Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. siema chłopaki... Talib mature zdał :D:D :naughty:
  2. siemka chłopaki co tam ?? ja wrocilem z roboty, obiad jem i szukam auta na scoucie i mobile :decayed:
  3. za***isty kawalek
  4. nie ma problemu, troche mi zajęło bo z Krk wracałem pozdro
  5. ja też już w domku, Keżor linka jak tam mam nadzieje, że nie pękła ... ps. Kędzior dzięki za karnięcie się furką na tym wydechu, byłem teraz po fajki i koles w sklepie pyta czy nie wiem co to za " idiota " zapierdalal ciemnym kombi bo osiedle pobudził :polew:
  6. niestety dlatego większość osób uważa że gaz jest tylko do kuchenek, ponieważ mieli złe doświadczenia z instalacja/gazownikiem
  7. mój gazownik jeździ S4 B7 a o ile kojarze tam jest FSI... ma tam gaz oczywiscie
  8. zawsze uchwyt mozesz zamontowac od strony tylniej szyby na srodku, bedzie chaczyc troche podczas otwierania ale problemu nie ma, a na codzien sie nie rzuca w oczy
  9. Calibra, calibra wygląda jak z kibla :decayed: jak masz hopla kup se opla :kox:
  10. jesli ja bym zobaczyl taka oferte, zalicytowałbym od razu, potem szybki kontakt ze sprzedającym w celu naprawy błędu oraz zeby ktoś inny tego nie zalicytował i probowal w jakis sposob sfinalizować tą sprawe.
  11. a ty w a4 jakie masz? tez wahacze sa alu,takie same jak w passku i a6
  12. kumpel w sprinterze wymieniał czołową, była ori zielona z zielonym paskiem u góry i na taka wymienili bez problemu.
  13. mozesz wsadzic zwyklą, lecz dokladajac pare groszy wsadzisz sekwencje, ktora bedzie dzialac na pewno lepiej, bedzie sprawiala mniej problemow z ustawieniem i spalanie bedzie niższe, prosta sekwencje opartą na Stag'u wsadzisz za około 2 tys zł .
  14. Tylko, że mój oryginalny kabel został sprzedany przez tego "speca" - w zamian za to mam strojenie kiedy chce za free. To co jak podłączę zasilanie bezpośrednio pod akumulator to będzie lepiej? tak eliminujesz całe 'sianie' z zapalniczki i reszty która idzie po drodze z aku, Bezpośrednie zasilanie z klem aku i na - bezpiecznik i bedzie cacy
  15. odkręcając bat i powtórnie wsadzając go w cewke zmieniasz w radiu SWR, mialem podobny problem z ex Midlandem 145 ML okazało się ze sparciała uszczelka na cewce i wilgotna cewka powodowała sianie straszne.
  16. W tej chwili już do każdego samochodu założysz gaz, nawet do silników TFSI ( vw grupa) czy np direct ( opel). Tylko wiele zależy od doboru instalacji i samej regulacji. Dowiadywałem sie jakiś czas temu o lpg dla kolegi do vectry C 2.8 bi turbo, to jakaś firma chciała założyć za 4.500 zł, ale w końcu nie założył tylko sprzedał w silnikach TFSI byly próby wsadzenia LPG ale o ile pamietam konczylo sie na tym, że na pełnnym bucie i tak przerzucało na PB. Także klientowi nikt chyba jeszcze nie montował w TFSI gazu.
  17. a sprobuj tak : jak masz nazwanego lapka np. " audi " udostepnij na nim jakiś folder i na drugim wpisz normalnie w Moj komputer w pasku adresu "//audi/" jesli jest skonfigurowana sieć to wejdziesz automatycznie na zasoby udostepnione tego kompa o nazwie "audi"
  18. jesli sa podlaczone do tego samego routera to wchodząc w otoczenie sieciowe widzisz liste kompow podpietych. udostepniasz folder ktory chcesz przeniesc i go przenosisz jaki system masz na pc ?
  19. sonda to podstawa, wymien sonde i zobacz czy dalej masz to samo.
  20. a tutaj widok z przed domku na słowacje Uploaded with ImageShack.us a tak przy koszeniu sie zjarałem ... :kox: Uploaded with ImageShack.us
  21. Uploaded with ImageShack.us panorama okolicy
  22. siema chlopaki :hi: pozdro ze słonecznych gór, nie ma to jak kosiarka,10 arów i krata browara :decayed:
  23. nic z tych rzeczy. po rozlaczeniu aku silnik uczy sie jak ma pracowac na PB, po przelaczaniu na LPG zmienia wszystko pod to paliwo lecz po powrocie na PB nie wraca juz z ustawieniami. mam tak podobnie w swojej omedze tyle ze to jest raz na ruski rok ;/
  24. pod wzgledem grafiki super ale denerwuje mnie jedna rzecz ... podczas jazdy trzeba krecic rowniez myszka aby podglad akcji byl prawidlowy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.