Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. a tak w ogole to pod go sportem dzis? bo pogoda w krate ;( ;(
  2. :hi: dzisiaj super pogoda na spota ;( ;(
  3. ja mam max zniżki a mam 20 lat.. pzu nie bierze pod uwage wzwyżek/zniżek wspolwlasciciela tylko wlasciciela a co do jazdy mlodych ludzi..... to zalezy od konkretnej osoby .. jedna za***rdala jak głupia gdzie tylko sie da inna jeździ rozważnie i spokojnie.. nie ma co wrzucac do jednego wora wszystkich ... wg. mnie ( wiem to po sobie ) najlepszym sposobem na nauczenie młodej osoby rozwagi oraz szacunku do tego co sie posiada to niech sobie sam za wlasne pieniazki kupi jakiegos złoma.... nie bedzie zapieprzał bo za duzo spali..wywali zawieszenie i kolejne koszta.. zauwazylem ze najbardziej sie popisuja ci co maja autko porzyczone na sobotni wieczór od tatusia/mamusi
  4. to tu to tam troche w krakowie, troche w wawie i tak tydzien zlecial, jutro powinienem zawitac na spocika
  5. siemka Kato :hi:
  6. a moze powiesz co to za ogrodzenie, jak głęboko osadzone słupki co ile będzie przęsło ? z czego słupek bedzie ??
  7. kto ma u was czerwonego avanta b5 1.8 tq
  8. Pucek rozmawialem nawet z Nosb'em nt. tej instalacji i spokojnie wytrzymuje ponad 200 koni bez jąknięcia a pozatym sprawdze po sofcie
  9. Miron to ile Koper ci musiał dopłacić za marudzenie podczas roboty :polew:
  10. siemka, ja też dotarłem do domu... ekipa PRZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEDNIA ... k**wa dawno sie tak nie usmiałem a to wszystko dzieki Koperowi troche plecy mnie wala ale jest ok..... :naughty:
  11. Nosb - masz prawy błotnik hahaha przydałby mi sie :tongue4:
  12. Seski, Miron, Miszka już pewnie spia... ja jeden debil siedze na forum a o 5 trza wstac :polew:
  13. co nie podołasz , modź go to będzie lepiej... choć finansowo jesli chodzi o mody to chyba pb sie lepiej kształtuje
  14. na tym forum jesli chodzi o gaz zauważyłem to, że każdy ma taką instalacje to ja poleca a reszta jest fe... i tak wszystko wychodzi w praniu, a Kędzior u mojego gaziarza gwarantuje Ci profeske, zreszta widziales, jechales moja fura na gazie i tak ci się zmuli :tongue4: :tongue4: zobaczymy na nastepnym spocie :tongue4: a jak sie zamuli to wsadze 2.7
  15. na tym forum jesli chodzi o gaz zauważyłem to, że każdy ma taką instalacje to ja poleca a reszta jest fe... i tak wszystko wychodzi w praniu, a Kędzior u mojego gaziarza gwarantuje Ci profeske, zreszta widziales, jechales moja fura na gazie
  16. Stag 4 Magic 3 reduktor wtryski Magic Jet'y każdy osobny miedź 6mm zbiornik w kole zawór pod klapką paliwa polecam
  17. ja mam czekac przed 6.00 kolo salonu mercedesa w Sosnowcu....
  18. siemka po robocie i jazdach... k**wa wyglebiłem na moto... rozwwaliłem kolano i manetke sprzęgła :confused4: Miszka, wódy nie kupiłem - z bracikiem myślimy po co brać , podskoczymy do monopola i kupimy coś chłodnego od razu na zagryche tez coś
  19. za sterownik stag 4 reduktor magic 3 wtryski magic jety ok 2500 trzeba dać
  20. siemka :hi:
  21. mówiłem Ci, że kobieta jest od tego a nie ręce :tongue4:
  22. Bin Laden tak od razu po nazwisku Kędzior jak łapki
  23. siemka :hi:
  24. jak Talib do mnei dzwonił to ja 20min wcześniej dopiero wróciłem z roboty;/ wyjechałem godzine później niż normalnie i wyjebany na maksa, niemiałem już siły [br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 22:34_________________________________________________spadam do wyra narka dobra ściema nie jest zła ps. zakładaj ten gaz nikt się nie będzie śmiał Gaz u Kędziora w głowie nabiera mocy urzędowej :evil: Ja już wróciłem ze spocika... ps fajny ten golfik co sie z nim ciąłem ale czarno za nim było [br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 23:04_________________________________________________ps. gdzie moja KAAAAAAAAAAAAASIAAAAA :gwizdanie: :gwizdanie: z tatusiem pojechala za tydzien znów ją odwiedzimy... moze da numer :decayed:
  25. jak Talib do mnei dzwonił to ja 20min wcześniej dopiero wróciłem z roboty;/ wyjechałem godzine później niż normalnie i wyjebany na maksa, niemiałem już siły [br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 22:34_________________________________________________spadam do wyra narka dobra ściema nie jest zła ps. zakładaj ten gaz nikt się nie będzie śmiał Gaz u Kędziora w głowie nabiera mocy urzędowej :evil: Ja już wróciłem ze spocika... ps fajny ten golfik co sie z nim ciąłem ale czarno za nim było [br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 23:04_________________________________________________ps. gdzie moja KAAAAAAAAAAAAASIAAAAA :gwizdanie: :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.