )
-
[B5 AEB] Czerwona Włoszka Turbo Quattro :)
Dawidek a tutaj już 1BE i 18'' Ci pasuje? Nie jest zbyt wysoko? talib zrób coś z tymi progami, bo coś tam dużo kolorków Jest koza, ale to widac przeciez Ide zobaczyc twoja koze i ci skomentowac twoje padło koza, heh ... ledwo 2 paluchy wchodzą ) dla mnie jest optimum.. ps. czemu nigdy w Kato na spocie Cie nie widzialem chociaż mieszkasz w Myslowicach
-
[B5 AEB] Czerwona Włoszka Turbo Quattro :)
k**wa nie moge tej listwy dostać.. bo tylko ten plastik pęknięty. w Omedze miałem 6000 i było zbyt niebiesko
-
[B5 AEB] Czerwona Włoszka Turbo Quattro :)
lampy jak wróce z wakacji będą 2 lift przód + Hid 4300 i tył 2 lift
-
[B5 AEB] Czerwona Włoszka Turbo Quattro :)
kumpel kupił za grosze kpl skóry... moge od niego wziasc nie zniszczona tapicere..ale tak zwane " stołki " czyli płaskie fotele bez kubłów[br]Dopisany: 03 Sierpień 2010, 19:18_________________________________________________nowe koło MAM 8 235/40/18 fotka na szybko robiona
-
Jaką mam kupić młotowiertarkę??
bardzo delikatna jak do tej pory okazuje się, że jest dużo odporniejsza niż bosch profi:)