Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. jesli masz wypadanie zapłonu to wymień cewke. swiece kiedy wymieniane i zmien gazownika, tyle razy ci juz to wiele osob na forum mowilo
  2. nie zawsze polegam na cudzych doświadczeniach tyle razy mówiłem, nie słuchaj Miszki :naughty:
  3. Kędzior, tyle razy ci mowilem ze baby ci kaloryfer nie zastąpi Seski.... nie chce mi sie troche po Ciebie jechac ale stawiasz wjazd haahahaha
  4. jeszcze niewiem nie wiem, nie wiem, jeszcze by ktoś myślał że masz coś innego do roboty i że ktoś cię lubi czy coś... i ze jakas randka sie szykuje... i tak bedziesz na redtubie d*py ogladal cala dniowke :polew:
  5. Kędzior jadysz z nami gejuchu
  6. ja tam nie place mandatów po co i tak kiedyś sciagną sobie ze mnie :decayed:
  7. jak czytam niektórych krytyke do autora tematu to mam wrażenie, że te o to osoby NIGDY nie złamały żadnego przepisu.... :gwizdanie: :gwizdanie:
  8. ale co ma na to wpływ ? same żarniki czy przetwornice??
  9. gleby nie będzie jest optymalnie, ja chce jeździć a nie toczyć się [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 00:16_________________________________________________a co do Hidów, to jaki zestaw polecacie 4300 ? czy może jednak wsadzić 5000 optymalnie..
  10. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=153777.0 jedźcie z nami na sumera
  11. nowe fotki w 1 poście... a jeśli chodzi o Hid'y to jakie w końcu wrzucić... chce zeby było DELIKATNIE niebieskie... ale nie zaś na błękitno, Lampki beda niedługo nówki DEPO
  12. siemka :hi: nareszcie troszke słonka :decayed: Uploaded with ImageShack.us
  13. Przegrac przegralem, ale w autach o podobnej mocy startujac z rolki na klakson przewage ma ten ktory wciska klakson i ktory wczesniej wcisnie gaz Poprostu keżor ma lepszy refleks bo potem szliśmy równo do konca :gwizdanie: przyznaj się do przegranej i nie pitol:)
  14. 16 wystawiam na forum bo książe Kędzior sie odezwał że nie bierze :confused4:
  15. ja też już w domku, i jak chłopaki... aluski mogą być ?
  16. Moskal, oglądałem ją ostatnio na giełdzie, bo mieszkam 2 minuty od niej - powiem krótko daj sobie spokój, stała jeszcze jedna TQ ale z USA...też szrot..
  17. turbo gwizda a kierowca piz*a :kox:
  18. Dawidek a tutaj już 1BE i 18'' Ci pasuje? Nie jest zbyt wysoko? talib zrób coś z tymi progami, bo coś tam dużo kolorków Jest koza, ale to widac przeciez Ide zobaczyc twoja koze i ci skomentowac twoje padło koza, heh ... ledwo 2 paluchy wchodzą ) dla mnie jest optimum.. ps. czemu nigdy w Kato na spocie Cie nie widzialem chociaż mieszkasz w Myslowicach no troche koza jest, nie wyglada zle przeciez. chyba tak jak u mnie stoi Nie jezdze na spoty, nie mam czasu :gwizdanie: w czwartki jezdze na muchowiec wieczorami :gwizdanie: zamiast na forum siedzieć, o 19 sie zbierz i jedź ze mną ( i tak przez SM jade ) boi sie ze znowu dostanie od kezora baty i juz nie jezdzi bo kezor oszukiwał kiedys znajde czas to wpadne i was objade wszystkich chyba wózkiem z Real'a hahahahahaha najważniejsze to przyznać się do tego, że dostałeś w dupe mnie ostatnio modzony golf 3 objechał i co.. po wszystkim mu podziekowałem bo wiedziałem że jest mocniejszy ale dla siebie chcialem sie sprawdzić. Także sie nie napinaj, da Ci Keżor fory i go objedziesz
  19. Dawidek a tutaj już 1BE i 18'' Ci pasuje? Nie jest zbyt wysoko? talib zrób coś z tymi progami, bo coś tam dużo kolorków Jest koza, ale to widac przeciez Ide zobaczyc twoja koze i ci skomentowac twoje padło koza, heh ... ledwo 2 paluchy wchodzą ) dla mnie jest optimum.. ps. czemu nigdy w Kato na spocie Cie nie widzialem chociaż mieszkasz w Myslowicach no troche koza jest, nie wyglada zle przeciez. chyba tak jak u mnie stoi Nie jezdze na spoty, nie mam czasu :gwizdanie: w czwartki jezdze na muchowiec wieczorami :gwizdanie: zamiast na forum siedzieć, o 19 sie zbierz i jedź ze mną ( i tak przez SM jade ) boi sie ze znowu dostanie od kezora baty i juz nie jezdzi to zmienia postać rzeczy Napinaczu-Dawidzie :P:P moze ze mną sie sprobujesz
  20. Dawidek a tutaj już 1BE i 18'' Ci pasuje? Nie jest zbyt wysoko? talib zrób coś z tymi progami, bo coś tam dużo kolorków Jest koza, ale to widac przeciez Ide zobaczyc twoja koze i ci skomentowac twoje padło koza, heh ... ledwo 2 paluchy wchodzą ) dla mnie jest optimum.. ps. czemu nigdy w Kato na spocie Cie nie widzialem chociaż mieszkasz w Myslowicach no troche koza jest, nie wyglada zle przeciez. chyba tak jak u mnie stoi Nie jezdze na spoty, nie mam czasu :gwizdanie: w czwartki jezdze na muchowiec wieczorami :gwizdanie: zamiast na forum siedzieć, o 19 sie zbierz i jedź ze mną ( i tak przez SM jade )
  21. Dawidek a tutaj już 1BE i 18'' Ci pasuje? Nie jest zbyt wysoko? talib zrób coś z tymi progami, bo coś tam dużo kolorków Jest koza, ale to widac przeciez Ide zobaczyc twoja koze i ci skomentowac twoje padło koza, heh ... ledwo 2 paluchy wchodzą ) dla mnie jest optimum.. ps. czemu nigdy w Kato na spocie Cie nie widzialem chociaż mieszkasz w Myslowicach
  22. k**wa nie moge tej listwy dostać.. bo tylko ten plastik pęknięty. w Omedze miałem 6000 i było zbyt niebiesko
  23. lampy jak wróce z wakacji będą 2 lift przód + Hid 4300 i tył 2 lift
  24. kumpel kupił za grosze kpl skóry... moge od niego wziasc nie zniszczona tapicere..ale tak zwane " stołki " czyli płaskie fotele bez kubłów[br]Dopisany: 03 Sierpień 2010, 19:18_________________________________________________nowe koło MAM 8 235/40/18 fotka na szybko robiona
  25. bardzo delikatna jak do tej pory okazuje się, że jest dużo odporniejsza niż bosch profi:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.