Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. Tylko ze Ty zrobiles zdjecie w trybie macro z bliskiej odleglosci... zrob foto z odleglosci powiedzmy 3-5 metrow tak zeby ostre bylo tylko to co znajduje sie w srodkowej odleglosci albo na pierwszym planie. Cyfrowka niestety jakos tego nie widze. fota była robiona z około 3-4 m. Użyłem zoom'u optycznego i tylko patrzyłem żeby pomiar ostrości był robiony z cewki anteny a nie z całego otoczenia ps. to ten aparat http://www.euro.com.pl/kompakty/kodak-easyshare-z8612-is.bhtml?gclid=CNeL5YydrKMCFQYeZwodATdU4A polecony przez Keżor'a
  2. jak chcesz kupić busa na B który weźmie na siebie ok 3 ton to moge Ci polecić sprintera najlepiej 411,413 żeby był już na bliźniaku. Iveco słyszałem, źe też potrafi na sobie troche wziąść, wadą sprinterów jest rdza. a co do transportu.... nie masz zaklepanych firm za jako taką stawke - nie wchodź to bo wtopisz... zbyt duża konkurencja za śmieszne pieniądze.
  3. mój Kodak za 4 stówki nowy też takie pstryka Uploaded with ImageShack.us
  4. siemka chlopaki co tam ?? ja wrocilem wlasnie od siebie z gór :naughty: pamiętna fotka Uploaded with ImageShack.us to kiedy robimy spota ?
  5. ja zacząłem 2 tyg temu kurs 900 zł i jak na razie nie wiadomo od kiedy ma wejść A od 24 lat
  6. indywidualne blachy to koszt 1000 zł. gdyby przechodziły na nastepne auto z właścicielem to ok kupiłbym a tu co nowe auto trzeba znów tysiaka wydawać. tabliczka nie zniknie, nie ma takiej opcji a co do kolegi co gada, ze gaz jest tylko do zapalniczek powiem tak - zdziwiłbyś się bo jazda teraz nie ma żadnej różnicy czy to na PB czy LPG .Gdyby nie diody nawet nie wiedziałbym jakiego paliwa używam dalsza dyskusja na ten temat nie ma sensu.Lubisz diesla -jeździj nim. Ja chciałem uturbioną benzyne z gazem i ją mam. pozdro. Aju tak wlasnie odkladam obszycie fotela bo moze za grosze sie trafi sztuka albo para i na pewno lepiej na tym wyjde
  7. fajna d*pa z twarzy ;P
  8. to chodź niemam już papy na PB :polew: załóż LPG:P
  9. witka :hi:
  10. Większość to pewnie samochody kolegów, koleżanek, rodziców itp. ... ja mam 20 i miałem 3 na własność a nie tatusia, mamusi itp
  11. z rs'a to tylko zderzak jest... ale najlepsze masz " kominy " .. zdejmij je jak najszybciej :wallbash:
  12. Witam, odkąd zakupiłem swoje auto mam o to taki problem : kiedy kierownica zostanie skręcona chociaż o 1 * w prawo, slychać charakterystyczne takie " trrrrrrrrrrrrrrr " jakbym wjechał na pas pobocza na autostradzie. Tematu nie ma gdy jade na wprost lub skręcam w lewo, czuć to delikatnie na kierownicy. Przegub lewy zew. wymieniony na nowy oraz 4 wahacze też są wymienione te co były uwalone, czy to może wina zbieżności bo jest przestawiona czy może początkowe stadium padania łożyska w lewym kole ? Dodam, że pompa wspomagania już powoli nie domaga bo na wolnych chodzi ciężko i zaczyna " rzęzić " pozdro.
  13. wychodze z założenia, że jeśli jest możliwość założenia dobrej instalacji która zmniejszy koszta to warto to zrobić, nie jeżdże super dużo ( ok 30 tys. km. ) ale i tak bedzie taniej a co do AC na pewno będzie , tabliczka zostanie - przy jeździe z CB też sie przydaje jak narazie zastanawiam sie kto mi z szyje fotel w normalnych pieniadzach bo w sosnowcu fachura krzyknął mi 2 stówki i 2 dni bez fotela
  14. ja wczoraj w AEB założyłem instalacje Stag 4 + Magic 3 + Magic Jet'y. wlew w klapce od paliwa butla w kole. Wszystko śmiga elegancko nie odczuwam różnicy pb czy lpg
  15. LPG juz założone magic 3 reduktor magic jety wtryski butla w kole wlew w klapce paliwa wrazenia po pierwszej stówce - auto tak samo żwawe jak na paliwie taniość widze
  16. witka :hi: w koncu zmobilizowalem sie i dodalem watek o mojej A4 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=146167.0
  17. to bedzie w tym aucie oprocz T i Q najlepsze :decayed:
  18. to, że wygląda jak nowe przesadziłem, sorki wygląda LEPIEJ tak to określe, dzięki Aju :hi:
  19. nawet telefonem a widać że maja inne odcienie kolego auto ma świetny silnik i do tego Q = się mega frajda z jazdy ale wygląda średnio zadbanie, dużo pracy przed Toba jeśli ma wyglądać wiem, zdaje sobie z tego sprawe lecz za te pieniądze nie miałem co wybrzydzać, auto znałem bo jeździł nią kuzynki sąsiad który został wywalony z roboty i nie miał pieniędzy na życie i potrzebował pieniędzy na gwałt
  20. co do felg to temat jest bardzo otwarty ciekaw jestem jak beda wygladac czarne prosiaki takie jak u Keżora co do parkingu, nie ma takiej opcji, jak się pozbęde quada i przyczepy z garażu to akurat auto wejdzie
  21. na którym zdjęciu? bo jakoś nie widac tej nowości wrzuciłem foto po zmianie elementów co prawda robione telefonem
  22. wyjmij tą obciachową tabliczkę z napisem TALIB tabliczka akurat ma aspekt czysto praktyczny, dzięki niej mam mniejsze prawdopodobieństwo, że auto mi zniknie z pod bloku
  23. Witam, chciałbym przedstawić moje 3 autko z kolei po nexii i omedze :decayed: Mam ją jakieś 2 tygodnie, trafiła sie w super pieniażkach dlatego ją wziąłem jest to koniec 96 roku, autko kupiłem po szlifie, po wymianie poszyć ( dziękówka Nosb ) autko wyglada jak nowe :tongue4: wyposażenie : climatronic 4xel. szyba el. lusterka oraz el. składane el.szyberdach zawiecha 1BE 5x alu 16" kubełkowe przednie fotele z reg. lędźwi 2 roletki w kufrze dekory drewniane nowe radyjko pod kolor Sony Cb Uniden 520 + President Missouri poprzedni wlasciciel oddal turbo do regeneracji w Mielcu wiec narazie mam spokoj tak samo z rozrzadem i hamulcami , musialem jedynie wahacze wymienic i pare innych rzeczy jesli chodzi o silnik to musze powiedziec ze zasuwa hehehe co do planów : obszyć kiere skórą i fotel zrobić oraz doprowadzić autko do idealnego stanu technicznego a nastepnie : felga myśle o 17-18 cali ( najlepiej czarna z rantem pod kolor autka ) ciemna szyba (wszystkie) przednie lampy II lift + Hid 4300 tylnie lampy II lift ori skrzynia + wzmak jutro autko jedzie na zalozenie LPG Magic 3 reduktor + wtryski magic jety + Stag 300 sugestie miło widziane , pozdro ps. fotki robione na szybko na dzień po zakupie więc sorki za jakość i czystość pojazdu heheh :decayed: y autko umyte i wrzucone MAM 8 18 " Uploaded with ImageShack.us fotki z portu w Gdyni Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  24. Kędzior , mialeś jej tylko namieszać w głowie żeby myślała, że ją kochasz a nie zakochać się... niedługo twoje v6 zamieni na Yariske i bedzie po chlopie :tongue4:
  25. ja się boje żygać .... kiedyś z kumplami popiłem a jakieś dziwy trawe przyniosły .. po zmieszaniu zaczalem zygac i sie dusic hehehe od tamtej pory uwazam jak to robie :gwizdanie: :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.