Treść opublikowana przez talib1990
-
Spoty Katowice i okolice
a tak w ogole to pod go sportem dzis? bo pogoda w krate ;( ;(
-
Spoty Katowice i okolice
:hi: dzisiaj super pogoda na spota ;( ;(
-
Młodzi kierowcy, a wypadki
ja mam max zniżki a mam 20 lat.. pzu nie bierze pod uwage wzwyżek/zniżek wspolwlasciciela tylko wlasciciela a co do jazdy mlodych ludzi..... to zalezy od konkretnej osoby .. jedna za***rdala jak głupia gdzie tylko sie da inna jeździ rozważnie i spokojnie.. nie ma co wrzucac do jednego wora wszystkich ... wg. mnie ( wiem to po sobie ) najlepszym sposobem na nauczenie młodej osoby rozwagi oraz szacunku do tego co sie posiada to niech sobie sam za wlasne pieniazki kupi jakiegos złoma.... nie bedzie zapieprzał bo za duzo spali..wywali zawieszenie i kolejne koszta.. zauwazylem ze najbardziej sie popisuja ci co maja autko porzyczone na sobotni wieczór od tatusia/mamusi
-
Spoty Katowice i okolice
to tu to tam troche w krakowie, troche w wawie i tak tydzien zlecial, jutro powinienem zawitac na spocika
-
Spoty Katowice i okolice
siemka Kato :hi:
-
Beton pod słupki -jaka proporcja będzie najlepsza?
a moze powiesz co to za ogrodzenie, jak głęboko osadzone słupki co ile będzie przęsło ? z czego słupek bedzie ??
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
kto ma u was czerwonego avanta b5 1.8 tq
-
Polecane instalacje LPG/CNG
Pucek rozmawialem nawet z Nosb'em nt. tej instalacji i spokojnie wytrzymuje ponad 200 koni bez jąknięcia a pozatym sprawdze po sofcie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron to ile Koper ci musiał dopłacić za marudzenie podczas roboty :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
siemka, ja też dotarłem do domu... ekipa PRZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEDNIA ... k**wa dawno sie tak nie usmiałem a to wszystko dzieki Koperowi troche plecy mnie wala ale jest ok..... :naughty:
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Nosb - masz prawy błotnik hahaha przydałby mi sie :tongue4:
-
Spoty Katowice i okolice
Seski, Miron, Miszka już pewnie spia... ja jeden debil siedze na forum a o 5 trza wstac :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
co nie podołasz , modź go to będzie lepiej... choć finansowo jesli chodzi o mody to chyba pb sie lepiej kształtuje
-
Spoty Katowice i okolice
na tym forum jesli chodzi o gaz zauważyłem to, że każdy ma taką instalacje to ja poleca a reszta jest fe... i tak wszystko wychodzi w praniu, a Kędzior u mojego gaziarza gwarantuje Ci profeske, zreszta widziales, jechales moja fura na gazie i tak ci się zmuli :tongue4: :tongue4: zobaczymy na nastepnym spocie :tongue4: a jak sie zamuli to wsadze 2.7
-
Spoty Katowice i okolice
na tym forum jesli chodzi o gaz zauważyłem to, że każdy ma taką instalacje to ja poleca a reszta jest fe... i tak wszystko wychodzi w praniu, a Kędzior u mojego gaziarza gwarantuje Ci profeske, zreszta widziales, jechales moja fura na gazie
-
Polecane instalacje LPG/CNG
Stag 4 Magic 3 reduktor wtryski Magic Jet'y każdy osobny miedź 6mm zbiornik w kole zawór pod klapką paliwa polecam
-
Spoty Katowice i okolice
ja mam czekac przed 6.00 kolo salonu mercedesa w Sosnowcu....
-
Spoty Katowice i okolice
siemka po robocie i jazdach... k**wa wyglebiłem na moto... rozwwaliłem kolano i manetke sprzęgła :confused4: Miszka, wódy nie kupiłem - z bracikiem myślimy po co brać , podskoczymy do monopola i kupimy coś chłodnego od razu na zagryche tez coś
-
[ALL B5] Cena instalacji do 1.8t
za sterownik stag 4 reduktor magic 3 wtryski magic jety ok 2500 trzeba dać
-
Spoty Katowice i okolice
siemka :hi:
-
Spoty Katowice i okolice
mówiłem Ci, że kobieta jest od tego a nie ręce :tongue4:
-
Spoty Katowice i okolice
Bin Laden tak od razu po nazwisku Kędzior jak łapki
-
Spoty Katowice i okolice
siemka :hi:
-
Spoty Katowice i okolice
jak Talib do mnei dzwonił to ja 20min wcześniej dopiero wróciłem z roboty;/ wyjechałem godzine później niż normalnie i wyjebany na maksa, niemiałem już siły [br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 22:34_________________________________________________spadam do wyra narka dobra ściema nie jest zła ps. zakładaj ten gaz nikt się nie będzie śmiał Gaz u Kędziora w głowie nabiera mocy urzędowej :evil: Ja już wróciłem ze spocika... ps fajny ten golfik co sie z nim ciąłem ale czarno za nim było [br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 23:04_________________________________________________ps. gdzie moja KAAAAAAAAAAAAASIAAAAA :gwizdanie: :gwizdanie: z tatusiem pojechala za tydzien znów ją odwiedzimy... moze da numer :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
jak Talib do mnei dzwonił to ja 20min wcześniej dopiero wróciłem z roboty;/ wyjechałem godzine później niż normalnie i wyjebany na maksa, niemiałem już siły [br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 22:34_________________________________________________spadam do wyra narka dobra ściema nie jest zła ps. zakładaj ten gaz nikt się nie będzie śmiał Gaz u Kędziora w głowie nabiera mocy urzędowej :evil: Ja już wróciłem ze spocika... ps fajny ten golfik co sie z nim ciąłem ale czarno za nim było [br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 23:04_________________________________________________ps. gdzie moja KAAAAAAAAAAAAASIAAAAA :gwizdanie: :gwizdanie: